Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

Man asmeniskai Focus netinka, grauzia, raizo aki.
Geriausiai man tinka "Soft Lenses 66" is Bausch and Lomb,
nesioju jau 7-8 metus, nakciai issiemu,
bet jei ne namie, tai nieko neatsitinka, net jei ir permiegu su jomis wink.gif
Jose 66proc vandens, skirtos menesiui, bet isnesioju 2-3men smile.gif

Bet svajoju apie operacija lazeriu smile.gif taigi gal pavyks gerai matyti be linziu ir akiniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 02 08, 23:15)

Aš siūlyčiau pirkti Focus Night&Day silikoninius, kurie geriausia praleidžia deguonį ir su jais galima miegoti, jie pritaikyti neišsiimti visą mėnesį iš akių.


As nesioju Focus Night&Day silikoninius. Man tai jie thumbup.gif Aisku, nakti issiimu. Bet teko vienoj baliuskoj buti, tai nebuvo kaip issiimti - ir nieko. Vis tik negaila man tu pinigeliu silikoniniams lesiams ax.gif
Atsakyti
Mieloji, kle0patra,

jeigu tikrai nori ilgai ir gerai matyti siūlyčiau nenešioti B&L 66 2-3mėn., nes jie skirti mėnesiui. Jų galiojimas prasideda nuo tada, kai atsidarai blisterį (pakuotę).

O dėl lazerinės chirurgijos, tai tik tiek galiu pasakyti, kad nieko gero iš to nebus, nebent blogiau, ne 100% bet labai didelė tikimybė. Atkreipk dėmesį į bent vieną chirurgą, kuris daro tas operacijas. AR JIS SU AKINIAIS? Jeigu jam reikia nešioti akinius JIS SU AKINIAIS. Tai kyla klausimas, jeigu taip jau gerai, tai kodėl jie patys nepasidaro tų operacijų?

Brangink ir tausok savo akis ir nereikės tau visokių operacijų!!!

Sėkmės
Atsakyti
kokie lesiai geriausi? spalvoti ar nespalvoti? kokiosfirmos naudojate?
Atsakyti
QUOTE(svajoniuke @ 2005 04 23, 19:42)
kokie lesiai geriausi? spalvoti ar nespalvoti? kokiosfirmos naudojate?


Geras biggrin.gif cia jau kaip tu nori - spalvotu ar nespalvotu.
Is spalvotu man labiausiai patinka Focus, neprisimenu, kas juos gamina.
Atsakyti
Na taip, focus iš tiesų geriausi. Pavyzdžiui aš, kai su pinigėliais kartais būna striuka, nusiperku vienadienius focus lešius, ir išnešioju po mėnesi, kartais žinoma ir trumpiau, bet jokio skirtumo tarp vienadienių ir mėnesinių aš tikrai nepajutau.
Atsakyti
Kiek mazdaug kainuoja lesiu porai vienam menesiui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 04 24, 11:23)
Kiek mazdaug kainuoja lesiu porai vienam menesiui?  ax.gif

Čia žiūrint kokioje optikoje pirksi. Aš visada perku Vision expres, ten man atrodo pigiausiai. Senokai pirkau mėnesinius, bet kažkada jie kainavo 40lt. Dabar vyksta įvairios akcijos, tik reikia jas pasekti. O vienadieniai, tai vienas lesis kainuoja 3.30-4.00lt tongue.gif
Atsakyti
Focus spalvoti menesiui pora kainuoja apie 60Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenifer27 @ 2005 04 24, 11:15)
Na taip, focus iš tiesų geriausi. Pavyzdžiui aš, kai su pinigėliais kartais būna striuka, nusiperku vienadienius focus lešius, ir išnešioju po mėnesi, kartais žinoma ir trumpiau, bet jokio skirtumo tarp vienadienių ir mėnesinių aš tikrai nepajutau.



Gera idėja tongue.gif Aš tai vienadienius panešioju kelias dienas iš eilės, bet reikės išbandyti ilgiau tongue.gif

Beje o koks tirpalas lęšiams geriau (žinoma geriau būtų ne superbrangus)???????????? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2005 04 25, 08:40)
Gera idėja  tongue.gif Aš tai vienadienius panešioju kelias dienas iš eilės, bet reikės išbandyti ilgiau  tongue.gif

Beje o koks tirpalas lęšiams geriau (žinoma geriau būtų ne superbrangus)????????????  ax.gif

Jo, pabandyk, finansiškai tai tikrai apsimoka.
O tirpalą tai aš perku Natrii chloridum 0.9 % ,kainuoja jis 500ml tik 3.37lt. na gal tik toks nepatogumas, kad reikia jį su švirkštu ištraukti, nes skirtas lašelinėms ir dar į butelį įdurti adatėlę kad oras turėtų kur išeiti. Tai tik toks klapatas, bet dėl tokios kainos verta...
Atsakyti
QUOTE(Jenifer27 @ 2005 04 25, 10:17)
Jo, pabandyk, finansiškai tai tikrai apsimoka.
O tirpalą tai aš perku Natrii chloridum 0.9 % ,kainuoja jis  500ml tik 3.37lt. na gal tik toks nepatogumas, kad reikia jį su švirkštu ištraukti, nes skirtas lašelinėms ir dar į butelį įdurti adatėlę kad oras turėtų kur išeiti. Tai tik toks klapatas, bet dėl tokios kainos verta...



O kur pirkti ?????????
Kaina tai superinė thumbup.gif O aš perku tokias brangenybes doh.gif

O švirkštą iš kur gauti ?????? 4u.gif
Ačiū už pagalbą tongue.gif O tai pinigėlių trūksta ir trūksta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiskute: 25 balandžio 2005 - 10:28