Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie Galeriją

Labutis 4u.gif norejau pasiteirauti:kodel man neleidzia pasidaryt galerijos,nors jau 22 zinutes esu surinkus? g.gif
Atsakyti
Sauleeete23, bandėt kurtis pagal paaiškinimus, išdėstytus pirmoje žinutėje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 02 19, 16:29)
Sauleeete23, bandėt kurtis pagal paaiškinimus, išdėstytus pirmoje žinutėje?  rolleyes.gif


Taip bandziau,man raso,kad neturiu tam igaliojimu ar kazko pan.,bet as jau salygas ivykdzius virs 20zinuciu ir neleidzia man visvien doh.gif
Atsakyti
O aš norėčiau ištrinti prieš tai sukurtą albumą , ar tai imanoma ?....jis baisiai nevykias blush2.gif ....idėtos laaaaabai didelės foto ir net nesimato kur ką spausti , dieve kaip gėda blush2.gif blush2.gif ...tai ne aš dariau , man ale kompiuteristas tai darė , o dabar nežinau kaip juo ( albumu ) atsikratyti , ir dar irašė " privatus "..... mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 25 vasario 2009 - 03:42
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 25, 03:41)
O aš norėčiau ištrinti prieš tai sukurtą albumą , ar tai imanoma ?....jis baisiai nevykias  blush2.gif ....idėtos laaaaabai didelės foto ir net nesimato kur ką spausti , dieve kaip gėda blush2.gif  blush2.gif ...tai ne aš dariau , man ale kompiuteristas tai darė , o dabar nežinau kaip juo ( albumu ) atsikratyti ,  ir dar irašė " privatus ".....  mad.gif

Tą privatumą galite pasikeisti Mano nustatymai -> Galerija Jūsų albumai ir paredaguojat. Ten pat galite jį ir ištrinti wink.gif
Atsakyti
as bandau ikelti nuotrauka i albuma,darau viska,kaip aprasyta.pasirenku nuotrauka,rodo,kad krauna,o po to paraso,kad ivyko KLAIDA.kodel?
Atsakyti
QUOTE(nirce @ 2009 03 03, 14:28)
as bandau ikelti nuotrauka i albuma,darau viska,kaip aprasyta.pasirenku nuotrauka,rodo,kad krauna,o po to paraso,kad ivyko KLAIDA.kodel?

perdidele foto gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 03 03, 15:05)
perdidele foto gal  g.gif

o tai kaip sumazinti?ar reikia atsisiusti kokia mazinimo programa?sorry,esu zalia blush2.gif,skaiciau ker raso apie nuotrauku redagavima,bet man nesigauna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nirce: 03 kovo 2009 - 20:03
QUOTE(nirce @ 2009 03 03, 20:01)
o tai kaip sumazinti?ar reikia atsisiusti kokia mazinimo programa?sorry,esu zalia blush2.gif,skaiciau ker raso apie nuotrauku redagavima,bet man nesigauna blush2.gif

Apie tai skaitykite skyrelyje Mamos kompiuteris, ten daug temų yra, kaip redaguoti nuotraukas.
Atsakyti
Sorry,jei pasikartosiu!!
Kodel man neleidzia pasiziureti kitu vartotoju albumus?
P.S.Esu surinkusi 26 zinutes!
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geia @ 2009 04 23, 15:10)
Sorry,jei pasikartosiu!!
Kodel man neleidzia pasiziureti kitu vartotoju albumus?
P.S.Esu surinkusi 26 zinutes!
Aciu 4u.gif

Kokius albumus norit pasižiūrėt? g.gif
Atsakyti
labas smile.gif ,negaliu atsidaryti galerijoj albumo,sako kad neturiu teisiu,nors zinuciu tikrai daugiau turiu nei 20,kodel man negalima verysad.gif
Atsakyti