Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 7 tema

user posted image

Kvapų namai - aukščiausios kokybės aliejų, gėlių vandenų (hidroliatų) boutiq'as. Jis atstovauja įvairių šalių mažiesiems gamintojams, kooperatyvams, kurie gamina aliejus, hidroliatus laikantis senų tradicijų - rankomis, nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Kvapų namai turi ir sertifikuotų produktų smile.gif

user posted image

dvi pagrindinės Kvapų namų produktų kategorijos:

1. Kvapai: eteriniai aliejai, absoliutai, atarai, eliksyrai, sinerginiai mišiniai, dervos, smilkalai, istoriniai kvepalai, parfumerija, aromatinės žvakės, gėlių vaškai, rožių aliejus, kvepalų kūrimas, distiliavimo aparatai ir distiliavimas, garintuvai, aromaterapija nėščiosioms, kvapų kontempliacijos, seminarai...

2. Kosmetika: kosmetiniai ir masažiniai aliejai, hidroliatai, augalų distiliatai, gėlių vandenys, gyvoji kosmetika, natūrali ekologiška kosmetika, gasulo molis, mastika, šampūnai, natūralios kosmetikos gamybos priemonės, kosmetikos gamybos pamokos, receptai, aromaterapija...

asortimentas "smulkiau":

1. Baziniai aliejai
2. Eteriniai aliejai
3. CO2 ekstraktai thumbup.gif
4. Hidroliatai
5. Ekologiški Bema kremai nuo saulės ir Ekologiški Bema šampūnai
6. Alūnas
7. Kvapieji eliksyrai (kavamedžio žiedų, vanilės, rožių, jazminų ir nerolio wub.gif )
8. Istoriniai Egipto kvepalai
9. Mastika
10. Gasulo/rasulo molis

Kvapų namuose galima rasti natūralių indiškų smilkalų, natūralių žvakių iš sojų vaško, eterinių aliejų garintuvų, varinių distiliavimo aparatų ir dar daug visko rolleyes.gif Pavargusiems nuo sintetinių kremų - jau pagaminti aliejų mišiniai smile.gif


kremų, losjonų, lūpų balzamų gamybos pradžiamokslius išeiname ir, be abejo, toliau tobulėjame čia. Kvapų namai taip pat organizuoja teorinius bei gamybinius seminarus, skaito paskaitas - plačiau galima pažiūrėti čia. Penktadieniais galima apsilankyti nemokamose kvapų kontempliacijose smile.gif


Kvapų namų kontaktai ir platinimo vietos cool.gif

informacija dalinamės jau 7-oje temoje, paskutinė 6-oji yra šičia smile.gif


sutrumpinimai: Kvapų namai - KN, eteriniai aliejai - EA cool.gif
Atsakyti
Satura, dėkui už naują temą 4u.gif
Man reikia patarimo 4u.gif Ant liežuvio opa atsirado ir sugalvojau levandų eteriniu tepti. Ir susimąsčiau, ar galima levandas į vidų naudoti, na, ta prasme, liežuvį tepti ? Arba arbatmedį? Gal žinote 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 25 lapkričio 2010 - 11:14
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 11 25, 11:13)
Satura, dėkui už naują temą  4u.gif

Man reikia patarimo  4u.gif Ant liežuvio opa atsirado ir sugalvojau levandų eteriniu tepti. Ir susimąsčiau, ar galima levandas į vidų naudoti, na, ta prasme, liežuvį tepti ? Arba arbatmedį? Gal žinote  4u.gif


tikrai nėra už ką 4u.gif

ramunėles geriu nuo streso, nuo alergijos. Viskas taip pat, tik kad veiktų iš vidaus ax.gif Tik turiu pasakyti, kad karčios jos biggrin.gif

o tu nenori kokių šaltalankių įsigyti ar tų pačių ramunėlių? Su arbatmedžiu kartais dantis valau ir kol kas dar nenusinuodijau biggrin.gif Bet kas būtų, jeigu jo nurytum - nežinau g.gif Dėl levandų - nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 11 25, 13:23)
tikrai nėra už ką  4u.gif

ramunėles geriu nuo streso, nuo alergijos. Viskas taip pat, tik kad veiktų iš vidaus  ax.gif Tik turiu pasakyti, kad karčios jos  biggrin.gif

o tu nenori kokių šaltalankių įsigyti ar tų pačių ramunėlių? Su arbatmedžiu kartais dantis valau ir kol kas dar nenusinuodijau biggrin.gif Bet kas būtų, jeigu jo nurytum - nežinau  g.gif Dėl levandų - nežinau  unsure.gif

