Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

Noreciau isigyti kontaktinius lesius. Gal galetumete padeti juos issirinkti? g.gif Kokiu firmu lesius perkate? Kur perkate ir kiek mokate? I ka bendrai reiktu atkreipti demesi renkantis lesius? Ka reiskia "vandens kiekis tiek ir tiek procentu"? Geriau pirkt menesiui, pusmeciui ar metams?
Aciu. smile.gif
Atsakyti
geriausia prikti lęšius mėnesiui, nes jie vistiek 'prisitraukia' visokių medžiagų iš aplinkos ir užsiteršia. kuo dažniau keisi į naujus, tuo mažiau dirgins akis. bet vis tiek mes linkusios pataupyt ir lęšius panešioju ilgiau nei, kad priklausytų. kai nemalonu akims, tada ir pasikeičiu. labai priklauso kokioj aplinkoj dažniausiai būni. prirūkytos vietos išvis peilis mano akims ir lęšiams. žiūrint dar kokio jautrumo akys. bet, kai mano super jautrios, aš į barus stengiuosi su linzėm neiti.
o perkant svarbiausia, kiek procentų jos praleidžia deguonies. kuo daugiau, tuo geriau. reikia, kad akis kvėpuotų, nes kitaip pradeda raust, perštėt. ir kaina tokių atitinkamai didesnė.
Atsakyti
Lesius perku 3 menesiams, realiai isnesioju apie 5 - cia taip gydytojai pardavinejantys pataria. Zinau, kad realiai taip gal ir nereiktu, bet vis tas taupumas doh.gif Kol kas nesiskundziu - jau keli metai taip darau - regejimas neprasteja, akys nevargsta smile.gif beje, perku tokius lesius, su kuriais miegot galima - ju deguonies pralaidumas didesnis - taciau niekada su jais nemiegu. Ir dar stengiuosi kokia dienele per savaite leist akims nuo lesiu pailset.
Patarciau nueit i kokia optika, kur tuos lesius pardavineja, ir ten gydytojai labai graziai viska papasakoja. As visada perku "Fielman" optikoje - tai ten tik pirma karta lesius pirkau uz pilna kaina, o toliau, jei vel pas juos perki - gauni
20% nuolaida. Ir siaip nepatigek per kelias optikas pereit - labai daznai panasiu lesiu kainos skirtingose vietose skiriasi vos ne dvigubai
Atsakyti
as perku lesius 3-6 menesiam, aisku nesioju juos tuos visus 6 men. wink.gif manieji yra "Focus night&day", silikoniniai, 6 kartus geriau praleidzia deguoni, todel galiu juos nesioti neissiimant is akiu. Taip nedarau, nes taip bent nakti duodu akims pailseti. O kas del apnasu, tai jie juk vis tiek issiemus merkiami i tirpala, kuris dezinfekuoja ir nuvalo tas apnasas smile.gif pirkau Optometrijos centre, mokejau apie 150 lt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just Agne: 30 gegužės 2004 - 12:34
Sakykit o tuos "focus" is tiesu labai sunku issiimt? Man gyd. sake, kad jie plonyciai , labai patogus, bet labai slidus ir sunku issiimt....
Atsakyti
QUOTE (dorado @ 2004 05 31, 10:08)
Sakykit o tuos "focus" is tiesu labai sunku issiimt? Man gyd. sake, kad jie plonyciai , labai patogus, bet labai slidus ir sunku issiimt....

Reikia tik siek tiek praktikos wink.gif Po kiek laiko issiimsi ir isidesi ne i veidrodi neziuredama wink.gif
Atsakyti
kaip tik Focus neplonyciai, bent jau mano... Esu turejus vienam menesiui lesius, vat tai tie buvo ploni labai wink.gif o del issiemimo, tai pirma savaite laaaaabai baisu buvo kist nagus i akis blink.gif o dabar tai vienas juokas ir issiimti, ir isideti smile.gif Priprasti tiesiog reikia smile.gif
Atsakyti
As tai naudoju "Bosh and Low" ar kazkaip panasiai... Perku 2 menesiam, kainuoja apie 64 Lt. Man jie labai gerai.
Anksciau jokiu kitokiu linziu akys neprieme. Jau galvojau visa gyvenima su akinukais vaiksciosiu sad.gif Bet drauge rekomendavo ta firma ir valio thumbup.gif
Jau daugiau kaip metai laiko nesioju.
Atsakyti
sakykit kaip jus perkat tuos lesius? Mat noreciau, bet recepto neturiu, o pries tai kur pirkau, ten turi visus ismatavimus, bet nei kaip paprasyti duomenu ir varyt pas kitus pirkti, nes zinau kur pigesniu yra (kokybe ta pati biggrin.gif )....kita vertus save drasinu, kad uz primatavima susimokejau tai jie privalejo isduoti "ismieras" rastiskai, kad nesigautu toks kaip kliento pririsimas prie saves, nes kas 3 men aptikus palankesnes salygas vel praeiti primatavimus...nesinoretu.
Atsakyti
as kai pirkau, tai jokio recepto neturejau ir be ismatavimu jokiu. Viska ten pat ismatavo, per aparatus visokius, paskui dave isideti pameginti, kaip limpa, pusvalandi pavaiksciojau toj pacioj parduotuvej, kadangi tiko ir patiko, nusipirkau smile.gif
Atsakyti
As tai perku "Regoj" prie Soburo (Kaune). Nereikia jokio recepto. Pirma karta viska pamatavo, paziurejo. Siaip tai reikia uzeiti pas gydytoja karts nuo karto Nes gali ten buti visokiu bajeriu, pvz kraujagysliu suaugimas ir pan. Tai as perku visalaik be gydytojos, o konsultacijai karta i metus nueinu.
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 06 01, 08:33)
sakykit kaip jus perkat tuos lesius? Mat noreciau, bet recepto neturiu, o pries tai kur pirkau, ten turi visus ismatavimus, bet nei kaip paprasyti duomenu ir varyt pas kitus pirkti, nes zinau kur pigesniu yra (kokybe ta pati biggrin.gif )....kita vertus save drasinu, kad uz primatavima susimokejau tai jie privalejo isduoti "ismieras" rastiskai, kad nesigautu toks kaip kliento pririsimas prie saves, nes kas 3 men aptikus palankesnes salygas vel praeiti primatavimus...nesinoretu.

Tie primatavimai labai trumpai trunka smile.gif Optometrijos centre man uz 10 Lt pamatavo per 10 min...smile.gif

O kita vertus, tai ar nebuvo ant linziu uzrasyta, kai pirkai? Turejo but. O jei ne, gali nueit paklaust...
Atsakyti