Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(Orestes @ 2012 02 22, 00:56)
Merginos, sugalvojau išbandyti Biodermos veido priemones, todėl norėjau paklausti jūsų - kokį veido kremą reikėtų rinktis mišriai odai? Karts nuo karto atsiranda spuogelių, poros linkusios kimštis, ir blizgesys erzina. Tačiau dabar žiemą yra pasausėjusių plotelių (kol kas juos puikiai sutvarko Biodermos Atoderm PP kremas). Pasidalinkit nuomonėm ir patirtim  4u.gif


Sveika smile.gif
Žiemos metu man nepamainomas yra Sebium Hydra kremas. O vietas, kuriose atsiranda spuogelių, tepu Sebium AI kremu.

Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2012 02 22, 21:45)
Sveika smile.gif
Žiemos metu man nepamainomas yra Sebium Hydra kremas. O vietas, kuriose atsiranda spuogelių, tepu Sebium AI kremu.


O tas Sebium Hydra tinkamas kaip makiažo pagrindas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2012 02 22, 22:28)
O tas Sebium Hydra tinkamas kaip makiažo pagrindas?  4u.gif

Kremine pudra labai gerai ant jo pasiskyrsto, nors kai kurioms netinka, nes kremas susigumuliuoja, bet man puikiai tinka, mazai tepu kremo, leidziu gerai susigerti ir veliau kremine pudra. Bet biriai mineralinei netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 23, 11:30)
Kremine pudra labai gerai ant jo pasiskyrsto, nors kai kurioms netinka, nes kremas susigumuliuoja, bet man puikiai tinka, mazai tepu kremo, leidziu gerai susigerti ir veliau kremine pudra. Bet biriai mineralinei netinka  schmoll.gif


Man taip pat kreminė pudra tiek ant Hydra, tiek ant AI puikiausiai pasiskirsto ir niekas nesigumuliuoja. Tik žinoma, reikia ir to kremo tepti su saiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2012 02 23, 10:46)
Man taip pat kreminė pudra tiek ant Hydra, tiek ant AI puikiausiai pasiskirsto ir niekas nesigumuliuoja. Tik žinoma, reikia ir to kremo tepti su saiku smile.gif

AI naudojate dienai? smile.gif Negerai, jei yra saule.
As AI ir AKN naudoju tik nakciai, Hydra dienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 23, 10:30)
Kremine pudra labai gerai ant jo pasiskyrsto, nors kai kurioms netinka, nes kremas susigumuliuoja, bet man puikiai tinka, mazai tepu kremo, leidziu gerai susigerti ir veliau kremine pudra. Bet biriai mineralinei netinka  schmoll.gif


Tinka biriai mineraliniai kuo puikiausiai smile.gif Niekas nesigumuliuojair pan.
Papildyta:
QUOTE(Mivida @ 2012 02 23, 10:54)
As AI ir AKN naudoju tik nakciai, Hydra dienai  smile.gif


Ir aš taip naudojau, bet man AI kemša poras, tai šito atsisakiau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2012 02 23, 14:07)
Tinka biriai mineraliniai kuo puikiausiai  smile.gif Niekas nesigumuliuojair pan.

Puiku jeigu jums tinka, man Hydra ir biri mineraline nesuderinami schmoll.gif pudra negraziai gulasi, galima sakyti prilimpa prie odos. Bandziau duoti daugiau laiko kremui susgerti, bet rezultatas tas pats, biri pudra gulasi negraziai schmoll.gif
Atsakyti
O aš pastebėjau, kad Atoderm PP man turbūt poras kemša unsure.gif Atsirado spuogelių ant veido, o nieko daugiau nepakeičiau, tik kad šį kremą pradėjau naudoti. O taip gaila, man jis puikiai panaikino sausus plėmus, kiti kremai nepaslepia ir dar kreminė pudra labai išryškina doh.gif Visai susiviliojau Hydra, manau reiks šį išbandyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2012 02 23, 18:29)
O aš pastebėjau, kad Atoderm PP man turbūt poras kemša  unsure.gif Atsirado spuogelių ant veido, o nieko daugiau nepakeičiau, tik kad šį kremą pradėjau naudoti. O taip gaila, man jis puikiai panaikino sausus plėmus, kiti kremai nepaslepia ir dar kreminė pudra labai išryškina  doh.gif Visai susiviliojau Hydra, manau reiks šį išbandyti wink.gif

ir Hydra gali poras kimšti, man kimšo, jau esu čia rašiusi, tai kremo iki galo nesunaudojau (jei vis dėlto sugalvosite, kad reikia išbandyti, galiu atiduot likutį, t.y. 1/4, jei esat iš Vilniaus, nes vis vien nenaudoju, galiojimas geras, prakišt kažkam noriu, nes išmest sąžinė neleidžia lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 23, 11:54)
AI naudojate dienai?  smile.gif Negerai, jei yra saule.


O kodėl negerai?
Kai turėjau nemažai giluminių spuogų, tai naudodavau AI tiek dieną, tiek naktį. Jokio neigiamo poveikio nepajutau. O dabar, kai jau koks vienas kitas nelemtas spuogas išdygsta, tai dažniausiai užtenka tik naktimis patepti tas vietas AI kremu ir viskas susitvarko.
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2012 02 23, 18:25)
O kodėl negerai?
Kai turėjau nemažai giluminių spuogų, tai naudodavau AI tiek dieną, tiek naktį. Jokio neigiamo poveikio nepajutau. O dabar, kai jau koks vienas kitas nelemtas spuogas išdygsta, tai dažniausiai užtenka tik naktimis patepti tas vietas AI kremu ir viskas susitvarko.

Nes sudety turi rugsties. Jos negalima naudoti pries saule, gali atsirasti pigmentiniu demeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 23, 20:08)
Nes sudety turi rugsties. Jos negalima naudoti pries saule, gali atsirasti pigmentiniu demeliu  smile.gif


Dėkui už patarimus, dabar žinosiu smile.gif Nors vasarą naudoju kitas biodermos priemones veidui. Tai gal dėl to jokių pigmentinių dėmelių pas mane ir neatsirado smile.gif
Atsakyti