Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Yra ir airiškam nuo 37eurų, tik kad aš jau nusižiūrėjus konkretų modelį, kuris toli gražu ne pigiausias (juolab Argose). Bet aš tai pasiruošus mokėt, tik vis nenusprendžiu kada: laukt, kol grįšim po atstogų ar ne. Na, bet čia jau mano problemos ax.gif

O šaukštas su kaupu tai čia valgomas?.. be ryšio taip per dvi šalis gyvent, duonkepė bus vienoj, virtuvinės svarstyklės - kitoj biggrin.gif o visko po du pirkt irgi kažkaip pinigo gaila, ech doh.gif
Atsakyti
na, kažkaip visai tema apmirė... negi nieks nieko nebekepa?
Merginos, kokiu santyikiu keičiat pieno miltelius į normalų pieną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 29 balandžio 2008 - 09:44
QUOTE(pienių jūra @ 2008 04 29, 10:44)
na, kažkaip visai tema apmirė... negi nieks nieko nebekepa?
Merginos, kokiu santyikiu keičiat pieno miltelius į normalų pieną?

blush2.gif kodel - kepam... kas antra diena mielines bandeles... duona (is nauju receptu) bandziau su apelsinu: 3 kartus labai puri ir skani isejo, o 4 karta nusprendziau sumazinti kepimo laika (isjungiau anksciau 16 min.), tai neiskepe... nusprendziau niekada neeksperimentuoti...
Atsakyti
QUOTE(kobriukas @ 2008 04 26, 10:57)
labi  4u.gif  na 7g tai kaupinas saustas  thumbup.gif  va as visada dedu viena pakeli ir i *mamytes* plikyta duona kuria patobulinau  thumbup.gif ir i kitas  mirksiukas.gif  as nezinau gal ir pas jus yra Argos as ten pirkau savo duonkepe tik £20 mokejau  thumbup.gif
Papildyta:
oi matau kad yra Argos  ax.gif  ax.gif
Donalita jei nesunku parasyk koki receptuka su salyklu  ax.gif na butu nuostabu bocu duonytes  ax.gif


Tai kad neturiu nė vieno receptėlio. Ar gi galėjau aš pagalvot kažkada išeidama iš kepyklos, kad užeis noras pačiai duoną kepti doh.gif biggrin.gif Jau kai susiruošiu, tai eksperimentuosiu. Mėginsiu rusiškuose puslapiuose ieškot. Jų Borodino duonelė skani kaip mūsų Bočių. Tą skystą salyklo ekstraktą parašyta, kad galima dėti į kepinius. Vadinasi - kad ir pyragą ar sausainius. Kodėl gi jo neišbandžius su čia jau minėtų duonelių receptais? O jei kada gausit sauso salyklo, tai jį būtinai reikia ruošti su plikiniu, kitaip bus tas pats kas nedėta jo ten.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2008 04 29, 14:07)
Tai kad neturiu nė vieno receptėlio. Ar gi galėjau aš pagalvot kažkada išeidama iš kepyklos, kad užeis noras pačiai duoną kepti  doh.gif  biggrin.gif  Jau kai susiruošiu, tai eksperimentuosiu. Mėginsiu rusiškuose puslapiuose ieškot. Jų Borodino duonelė skani kaip mūsų Bočių. Tą skystą salyklo ekstraktą parašyta, kad galima dėti į kepinius. Vadinasi - kad ir pyragą ar sausainius. Kodėl gi jo neišbandžius su čia jau minėtų duonelių receptais? O jei kada gausit sauso salyklo, tai jį būtinai reikia ruošti su plikiniu, kitaip bus tas pats kas nedėta jo ten.

na vakar dariau duonike kazka panasaus i Borodino tai vakare parasysiu receptuka ir nuotraukyte idesiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kobriukas @ 2008 04 30, 13:06)
na vakar dariau duonike kazka panasaus i Borodino tai vakare parasysiu receptuka ir nuotraukyte idesiu  thumbup.gif


Laukiam nesulaukiam thumbup.gif

As vakar zagareliams tesla duonkepej maisiau, super gavosi thumbup.gif Ir rankos svarios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 04 30, 14:22)
Laukiam nesulaukiam  thumbup.gif

As vakar zagareliams tesla duonkepej maisiau, super gavosi  thumbup.gif  Ir rankos svarios  blush2.gif



user posted image
Tai prasom receptukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2008 04 30, 13:46)
user posted image
  Tai prasom receptukus ax.gif


receptuka radau SM forume, temoj "saldus patiekalai su nuotraukomis"

http://www.supermama...?...&p=14321805

tik pamazinau - dariau is 3 kiausiniu, kazkur 320 g grietines, ir visa kita atitinkamai pamazinau.
Atsakyti
nava, o aš išsiruošiau vakar duonkepės pirkt. Apsiskambinau prieš tai Dixonams ir Currys, išsiaiškinau, kad mano norimos neturi, tai nutariau pamokėt Argosui. Ale pas jiuos irgi taip lengvai negausi. Yra tik didžiosiose parduotuvėse Blanče, taloj ir Liffey Valley. Centre niekur nėra. O užsakyt irgi negalėjo, nes ir sandėliuos nėra. Sako, gal kitą savaitę. Taip ir grįžau nieko nepešusi... verysad.gif
Vyras sako - "ženklas" čia, reikia palaukt iki atostogų. Įtariu, gal teisus, ką čia bevargt, kai bebus nmėnuo likęs... unsure.gif
Taip vat ir likau be duonkepės.
Atsakyti
na va truputi laik yra tai pirma receptuka idesiu o kaip vaikas prabus padarysiu nuotrauka savo duonytes rolleyes.gif
Duonyte panasi i Borodino duona thumbup.gif
vanduo 400ml
ruginiai miltai 3 ¼ puodelio(240ml)
kvietiniai miltai ½ puodelio
druska 1 a.s
medus 2 v.s
aliejus 2 v.s
mieles 1 pak. 7g (sausos)
salyklo ekstraktas dejau 2 v.s
saulegrazu 2v.s
na as kaip visada dariau isradimus tai i ruginius miltus damaisiau ruginiu sėlenu ax.gif tik labi iskilo ir kepant sukrito virsus gal but per mazai miltu buvo arba perdaug salyklo g.gif ...bet pati duonike tai pasaka thumbup.gif
Atsakyti
va taip atrodo mano duonele thumbup.gif

user posted image
o cia palyginimui su *mamytes* plikyta duonele

user posted image
Atsakyti
jau kaip gerai atrodo essen.gif as irgi noriu... cry.gif
Atsakyti