Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(LolitCafe @ 2012 03 05, 17:43)
reikejo ir man si pirkti, bet suabejojau naujove  g.gif
turiu AKN, pirma tiubele suejo 10 balu, padariau petrauka ir vel nusipirkau, bet nepatinka, nes poveikio nesimato, ryte atsikeliu su riebaluotu veidu  verysad.gif


galvojau kad tik aš atsikeliu kaip aliejum pasitepus lotuliukas.gif doh.gif bet tai anksčiau taip nebuvo.. dabar antrą pakuotę AKN naudoju g.gif
Atsakyti
o kur galima nusipirkti toniku ar vandenuko maziukus butelius????

kazkaip eurovaistinei nemaciau ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Mano oda mišri, probleminė, t zona (ypatingai nosis) labai riebaluojasi, kakta išberta daugybe mažyčių spuogelių, ar iškilimų, nežinau kaip tiksliau išsireikšt, žodžiu tarsi būtų užsikimšę ir iškilę virš odos kažkas, tačiau be baltų viršūnėlių, tad tikru spuogu nelabai pavadinčiau g.gif Pasitaiko ir kad prasimuša tie pūlingi spuogai, baltom viršūnėlėm, ir pagrinde t zonoj viskas, labai retais atvejais ir koks vienas kitas giluminis išlenda, bet to nelaikau didele problema. Žodžiu, dermatologės rekomenduota, pradėjau naudoti Biodermos Sebium AKN Fluide, naudoju jau kažkur 2 savaites, ir ar keistas sutapimas, ar visgi ne, bet pūlingų spuogelių akivaizdžiai padaugėjo, tai čia reikėtų suprasti, kad kemša ir netinka? blink.gif Vaistininkė įspėjo, kad pradžioje gali būti pablogėjimas, tačiau ar dar kam nors taip buvo ir kiek laiko? Nes porą dienų netepiau, lyg aprimo, vakar vakare vėl pasitepiau ir ryte vėl keli nauji spuogai, tai net nežinau ar tikėtis to pagerėjimo periodo (nes galbūt oda taip "valosi"?..) ir toliau tept, ar neverta kankintis, nes netinkama priemonė? doh.gif
Ačiū už patarimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cupcake @ 2012 03 06, 13:31)
pradėjau naudoti Biodermos Sebium AKN Fluide, naudoju jau kažkur 2 savaites,

aišku jūsų teisė rinktis, bet jei beria aš nenaudočiau. Rūgštis ne pirmoj vietoj sudėty, priekyje silikonas, emolientas.
pagal rūgštį, tai sakyčiau, kad prieš spuoginis ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cupcake @ 2012 03 06, 14:31)
) ir toliau tept, ar neverta kankintis, nes netinkama priemonė? doh.gif
Ačiū už patarimus blush2.gif


man laukimas pasiteisino.. pradžioje visa bioderma man iššaukė spuogelius.. ir tai truko 2-3sav.. gal net ilgiau .. o dabar naudoju AKN jau antrąjį ir kolkas nebėr jokių bėrimų didelių g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 06, 15:39)
aišku jūsų teisė rinktis, bet jei beria aš nenaudočiau. Rūgštis ne pirmoj vietoj sudėty, priekyje silikonas, emolientas.
pagal rūgštį, tai sakyčiau, kad prieš spuoginis ar ne?  g.gif


Taip, turėtų būti prieš inkštirus ir spuogus... g.gif Ačiū už nuomonę 4u.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 03 06, 15:43)
man laukimas pasiteisino.. pradžioje visa bioderma man iššaukė spuogelius.. ir tai truko 2-3sav.. gal net ilgiau ..  o dabar naudoju AKN jau antrąjį ir kolkas nebėr jokių bėrimų didelių  g.gif  4u.gif


Na reikės žiūrėt... g.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cupcake @ 2012 03 06, 14:31)
Sveikos merginos 4u.gif

... Žodžiu, dermatologės rekomenduota, pradėjau naudoti Biodermos Sebium AKN Fluide, naudoju jau kažkur 2 savaites, ir ar keistas sutapimas, ar visgi ne, bet pūlingų spuogelių akivaizdžiai padaugėjo, tai čia reikėtų suprasti, kad kemša ir netinka? blink.gif Vaistininkė įspėjo, kad pradžioje gali būti pablogėjimas, tačiau ar dar kam nors taip buvo ir kiek laiko? Nes porą dienų netepiau, lyg aprimo, vakar vakare vėl pasitepiau ir ryte vėl keli nauji spuogai, tai net nežinau ar tikėtis  to pagerėjimo periodo (nes galbūt oda taip "valosi"?..) ir toliau tept, ar neverta kankintis, nes netinkama priemonė? doh.gif
Ačiū už patarimus blush2.gif


man buvo labai panasiai, po kokiu 3 sav.naudojimo pradejo berti kaip niekada anskciau, spuogelis ant spuogelio, geda i gatve iseiti buvo, bet paskui viskas susitvarke ir daugiau nebepasikartojo smile.gif tik tai buvo pries kelis metus, tai net nepamenu kiek laiko tas procesas uztruko...
Atsakyti
Gal kas naudojate arba žinote ar yra drėkinantis kremas su vitaminu C? Arba išvis kremas su vitaminu C?
Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2012 03 06, 00:40)
o kur galima nusipirkti toniku ar vandenuko maziukus butelius????

kazkaip eurovaistinei nemaciau ax.gif


pirkau panoramos vaistinej,seimos smile.gif

beje,labai tada apsimokejo man maza vandenuka nusipirkt.kazkaip bandziau ir sebium vandeni ir hydra,bet abu kazkaip nenuramindavo,sudirgindavo mano jautria oda.tada pabandziau sensibio - koks skirtumas!kaip man tinka.mano nuvargintai atopinio dermatito odai puikiai tiko,nesualergizavo,nu puiku.tik sausina,tik nuvalius is karto uztepu krema,bet oda labai sausa,tai nenuostabu smile.gif
Atsakyti
aš neseniai Šeimos vaistinėje nusipirkau Biodermos mėginukų rinkinį - hydrabio vanduo, kremas light ir serumas. man labai patinka serumas thumbup.gif mano oda po žiemos buvo išsausėjus, tai pasitepiau ir viskas susitvarkė. be to, jis nėra riebus, gražiai ant jo pudra pasidengė. light kremas irgi nieko ax.gif o vanduo tai jokio skirtumo tarp sebium ir šito nepajaučiau.
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2012 03 13, 22:43)
O kokia kaina rinkinuko ir po kiek ml yra? Reiktų po žiemos ir man savo odą palepint smile.gif

25 lt, serumas ir kremas 15 ml, vanduo 20 ml, aš pirkau, nes norėjau išbandyti, jau antrą savaitę naudoju - ten visai daug.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 03 13, 23:50)
25 lt, serumas ir kremas 15 ml, vanduo 20 ml, aš pirkau, nes norėjau išbandyti, jau antrą savaitę naudoju - ten visai daug.

O jums vienas serumas atgavino oda, ar ir serumas + kremas? Nes as planuoju pirkti tik seruma g.gif
Atsakyti