Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 25 tema

Toliau dalinamės saldžiais receptais, nepamirštame prisegti nuotraukos!

user posted image

Sena tema - 24 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solen: 30 gruodžio 2010 - 20:28
Vakar kepiau Elenos kankorezius,va kokie isejo. blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Biscotti su spanguolėmis ir pistacijomis

user posted image

60ml alyvų aliejaus
150g. cukraus
2 a.š. vanilės esencijos
1/2 a.š. migdolų esencijos
2 kiaušiniai
220g. miltų
žiupsnelis druskos
1 a.š kepimo miltelių
Po saują džiovintų spanguolių ir pistacijų

Inde sumaišyti aliejų su cukrumi, supilti esencijas, įmušti kiaušinius, išplakti. Sumaišyti miltus su druska ir kepimo milteliais, dalimis įmaišyti į kiaušinių plakinį. Įmaišyti spanguoles ir pistacijas.
Iš tešlos padaryti dvi malkas. Jas suformuoti šlapiomis rankomis. Dėti į 150 laipsnių karštumo orkaitę, kepti 35min. Ištraukti kepinį, apdengti rankšluostėliu, palikti apie 10 min. atvėsti. Supjaustyti griežinėliais ir dar padžiovinti 130 laipsnių karštumo orkaitėje apie 10-15min. Traukti, atvėsinti ir valgyti!

Kepiau visus čia įdėtus biscotti (tiek pagal Nerytę, tiek pagal Ulę, jei neklystu), bet šitie išėjo geriausiai. Tikrai rekomenduoju. Kepsiu dar daug daug kartų.
Atsakyti
Merginos, kepiau napoleoną pagal mišeles receptą. SUPERINIS, bet nemoku foto įdėti verysad.gif .
Atsakyti
Krokodilas

0,5 kg. miltų
250 ml. pieno
40 g. mielių
1 kiaušinis
1 šaukštelis druskos
1 šaukštas cukraus
3 šaukštai aliejaus

Cukrų, mieles, kiaušinį ir pašildytą pieną plakame tol kol ištirps mielės. Visą mišinį supilame į dubenį, kuriame yra miltai ir druska. Šiltai kildiname tešlą 3 kartus. Tešlą išminkome ir padaliname į dvi dalis. Vieną dalį iškočiojame, nupjauname tešlos galus (tešlos likučiai bus reikalingi kojoms, antakiams):

user posted image

Šonuose įpjauname 3-4 cm juosteles:

user posted image

Dedame varškę (cukrus kiauįinio trynys, cinamonas), o ant jos smulkiai pjaustytus obuolius (sukrus, cinamonas):

user posted image

Vyniojame juosteles ant įdaro:

user posted image

user posted image

Suformuojame galvą, o iš kito galo susukame uodegą, iš likusios tešlos suformuojame kojas ir antakius. Vietoj akių įdėjau razinas. Perkeliame ant silikoninio padėkliuko ir pašauname į orkaitę 100 laipsnių:

user posted image

Kai tešla pakyla, aptepti baltymu. Toliau kepti 180 laipsnių orkaitėje apie 30 minučių.

user posted image

Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 02, 13:09)
Krokodilas

0,5 kg. miltų
250 ml. pieno
40 g. mielių
1 kiaušinis
1 šaukštelis druskos
1 šaukštas cukraus
3 šaukštai aliejaus


Oi koks grazuolis bigsmile.gif . kazkada kepiau toki, tik varskes nedejau, tik obuoliu. Visur ieskojau recepto, buvau pametusi. Dabar vel turesiu.
Norejau paklausti, o kiek butu sausiu mieliu?
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2011 01 02, 13:10)

Norejau paklausti, o kiek butu sausiu mieliu?

nežinau, aš visada kepu su "šlapiomis" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 02, 14:12)
nežinau, aš visada kepu su "šlapiomis" biggrin.gif

as su jom nemoku, na reikes bandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2011 01 02, 11:10)
Norejau paklausti, o kiek butu sausiu mieliu?

0.5kg miltų aš visada dedu pakiuką 7g. sausų mielių
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2010 12 31, 19:13)
Biscotti su spanguolėmis ir pistacijomis



Mano silpnybė bigsmile.gif wub.gif Man tai jie 2010m atradimas tongue.gif thumbup.gif Aš kiek matydavau receptų, bet nedaskaitydavau, kad juos pagamint zuikio dainos blush2.gif Aš ir kiek bandžiau, tai apsistojus esu ties Nerytės biskočiukais, bet vis tobulesnių paieškuose. Būtinai šiuos išbandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2011 01 02, 16:17)
Mano silpnybė bigsmile.gif  wub.gif Man tai jie 2010m atradimas tongue.gif  thumbup.gif Aš kiek matydavau receptų, bet nedaskaitydavau, kad juos pagamint zuikio dainos blush2.gif Aš ir kiek bandžiau, tai apsistojus esu ties Nerytės biskočiukais, bet vis tobulesnių paieškuose. Būtinai šiuos išbandysiu 4u.gif



o as dar neatradau, bet jau gundausi tongue.gif

tik noriu paklaust, jie panasus i ka? sausainius, dziuveselius?... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2011 01 02, 19:31)
o as dar neatradau, bet jau gundausi  tongue.gif

tik noriu paklaust, jie panasus i ka? sausainius, dziuveselius?...  blush2.gif


Skanus dziuveseliai bigsmile.gif
Atsakyti