Įkraunama...
Įkraunama...

kaip as antra vaika gimdziau

o viskas buvo taip,2009m lapkritis,kazko mm vieloja g.gif ,juk visai neplanavau antro,dar ir pirmagimiui tik pusantru metuku : kazkaip neramu, ,vaikstinejam sau su draugike po lauka vezimelius stumdom,ji man ir sako gal visgi tu testa pasidaryk,gal sakau tikrai,o vdrug vel nescia : testukas jau mano rankose,as pas drauguze i namus uzsuku,nubegu pas nikstukus ir negaliu patiketi testas rodo dvi juosteles bigsmile.gif man ir sokas ir laime kartu,jau nebezinau ko as noriu,,jau atrodo ir pykina,rasau savo vyrui sm,kad as vel nescia,man juk sokas : ka daryt,kas bus toliau,juk pirmagimis dar mazas. ,taip ir prasidejo 9nestumo ir laukimo menesiai,tris menesius pykino iki negalejimo cray.gif ,dar tiesa nepaminejau kad su uosviene gyvenau,tai toji matyt speceliai kiekviena ryta svogunus kepindavo nuo kuriu man taip negera buvo kad siaubas,(neduok dieve gyvent su uosviene) tai vat o toliau kaip ir normaliai lankiausi pas daktare nestumas klostesi gerai,sulaukem ir karstosios vasareles,puskavau kaip meska,ne tik nuo svorio,bet ir nuo karscio karsta.gif terminas gimdyti man buvo rugpjucio 20d.prasidejus rugpjucio menesiui nekantriai laukiau kada gi bus t alemtingoji dienele,tik kazko kirbejo tokia mintis ,kad visgi pagimdysiu anksciau nei planuota,visgi antras nestumas sako kad anksciau,stai ir rugpjucio 9diena kazko nera nuotaikos,su vyru susibariau,kaip ir visad uosviene su savo priekaistais,man vieni nervai galvoju to betruko dar per tokius pagimdysiu,susikroviau smutkes ir iskelevau pas sese,pailseti vacation1.gif ,su skaudancia sirdele nes mazaji suneli su tevu palikau.naktis man asaros kaip pupos rieda,gi vaiko pasiilgau,24val per para kartu budavau o dabar nera salia mano mazyliuko,5val ryto,kazko man pilva paskaudena,sulaukiu 8val ryto paskambinu savo ginei pasakau kas ir kaip,issikvieciu taksi ir traukiu sau laimnga i gn.priimamasis_apziura 3cm,verdiktas potploginis,vakare sako daktarelis supuosi maziu. thumbup.gif as patenkinta minu laiptais ratais,palata turbut ir duobeta nuo mano vaiksciojimo paliko,kad tik greiciau veikla prasidetu,atvaziavo mano mazyyliukas mamos aplankyti,dar trejata ratuku aplink gn,apsukau,kasko saremiai dingo doh.gif gryztu i palata be vilties gimdyti vakare,tai kurgi taszadetas kudikis,jau ir vakaras .gi kazko i tuoleta liktai noriu,o gi ten ir kamstuka pametu bigsmile.gif valioo veikla pajudejo,as pas sesutes,tos man iskviecia daktareli,apziura,tie patys trys cm blink.gif zodziu lauk nakties,jei ka sakyk sesutei,gal dar ir negimdysi , zodziu slenku i palata praradus bet kokia vilti,vel palatoi trinu grindis,man kitos nestukes sako eik tu gult,spesi pagimdyt pailsek pries didiji iviki,gal jos visgi gerai sako einu prigult gi jau 10val vakaro.liktai snuduriuoju .kazko vis paskaudena pilva,as uz mobilaus paskaiciuoti ,saremiai kas 8-5min,jau ir nebesimiegajau ir po pirmos saremiai kas 5-3min,as pas sesute visa svytinti,be miego pasiskundziu,kad man skauda kas 5min,ji tuoj man daktareli,verdiktas 6cm,i gimdykla. 