Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 7 tema

QUOTE(ragana @ 2010 12 10, 18:15)
Tai kad Kauno "Akropolyje" nėra jokių KN atstovų  doh.gif  Yra dvi eco parduotuvės: "Sveiki produktai" ir "Bioteka", bet su "Kvapų namais"  nei viena, nei kita neturi nieko bendro. Ir tas valgomas kokosų aliejus su KN neturi nieko bendro  doh.gif


nu aišku, prisiklausiau kažkokių paskalų... rolleyes.gif bet svarbiausia, kad visą laiką su merginom kalbėjau, kad man konkrečiai reikia KN blink.gif bet neprisipažino, kad aš apsirinku... gerai, kad atsispyriau gundymams ir neapsipirkau ax.gif nes dar šampūno norėjau... unsure.gif daug jų ten visokių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule25 @ 2010 12 10, 18:19)
nu aišku, prisiklausiau kažkokių paskalų... rolleyes.gif  bet svarbiausia, kad visą laiką su merginom kalbėjau, kad man konkrečiai reikia KN  blink.gif  bet neprisipažino, kad aš apsirinku... gerai, kad atsispyriau gundymams ir neapsipirkau  ax.gif  nes dar šampūno norėjau... unsure.gif daug jų ten visokių  biggrin.gif


Kaune Kvapų namų produkcijos galima įsigyti:

"Via naturalis" Savanorių pr. www.naturalis.lt

eco123 parduotuvėse Savanorių pr. ir Mosėdžio g. http://www.aukimekartu.lt/
4u.gif
Atsakyti
Nors ne kauniete esu, bet KN produkcijos turi kazkiek Via naturalis ir parduotuve Eko 123, tik tiksliai nezinau kur ji yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 12 10, 19:00)
Kaune Kvapų namų produkcijos galima įsigyti:

"Via naturalis" Savanorių pr. www.naturalis.lt

eco123 parduotuvėse Savanorių pr. ir Mosėdžio g. http://www.aukimekartu.lt/
4u.gif

Via Naturalis jau nebeprekiauja KN produktais, tik likučiai, sakė, išsiparduos, ir nebeturės. Nebent persigalvojo biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 12 10, 19:00)
Kaune Kvapų namų produkcijos galima įsigyti:

"Via naturalis" Savanorių pr. www.naturalis.lt

eco123 parduotuvėse Savanorių pr. ir Mosėdžio g. http://www.aukimekartu.lt/
4u.gif


labai labai LABAI AČIŪ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucie @ 2010 12 10, 20:56)
Via Naturalis jau nebeprekiauja KN produktais, tik likučiai, sakė, išsiparduos, ir nebeturės. Nebent persigalvojo  biggrin.gif.

Vai kokie negerėliai unsure.gif Kaip tik norėjau eiti rasulo molio pirkti į Via Naturalis, nes jau baiginėjasi smile.gif tikiuosi eko123 rasiu, nes man savanoriuose patogiausia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 11 gruodžio 2010 - 10:29
sveikos, 4u.gif

ar kvapu namai organizuoja mokymus tik 18 val? labai nepatogu nueit, ner kam palikt maziuko tokiu metu...
kaip butu gerai savaitgaliais... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 13 gruodžio 2010 - 15:37
Ką galima naudoti vietoj kremo, kad apsaugotų veido odą nuo vėjo, šalčio? Idealu būtų, kad tas pats tiktų paakiams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasje @ 2010 12 13, 23:48)
Ką galima naudoti vietoj kremo, kad apsaugotų veido odą nuo vėjo, šalčio? Idealu būtų, kad tas pats tiktų paakiams  smile.gif

pvz., Nilini sviestmedi
Atsakyti
QUOTE(Jasje @ 2010 12 13, 23:48)
Ką galima naudoti vietoj kremo, kad apsaugotų veido odą nuo vėjo, šalčio? Idealu būtų, kad tas pats tiktų paakiams  smile.gif

man atrodo, kad dar tiktu alieju misinys sausai odai
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2010 12 13, 15:35)
ar kvapu namai organizuoja mokymus tik 18 val? labai nepatogu nueit, ner kam palikt maziuko tokiu metu...

kaip butu gerai savaitgaliais...  bigsmile.gif


KN moterys ir taip dirba ir prieš darbą, ir po darbo ilgiausiai. Dar be to, visų gaminusių indus sumazgoja. Tikrai, o kam joms savaitgaliai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 12 14, 11:47)
man atrodo, kad dar tiktu alieju misinys sausai odai


taukmedžio sviestas geriausiai... ir dar nuo UV apsaugo
(nors vienai draugei paraudo oda ir patino paakiai- gal, sakau, alergiška)...

man taip atrodo, kad tinka visi aliejai, jei į juos nepridėta drėkinamų komponentų (hidroliatų ir pan.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule25: 14 gruodžio 2010 - 13:51