Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie Galeriją

Galerijos paskirtis


 ! 
“Nekomercinė” galerijos paskirtis:
Galerijoje supermama.lt forumo nariai talpina savo asmenines, šeimos švenčių, kelionių, mažylio /-ių nuotraukas nuotraukas bei  supermamų susitikimų ir renginių fotografijas. Nuotraukos, patalpintos galerijoje, yra skirtos peržiūrai, pasigrožėjimui, pakomentavimui, susipažinimui su savo virtualiais draugais,  o ne  komerciniams tikslams.
Todėl narių albumai, kuriuose bus publikuojamos įvairių parduodamų daiktų/drabužių/avalynės/baldų/kosmetikos priemonių ir pan. nuotraukos, bus trinami be įspėjimo.


---------------------------------------

Kiek albumų galima sukurti

Nepriklausomai nuo dalyvio statuso, galima sukurti tik vieną albumą. Naujokai (dalyviai nesurinkę 25 žinutes) albumų kurti negali.

---------------------------------------

Kokio dydžio failą galima įkelti į Galeriją?

iki 45 KB.

Jei jūsų failas yra didesnis, prašome naudotis specialiomis programomis skirtomis nuotraukų redagavimui, pvz, Adobe Photoshop, Paint Shop Pro, Microsoft Photo Editos ir t.t. Daugiau apie nuotraukų mažinimą galite paskaityti šioje temoje

QUOTE(Neglaite @ 2005 06 15, 22:15)
Aš mažinu su Mikrosoft photo editor, ten spaudžiu Image->resize->pasirenku pikselius, kad viena siena būtų nedidesnė nei 400 pikselių ir ok, tada išsaugau į kompą mirksiukas.gif


---------------------------------------

Kokio formato failus galima įkelti į Galeriją?


Tik .jpg ir .gif.

Jei jūsų nuotrauka yra kitame formate, ją reikėtų konvertuoti į tinkamą nuotraukų redagavimo programos pagalba.

*******************

Kaip susikurt albumą?



Eiti į "Mano nustatymai"
user posted image

Pasirinkti "Jūsų albumai"
user posted image

Paspaust nuorodą:
user posted image

Užpildot laukelius. Jei uždėsit varnelę ant "viešas", Albumą matys visi nariai:
user posted image

Paveikslėlis keliamas pasirinkus "įkelti paveikslėlį"
user posted image

Per tą patį mygtuką ir redaguojamas Albumas: trinami, redaguojami paveikslėliai.
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 01 27, 11:37)
Pamačiau šita tema ir noriu paklausti, kodėl mano albume rodo komentarų skaičių 11, o aš matau tik 7. Net peržiūrėjau dar kartą visas nuotraukas ir neradau naujų komentarų. Tai kodel pasiekeitė jų bendras skaičius? g.gif

Jeigu žiūrite tame stulpelyje, kur įrašyta vartotojo infomacija, tai ten nurodytas ne jūsų albumo komentaru skaičius, o jūsų parašytų komentarų skaičių, t.y. kiek komentarų jūs parašėte Galerijos albumuose.
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 06 28, 09:09)
o  as negaliu rasti atsakymo kaip elgtis,is kur  ikelti nuoroda, kad rasant atsakyma rodytu nuoroda i nuotrauku galerija. g.gif gal galetu man kas padeti? g.gif

Atsidarai savo Galeriją ir nukopijuoji jos adresą internete. Kai jau rašai žinutę, rašai: mirksiukas.gif

CODE
[URL=galerijos adresas]mano galerija[/URL]
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2006 07 11, 16:46)
As noreciau isvis istrinti visas nuotraukas is galerijos...Istryniau albuma, bet mano parase visvien yra nuoroda, kuria paspaudi ir matosi visos foto...As noriu viska istrinti, kaip tai padaryti?...Aciu... 4u.gif

Dar gali ištrinti visiškai iš forumo tas nuotraukėles rolleyes.gif

EIk į "Mano nustatymai" -> kairėj pusėj susirandi ir spaudi ant "Valdyti prisegtus failus". Tada sudedi varneles ir apačioj paspaudi "Itrinti pažymėtus".
Atsakyti
QUOTE(RASKILA 7 @ 2006 12 08, 20:30)
Sveiki,
na va surinkau 100 sms,atsirado BROWSE,susimazinu nuotrauka ,ikeliau,bet neisikelia i zinute.Raso zemiau BROWSE,kad nuotraukyte tiek ir tiek,jums liko zinutes tiek ir tiek,o kai paspaudziu ikelti  si prieda,niekas neisikelia,ka darau netaip? verysad.gif
ACIU. 000054.gif

1, vienu metu per browse gali įkelti kelis paveikslėlius tongue.gif: spaudi browse, tada "įkelti šį priedą". Jei nori dar įkelti tuo pačiu metu, kartoji vėl tą patį per browse wink.gif. O gale - mygtuką atsakyti smile.gif.

