Įkraunama...
Įkraunama...

Baltosios pelytės

Na štai ir mūsų Čipas


user posted image
Atsakyti
QUOTE(dijore @ 2014 01 17, 08:55)
Na štai ir mūsų Čipas

Cia jusu senbuvis ziurkius, ar mazasis "peliukas"... ?sitoj foto man atrodo ziurkiukas. Pelytes buna visai mazulytes, kaip pirstas, o ne puse delno g.gif
Atsakyti
Man irgi žiurkius, suaugusios peliukės atrodo taip:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 18 sausio 2014 - 11:29
QUOTE(giekab @ 2014 01 18, 11:28)
Man irgi žiurkius, suaugusios peliukės atrodo taip:



Nelaibai Čipas mėgsta ant rankų būti tai teko fotkinti taip ax.gif . Na jis gal truputuka didesnis už Jūsų peliukus, bet daug smulkesnis už žiurkę. Kogero dar teks pora savaičių palaukti kad išaiškėtų čia peliukas ar žiurkiukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(dijore @ 2014 01 17, 07:55)
Na štai ir mūsų Čipas
user posted image


cia tai tikrai ziurkiukas ;-) tik kuo gero 3-4 savaiciu amziaus, tikriausiai parduotuvej jo per anksti atskire nuo mamytes. duokite jam varskes su gretine, ar kokiu nors kosiciu
Atsakyti
Parsinešiau dar dvi mažas peliukes iš bendradarbės, galvojau iš kart sutars, bet kur tau. reiks vėl ilgą pratinimo metodą taikyt ir viltis, kad susidraugaus, po senbuvių vaikymo, naujokės bijo netgi viena kitos. Teks laikyt pirmiausiai atskirai ir prisipratint prie rankų, vėliau kurį laiką laikyt narve, įdėtam į senbuvių teritoriją, kad per grotas bendrautų, bet negalėtų naujokių vaikyti, ir vis vietomis keisti, kad greičiau susimaišytų visų pelių kvapai. Ir tik galiausiai leist visas kartu. Tikiuosi pavyks sudraugauti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2014 01 18, 12:28)
Man irgi žiurkius, suaugusios peliukės atrodo taip:
user posted image

user posted image

dviem pelytėm užaugo po auglį, pilkai - papilvėj - vyšnios didumo, baltai rudai - virš kairio peties žirnio dydžio. tik juodukė rodos dar sveika ir peliukas patinėlis, bet jie amžiumi jaunesni.
galvojau, pelytės vaikų neturi, tai ir augliai jas aplenks, bet ne, nepavyko išvengti doh.gif
Atsakyti
vargsiukai...neturi reiksmes,ar turejo vaiku ar ne...maniskiai beveik visi,kurie metu sulauke,augliu turejo...
Atsakyti
QUOTE(Elaine @ 2014 06 21, 11:07)
vargsiukai...neturi reiksmes,ar turejo vaiku ar ne...maniskiai beveik visi,kurie metu sulauke,augliu turejo...

ar dar dabar turit peliuku? unsure.gif
Atsakyti
labai prasau pelyciu augintoju pagalbos smile.gif
gal turit siuo metu pelyciu? reiketu skubiai, bent triju ax.gif
jei ne, labai prasau padeti isigyti, kas gyvenat didesniam mieste (nupirkti ir ideti kaip siunta autobusu, aisku, viska is anksto apmokesiu). mano kraste ju dabar niekas neparduoda, o taip reikia... ir kaip tycia is namu isvaziuoti ilgeliau negaliu doh.gif
ACIU IS ANKSTO!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MMMarta @ 2014 07 07, 01:11)
labai prasau pelyciu augintoju pagalbos smile.gif
gal turit siuo metu pelyciu? reiketu skubiai, bent triju ax.gif
jei ne, labai prasau padeti isigyti, kas gyvenat didesniam mieste (nupirkti ir ideti kaip siunta autobusu, aisku, viska is anksto apmokesiu). mano kraste ju dabar niekas neparduoda, o taip reikia... ir kaip tycia is namu isvaziuoti ilgeliau negaliu  doh.gif
ACIU IS ANKSTO!!!  wub.gif

ka maitinsit,kad jau taip skubiai reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elaine @ 2014 07 07, 08:17)
ka maitinsit,kad jau taip skubiai reikia? g.gif

tikrai nemaitinsiu! smile.gif nors joms kaip tik vietele virtuveje numatyta lotuliukas.gif
Atsakyti