3val.as su tasike pasisokinedama gimdyt lekiu.ma akusere ir kamuoliuka pasiulo per saremiukus palinguoti,gerai liktai padeda,supuoju linguoju,ir i rura nospos doze gaunu blush2.gif ir saremiu baba,nu zodziu cia tai geras ka dabar veikt juk gimdyt atvariau,ir niekas nevyksta,dar galvoju pargrus negi atgal i potologini,ot bus juoko , vaikstau sau po gimdykla kalatuojos nuo salcio susisukus i adijala kuri radau ant lovos clap.gif drebulys juodas tuoj uzmigsiu,saukiu akusere sakau darykit ka nors arba einu miegot,ir gimdyk cia viena smartass.gif ,akusere sako kad jau atejai tai jau niekur nepabegsi,jau ir 6val ir saremiai gryzo neaisku ir kur jie buvo iseja.man jau nebejuokinga miegas kazkur dingsta,klaupiuos ant zemes,jau ir lova norejau sugrauzt,glaudziu kakta prie gelezu sakau gal pades,saukiu kad mirstu darykit ka nors,gelbbeeekkkkkkkittt,man nebejuokinga,cia ir daktare prisistato,sako gelbesim gelbesim,mane opa i lova,apziura 7cm doh.gif jei taip ir toliau tai nepakelsiu,jau pradejau prasyt kad akusere leistu man isikibus i ja pasilaikyti,sakau man taip geriau,ji nesipriesina as stoviu kybu,tik bijau kad per saremi melynes jai neuzstatyciau blush2.gif visgi nekoreguoju saves,sako o tu pasauk mane kai jau nebegalesi,zodziu palieka viena ir prirodo virvute,kure reiks patemt kai jau nebegalesiu,klupiu ir kad uzeis saremiai vienas po kito o virvutes tai nepasekiu,gi klupiu,siaubas galvoju pati gi pagimdysiu,sakau gelbekit ,padekit gimdau,tai matyt akusere isgirdo kad kazkas meldziasi ir atbego,tuoi ir daktare,nu ka verdiktas 10cm,kai jau nebegalesi stumk,kur cia stumk,kur cia stumk,kad gert ziauriai noriu,tai akusere mane is bambaliuko pagirde,sakau meslungis abi kojas sutrauke,nu zodziu katastrofa kazkokia,tai tuoj puole padus masazuot,jau lik ir geriau,jau ir stumt noriu,o mano pilvo gyventojas tiek isispyre i skrandi kad oro pritrukau,sakau nebegaliu dustu,tai vaikas startui pasiruose,jos sau ramiai pirstinaites maunas ,rengesi priimti gimdyma o as pati viena stumiu,nei daktares,nei akuseres.na ka trys stangos ir 2.gif ant manes,net asaros istrysko,sakau gi aciu ,aciu, thumbup.gif valio viskas pasibaige,gimem 3.500kg,54cm,sveikas berniukas,ji paeme sutvarkyti,paskui mane apziuret,aciu nebenoriu galit cia su tais irankiais pasitraukti nuo manes,akusere juokiasi sako man reikia paziureti ar kaklelis sveikas,na seip ne taip apziuri,po to dar ir siuvineti isore uzsimane,aciu nenoriu,sakau sugis savaime,vel jos juokiasi, blush2.gif uzmarino tai nejutau,dar pora valandu praleidau gimdykloja ir su mazuoju kukuliuku vazevome i palata. 2.gif ,trecioje paroje gryzome namo,tai tokia mano gimdymo istorija
Atsakyti
Labai nuotaikinga istorija thumbup.gif 4u.gif Aukit sveikuciai ir grazuciai! smile.gif
(taaaip, sia vasara tai labai uzjauciau nestukes doh.gif )
Atsakyti
:4u:BUKIT LAIMINGI IR SVEIKI VISI
Atsakyti
aukit diduciai thumbup.gif ,sveikinu wub.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija 4u.gif Sekmes ir sveikateles augant 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinimai sulaukus sunelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Nuotaikinga istorija - prisijuokiau thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
saunios abi istorijos thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKINIMAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif prisijuokiau iki asaru lotuliukas.gif aukit sveikuciai thumbup.gif
Atsakyti
Labai šauniai aprašyta istorija thumbup.gif
Aukit sveikučiai smile.gif
Atsakyti