2, gali būti, kad tavo paveikslėlis per didelis, jis turi būti ne didesnis nei 30 KB rolleyes.gif



QUOTE(lolanta @ 2006 12 10, 09:12)
Norėjau paklausti kodėl man neleidžia paskaityti žinučių g.gif  arba leidžia paskaityti tik pirmas, o jai noriu paskaytyti paskutines tai rašo "atsiprašom įvyko klaida negalima rasti failų arba tema perkelta kitur, doh.gif

Tema galėjo būt perkelta, bet paskui ištrinta arba sujungta su kita rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2006 12 27, 09:50)
O ne iš interneto, o iš savo kompo kaip foto sukelti ????  g.gif

Galerijoj nuotraukos įsikelia iš kompo smile.gif Spaudi šį mygtuką user posted image , įrašai pavadinimą (Antraštė), gali parašyt ir kokį nors komentarą ir tada pasirenki savo kompe nuotraukėlę per browse ir įkeli wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2007 01 13, 18:27)
Sveiki. Gal galit man paaiškinti, kaip mamytė gali įdėti nuotrauką iš galerijos, nors nei aš,nei ji neturim surinkusios po 100 žinučių?

Nebūtinai naudotis Galerija, gali susikūrt internetinį fotoalbumą ir taip keltis paveikslėlius/nuotraukas wink.gif

internetinis fotoalbumas
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 27, 11:11)
Galerijos paskirtis
 ! 
“Nekomercinė” galerijos paskirtis:
Galerijoje supermama.lt forumo nariai talpina savo asmenines, šeimos švenčių, kelionių, mažylio /-ių nuotraukas nuotraukas bei  supermamų susitikimų ir renginių fotografijas. Nuotraukos, patalpintos galerijoje, yra skirtos peržiūrai, pasigrožėjimui, pakomentavimui, susipažinimui su savo virtualiais draugais,  o ne  komerciniams tikslams.
Todėl narių albumai, kuriuose bus publikuojamos įvairių parduodamų daiktų/drabužių/avalynės/baldų/kosmetikos priemonių ir pan. nuotraukos, bus trinami be įspėjimo.


---------------------------------------

Kiek albumų galima sukurti

Nepriklausomai nuo dalyvio statuso, galima sukurti tik vieną albumą. Naujokai (dalyviai nesurinkę 20 žinučių) albumų kurti negali.

---------------------------------------

Kokio dydžio failą galima įkelti į Galeriją?

iki 45 KB.

Jei jūsų failas yra didesnis, prašome naudotis specialiomis programomis skirtomis nuotraukų redagavimui, pvz, Adobe Photoshop, Paint Shop Pro, Microsoft Photo Editos ir t.t. Daugiau apie nuotraukų mažinimą galite paskaityti šioje temoje
---------------------------------------

Kokio formato failus galima įkelti į Galeriją?
Tik .jpg ir .gif

Jei jūsų nuotrauka yra kitame formate, ją reikėtų konvertuoti į tinkamą nuotraukų redagavimo programos pagalba.
P.S Bus papildyta



Noriu priminti šią taisyklę, nes pastebėjau, kad vis daugiau narių ir vėl pradeda į savo albumus dėti nuotraukas (darbelius pardavimui, kosmetiką, batus ir rūbus). Tokie albumai bus trinami be atskiro perspėjimo.
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2007 11 05, 15:50)
Paaiskinkit man prasau,kai surenki 20 zinuciu jau gali sukurti galerija?O jei nori ideti i foruma nuotraukyte jau reikia buti surinkus 100 zinuciu???Cia neimanoma...Galetu tvarka ir pasikeisti... verysad.gif


Na įmanoma juk biggrin.gif
Tūkstančiai narių prirašę jau po kelis šimtu žinučių , yra ir tokių kurie po kelis tūkstančius bigsmile.gif

O kaip įdėti foto nesurinkus 100 žinučių galima surasti ir šiame skyrelyje, arba pasinaudoti paieška.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2007 11 21, 20:19)
Sveiki, norėjau paklaust kas yra galerijos aprašas (be rods taip vadinasi).  rolleyes.gif

Pavadinimo papildymas smile.gif
Atsakyti

---------------------------------------

Kiek albumų galima sukurti

Nepriklausomai nuo dalyvio statuso, galima sukurti tik vieną albumą. Naujokai (dalyviai nesurinkę 20 žinučių) albumų kurti negali.

---------------------------------------
noreciau paklausti,zinutes,tj tos,kurias rasai i foruma? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(avavute @ 2008 02 19, 10:40)
---------------------------------------

Kiek albumų galima sukurti

Nepriklausomai nuo dalyvio statuso, galima sukurti tik vieną albumą. Naujokai (dalyviai nesurinkę 20 žinučių) albumų kurti negali.

---------------------------------------
noreciau paklausti,zinutes,tj tos,kurias rasai i foruma? blush2.gif  g.gif


Taip rolleyes.gif Dar siūlau pasiskaity temą kodėl žinučių sk nedidėja, pravers wink.gif
Atsakyti