Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

QUOTE (Diotima @ 2004 05 31, 21:45)
As tai naudoju "Bosh and Low" ar kazkaip panasiai... Perku 2 menesiam, kainuoja apie 64 Lt. Man jie labai gerai.
Anksciau jokiu kitokiu linziu akys neprieme. Jau galvojau visa gyvenima su akinukais vaiksciosiu sad.gif Bet drauge rekomendavo ta firma ir valio thumbup.gif
Jau daugiau kaip metai laiko nesioju.

Bausch and Lomb
Atsakyti
Bea: aciu uz pataisymus, bet as amziais neatsimenu tos firmos g.gif Tai rasau bent kaip tariu smile.gif
Atsakyti
as ir naudoju bausch &lomb. jie ir deguoni gerai praleidzia ir neperploni,lengva isimti.Skystis tai renu ir dar linzem konteineriukus kartu su juo gauni biggrin.gif
dar galvojau apie spalvotus su dioptrijom,bet geriau nespalvoti smile.gif ir pigesni ir manyciau geresni akims:) ir taip tos linzes neypatingai sveika tai dar galvoju su dazais i akis kisiu...nee man taip netinka smile.gif
Atsakyti
o ar esat kuri turejus kokiu nors bedu su akim del linziu nesiojimo?
Atsakyti
QUOTE (Baltija @ 2004 06 25, 20:10)
o ar esat kuri turejus kokiu nors bedu su akim del linziu nesiojimo?

jei kontaktinius lesius naudoji kaip reikalaujama, jokiu problemu neturetu buti. wink.gif as buvau kelis kartus pamirsusi juos nakciai issiimti tai akys pora dienu buvo paraudusios. Siaip stengiuosi laselius isilasinti kai akys pradeda perseti. Prirukytos vietos yra labai baisios, taip pat plauku lakas. reikia visada akis uzmergti ir paskui begti is tenai , kad ant lesiu nepapultu. Taip pat oro kondicionierius sad.gif sad.gif sad.gif . Nu niekaip negaliu priprasti sad.gif . Cia praejusia savaite buvo labai karsta tai namie AC isijungti reikejo, neimanoma akys labai skaudejo. Siaip gydytojas man rekomendavo bent jau pora dienu per savaite nesioti akinius. Tai as kai niekur neinu lesiu net nesidedu. ir kai griztu namo juos issiimu. biggrin.gif

Atsakyti
o kodel man nei dumai cigareciu nebaisus, nei lakas plauku? g.gif ar lesiai labai geri ar kaip ?
Atsakyti
Na tai kad ne! Viskas ciki piki rolleyes.gif A ...tik kai sakykim pietu miegu, ir pamirstu issiimti tai po to akis siek tiek persti ir buna paraudusios. wink.gif
Atsakyti
Aš tai stengiuosi i baseiną detis vienkartinius, nes prisigeria visokių chemikalų ir po to akis graužia, o tuos vienadienius dedusi tikrai keletą sykių ir paskui negaila išmesti...
Labiausiai man patinka Baush and lomb lesiai, nes su kitais prastai buvo.Nors ir kaip išgirti Focus Night and day, bet man tikriausiai nuo jų labiausiai graužė ir perštėjo akis, tai be dirbtinių ašarų buteliuko negalėjau nė žingsnio eiti... dry.gif
Atsakyti
O man kaip tik "Baush and ..." alergizavo akis... Akis parausdavo ten kur lietesi linze. Dabar nesioju kitos firmos, akis nerausta, bet greit pavargsta, vaizdas lyg per vandeni... Nezinau, ar blogai man jas parenka... Nors ir gydytoja keiciau, ir po metu vel prasiau perrinkt ( beje paliko tas pacias, tik reikejo uz vizita sumoket...)

Siaip akys mano labai jautrios ir linzes deduosi tik isskirtiniais atvejais ...
Atsakyti
QUOTE (Baltija @ 2004 06 25, 21:10)
o ar esat kuri turejus kokiu nors bedu su akim del linziu nesiojimo?

Ilgai spoksant i kompa issauseja akys, ypac kai patalpu oras sausas sildymo sezonu, akys gauna maziau deguonies, issiplecia kraujagysles, persti, nieko gero. Bet procesas griztamas, po tokios diagnozes sia ziema va iki vasaros panesiojau akinukus ir vel viskas atsistate. Siaip vakarais dar isilasinu "Hypromeloza-P".
Lesius perku jau simtas metu tik REGOJ, Baush & Lomb. Jokiu priekaistu nei produktui, nei servisui.
Atsakyti
labai bjauru kai klubuose uzvaro dumu, ui nors slepkis. ir i vakara man su lesiais akys pavargsta, galva pradeda skaudeti.
Atsakyti
Šiaip sakyčiau, tik labai prastas gydytojas gali pasakyti, kad 3mėn. lęšius galima išnešioti 6mėn. Galbūt dabar Jūsų akyse ir neatsiras jokių pakitimų, bet po 10metų gali labai atsiliepti regėjimui.

Aš siūlyčiau pirkti Focus Night&Day silikoninius, kurie geriausia praleidžia deguonį ir su jais galima miegoti, jie pritaikyti neišsiimti visą mėnesį iš akių. O toms kurios labai retai dėvi lęšius siūlyčiau Focus dalies viekartinius, kuriuos vakare išmetate. Čia sakau iš didelės savo patirties. "Ant akių" (rašau skliauteliuose nes nevisiškai lietuviškai) nesutaupysite. Juk regėjimas labai didelis žmogaus privalumas. Jeigu neturime pinigų gal geriau prisiderinti kokius nors akinukus.

Tai toks būtų mano patarimas.

Lauksiu komentarų.
Atsakyti