Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(*smile* @ 2012 02 23, 20:05)
Dėkui už patarimus, dabar žinosiu smile.gif Nors vasarą naudoju kitas biodermos priemones veidui. Tai gal dėl to jokių pigmentinių dėmelių pas mane ir neatsirado smile.gif

Ziema saulyte irgi kenksminga mirksiukas.gif Dienai geriau atsisakyti priemoniu su rugstimis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 02 23, 19:01)
ir Hydra gali poras kimšti, man kimšo, jau esu čia rašiusi, tai kremo iki galo nesunaudojau (jei vis dėlto sugalvosite, kad reikia išbandyti, galiu atiduot likutį, t.y. 1/4, jei esat iš Vilniaus, nes vis vien nenaudoju, galiojimas geras, prakišt kažkam noriu, nes išmest sąžinė neleidžia  lotuliukas.gif )


man irgi kimšo.. doh.gif kai nustojau ji naudot o nusipirkau pabandymui sensibio light tada supratau kad hydra kemša.. nes nutrauksu naudot mažiau užsiteršusi oda paliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 23, 19:08)
Nes sudety turi rugsties. Jos negalima naudoti pries saule, gali atsirasti pigmentiniu demeliu  smile.gif

rūgštys pigmentinių dėmių neprigamina. Tiesiog naudojant rūgštines priemones oda išplonėja ir saulėje ją galima lengviau nudegt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 24, 10:14)
rūgštys pigmentinių dėmių neprigamina. Tiesiog naudojant rūgštines priemones oda išplonėja ir saulėje ją galima lengviau nudegt  smile.gif

Bet esme ta pati, ane? mirksiukas.gif Rugsties negalima naudoti pries saule smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 24, 10:26)
Bet esme ta pati, ane?  mirksiukas.gif Rugsties negalima naudoti pries saule  smile.gif

ne, negalima schmoll.gif

Bioderma AI ingredientai. Labai jau maža tos rūgšties sprendžiat pagal vietą sąraše ax.gif

WATER (AQUA), DI-C12-13 ALKYL MALATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, ZINC GLUCONATE, ISODODECANE, CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, ARACHIDYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, SALICYLIC ACID, GLYCYRRHETINIC ACID, CANDIDA BOMBICOLA/GLUCOSE/METHYL RAPESEEDATE FERMENT, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, SQUALANE, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, BEHENYL ALCOHOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, ARACHIDYL GLUCOSIDE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 60, DODECYL GALLATE, FRAGRANCE (PARFUM). (iš čia)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 24, 10:35)

Bioderma AI ingredientai. Labai jau maža tos rūgšties sprendžiat pagal vietą sąraše  ax.gif


Todel jokio poveikio mano odai doh.gif biggrin.gif Nekartosiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2012 02 22, 00:56)
Merginos, sugalvojau išbandyti Biodermos veido priemones, todėl norėjau paklausti jūsų - kokį veido kremą reikėtų rinktis mišriai odai? Karts nuo karto atsiranda spuogelių, poros linkusios kimštis, ir blizgesys erzina. Tačiau dabar žiemą yra pasausėjusių plotelių (kol kas juos puikiai sutvarko Biodermos Atoderm PP kremas). Pasidalinkit nuomonėm ir patirtim  4u.gif


Spėju, kad jūsų oda tokia pat kaip mano. Mano kakta, smakras ir nosis linkę riebaluotis, o skruostai sausi. Turiu juodų inkštiriukų, kartais išlenda vienas kitas spuogelis. Kaip tik šiandien Eurovaistinėje man pasiūlė puikų sprendimą, nes jau pavargau nuo spindinčios kaktos verysad.gif Kasdienai įsigijau matinį efektą suteikiantį kremą-gelį su atspalviu Sebium Mat. Tikrai labai maloniai gula ant odos, ir nereikia makiažo pagrindo ar pudros. O nakčiai įsigijau čia visų išgirtąjį serumą Hydrabio, kuris padrėkins sausėti linkusius skruostus. Kol kas esu labai patenkinta wub.gif Puikus sprendimas mišriai ir riebiai odai.
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 02 04, 17:43)
Atoderm PP
user posted image
šita labai giriu, naudojam visa šeima, tai labiausiais jaučiais ant mano vaiko, jo oda labai labai sausa, o jis labai pagarerino jos būklę, oda buna švelni, sudrėkinta. patepu po maudyniu vakare o ryte ji vis dar nera šiurkšti o man tai atradimas. Lengvai tepasi, greit susigeria, malonus jausmas pasitepus jokio lipnumo thumbup.gif

Šitas lipidinis ir man patiko thumbup.gif. Bekvapis, bespalvis. Nekimšo porų. Greit susigeria. Turi raminantį poveikį. Oda jaučiasi padrėkinta ir lyg koks apsauginis sluoksnis būtų g.gif


Dar bandau naujosios fluido tekstūros "AKN". Šviesina dėmeles, jaučiasi, kad veikia spuogus. Pasirodė stipresnio poveikio nei to paties pavadinimo kremas ir geriau susigeria bei "draugauja" su kitais kremais ir makiažo priemonėmis. Šiek tiek pasausina, todėl būtina papildomai drėkinti.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 02 26, 15:16)


Šitas ir man patiko thumbup.gif lengvesnė konsistencija nei AKN kremo, greičiau įsigeria rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2012 02 27, 14:11)
Šitas ir man patiko  thumbup.gif lengvesnė konsistencija nei AKN kremo, greičiau įsigeria  rolleyes.gif

Kaip keista, kad FR jo dar nera? g.gif Kitas salys naujienos pasiekia greiciau nei gamintojo rinka ax.gif
Atsakyti
Nuėjau šiandien į Eurovaistinę, rinkausi Biodermos kremą ir galiausiai nusprendžiau pasiimti Sebium Mat, kadangi mano oda labai linkusi blizgėti ir mane tai labai erzina. Vaistininkė labai išgyrė, ir nuolaida dar ax.gif Ilgai galvojau tarp šio ir Sebium AKN, patarė šį naudoti nakčiai, o dienai Mat. Ir Sebium vandenuko norėjau, bet dar neėmiau, kol kas dar tik bandau susidraugauti su Bioderma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 02 26, 16:16)
Dar bandau naujosios fluido tekstūros "AKN". Šviesina dėmeles, jaučiasi, kad veikia spuogus. Pasirodė stipresnio poveikio nei to paties pavadinimo kremas ir geriau susigeria bei "draugauja" su kitais kremais ir makiažo priemonėmis. Šiek tiek pasausina, todėl būtina papildomai drėkinti.


reikejo ir man si pirkti, bet suabejojau naujove g.gif
turiu AKN, pirma tiubele suejo 10 balu, padariau petrauka ir vel nusipirkau, bet nepatinka, nes poveikio nesimato, ryte atsikeliu su riebaluotu veidu verysad.gif
Atsakyti