Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių priežiūra

Sveikos, ir toliau dalinamės puikiais patarimais, kaip pagerinti paakių odos būklę mirksiukas.gif

Sena temelė čia:
http://www.supermama...howtopic=466710



Turiu aš problemele. Mano paakiai ne juodi, o raudoni nuo plonos odos, plius nuo nuolatinio maskuoklio buvimo ant ju blink.gif Gal kas susidure su tokia problema? Kur gauti geriausia kremuka? Cia gal atstatomojo kokio reikia.. Nes sake man prasideti uzdegimas gali, jei nieko nedarysiu g.gif Taigi prasau patarimu, ka naudoti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorotele: 21 sausio 2011 - 18:43
sveikos, kazkaip supratau, kad labai ismanantis zmogus yra -himalaia, tad klausiu jos patarimo: mano paakiai su tamsiais lyg maisiukais tongue.gif nezinau ar aiskiai paaiskinau. man 28 metai ir oda normali. daug skaiciau ir radau, kad geri sitie kremukai:
Olay Regenerist Daily Regenerating Serum, Fragrance Free

Jei norit riebesnio ir daugiau nakčiai
Shikai Borage Dry Skin Therapy Eye Cream

Iš brangesnių, tirštesnių Estee Lauder Verite Special Eye Care

Iš pigesnių ir lengvų Garnier Nutritioniste Anti- Puff Eye Roller
sakykit: ar butent sitie kremai tinka kovai su tamsiais maiseliais po akim ar sitam reikalui yra koks kitas, jusu nuomone vertas demesio.
Dabar nusipirkau LUMENE zele Arctic Aqua Deep Hydration Eye Gel , tai visai jokio efekto
Mielai isklausysiu ir kitu patarimus, kam sekasi sekmingai kovoti su tamsiais maiseliais po akim smile.gif
aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Laba. Mano sesei 15 metų, ir pas ją nuolat siek tiek pajuodę paakiai. Išsimiega atrodo normaliai.. Dėl ko cia tokia problema ir ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 01 27, 13:34)
Laba. Mano sesei 15 metų, ir pas ją nuolat siek tiek pajuodę paakiai. Išsimiega atrodo normaliai.. Dėl ko cia tokia problema ir ka daryti? unsure.gif

Pazistu nemazai zmoniu,kuriems nuo mazumes pajuode paakiai ir sveikuteliai, jokiu ligu, tai tiesiog net nezinau kaip cia paaiskinti, tokie jau yra ir viskas,belieka maskuoti kosmetinem priemonem.
Atsakyti
Patarkit koki paakiu krema, mano nei pajuode nei paraude, bet reikia kazkuo juk tepti ar ne? gal koki nuo rauksliu? g.gif man 29 m
Atsakyti
Man geriausi NeoStrata Bionic Eye Cream ir ODA paakiu kremai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BūkGražesnė @ 2011 01 28, 13:15)
Man geriausi NeoStrata Bionic Eye Cream

kuo geras g.gif o pries tai dar naudojote kazkokius ar ne?
Atsakyti
O tai bent raminančius kremus gal kas žino? O ne raukšlėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BūkGražesnė @ 2011 01 28, 11:15)
Man geriausi NeoStrata Bionic Eye Cream ir ODA paakiu kremai. thumbup.gif

o jei turit ODA kremuka ,gal galetumet sudeti parasyt?ir kuom geras?koki poveiki naudojant pamatet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 01 27, 13:34)
Laba. Mano sesei 15 metų, ir pas ją nuolat siek tiek pajuodę paakiai. Išsimiega atrodo normaliai.. Dėl ko cia tokia problema ir ka daryti? unsure.gif


As manyciau, jog pajuode paakiai, melsvi paakiai ir pan dazniausiai buna paveldimi ir nieko cia nepadarysi, reikia tiesiog maskuoti ir tiek 4u.gif

QUOTE(Katleja* @ 2011 01 28, 08:38)
Patarkit koki paakiu krema, mano nei pajuode nei paraude, bet reikia kazkuo juk tepti ar ne? gal koki nuo rauksliu? g.gif man 29 m


As pasinaudojau himalaios patarimu, naudoti paakiams ta pati krema, kaip ir veidui mirksiukas.gif Ir zinokit visai gerai, maziau buteliuku vonioj smile.gif Kalbu apie si:
user posted image

Paula's Choice Moisture Boost Hydrating Treatment Cream thumbup.gif Aplamai PC puslapyje net nera atskirai pirkti paakiams kremuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 01 27, 13:34)
Laba. Mano sesei 15 metų, ir pas ją nuolat siek tiek pajuodę paakiai. Išsimiega atrodo normaliai.. Dėl ko cia tokia problema ir ka daryti? unsure.gif

Paveldimumas plius. Bent taip man aiškino kosmetologė, todėl belieka maskuoti ir nieko kito čia nepadarysi ax.gif
Atsakyti
Gal yra bandziusiu Laveros paakiu kremus?
Atsakyti