Įsigyti noriu, bet negaliu - piniginėje badas verysad.gif Todėl galvoju verstis su tuo, ką turiu, o turiu KN levandas kažkurias ir arbatmedį ir manuk1 i6 Monicos. Ech, grįšiu namo ir išbandysiu, manau, kad keli lašeliai nepakenks ir aš tik patepsiu, o nenurysiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 25 lapkričio 2010 - 12:03
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 11 25, 11:59)
Įsigyti noriu, bet negaliu - piniginėje badas  verysad.gif


jei ryt pravažiuotum pro centrą su analizų indeliu, galėčiau įpilti tau šaltalankių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 11 25, 14:04)
jei ryt pravažiuotum pro centrą su analizų indeliu, galėčiau įpilti tau šaltalankių  4u.gif

Oi, dėkui Tau labai 4u.gif bet niekaip nepavyks, nes paskutiniu metu tiesiog darbe gyvenu verysad.gif matyt, opa ir nori man pasakyti, kad laikas mažinti tempą. Gydysiuos medetkų ir ramunėlių arbata ir gal manuka arba levanda biggrin.gif Dar turiu šaltalankių sulčių, laikysiu jose liežuvį lotuliukas.gif
Atsakyti
žiūrėk tu man g.gif Visada gali brūkštelt, jei reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 11 25, 12:13)
Satura, dėkui už naują temą  4u.gif
Man reikia patarimo  4u.gif Ant liežuvio opa atsirado ir sugalvojau levandų eteriniu tepti. Ir susimąsčiau, ar galima levandas į vidų naudoti, na, ta prasme, liežuvį tepti ? Arba arbatmedį? Gal žinote  4u.gif

gal geriau arbatmedzio ar levandu lasa ilasinti i stikline vandens ir paskalauti burna. Nes vieni bus per stiprus. As levandu lasiuka buvau ant lupu uzsitepus, kai herpesas puole, tai toooks stiprus, net akys uzkaito ir ilgai dal kvapa ir skoni jauciau.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 11 25, 14:35)
žiūrėk tu man  g.gif Visada gali brūkštelt, jei reikia  4u.gif


Turėsiu omenyje. Ačiū Tau 4u.gif
QUOTE(ssaule @ 2010 11 25, 14:35)
gal geriau arbatmedzio ar levandu lasa ilasinti i stikline vandens ir paskalauti burna. Nes vieni bus per stiprus. As levandu lasiuka buvau ant lupu uzsitepus, kai herpesas puole, tai toooks stiprus, net akys uzkaito ir ilgai dal kvapa ir skoni jauciau.

g.gif sakai, akys užkaito. Tada lašinsiu į vandenį ir skalausiu biggrin.gif Dėkui už patarimą 4u.gif

Nežinau, ar iš šalies keistai atrodau, bet man gal per KN kursus užsifiksavo, kad lašelis EA, netgi į vidų, pakenkti negali. O kai išbandžiau gerti citrinų EA, tai ir visai išdrąsėjau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 25 lapkričio 2010 - 12:43
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 11 25, 13:41)
Turėsiu omenyje. Ačiū Tau  4u.gif

g.gif  sakai, akys užkaito. Tada lašinsiu į vandenį ir skalausiu  biggrin.gif Dėkui už patarimą  4u.gif

Nežinau, ar iš šalies keistai atrodau, bet man gal per KN kursus užsifiksavo, kad lašelis EA, netgi į vidų, pakenkti negali. O kai išbandžiau gerti citrinų EA, tai ir visai išdrąsėjau  ax.gif

man visai nieko keisto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 11 25, 12:35)
As levandu lasiuka buvau ant lupu uzsitepus, kai herpesas puole, tai toooks stiprus, net akys uzkaito ir ilgai dal kvapa ir skoni jauciau.


kokia tu jautruolė 4u.gif Man nuo lašiuko levandų ant veido visai nieko, tik kvepia rolleyes.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 11 25, 12:41)
Nežinau, ar iš šalies keistai atrodau,


SOFIJA5, kad čia visos vieno proto renkasi hihihi.gif
Atsakyti
[quote=Satura,2010 11 25, 15:39]
kokia tu jautruolė 4u.gif Man nuo lašiuko levandų ant veido visai nieko, tik kvepia rolleyes.gif
zinai ir as pati nustebau, bet gal taip buvo todel, kad ant lupu tepiau arba del to, kad levandos buvo laukines, kiek pamenu, Laime minejo, kad laukiniai gamtoje subrende augalai turi daugiau eterio ir stipresni poveiki.
Atsakyti