Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių priežiūra

Kai buvo šalčiai, mano paakių oda buvo stipriai patinusi, raudona ir pradėjo pleiskanoti. Ir kuo tik netepiau, ko tik nedariau. Kankinausi gal kokį mėnesį. doh.gif

O po to pažįstama kosmetologė paklausė - o tai kaip aš akis valausi... blush2.gif
Žodžiu, šaltuoju metų laiku negalima naudoti skystų akių makiažo valikių.
Valyti tik su pieneliu - padedi vatos gabalėlį po apatinėm blakstienom, o su kitu vateliu paėmus pienelio valai iš viršaus. Žodžiu, kad nebrūžinti paakių odos. Na, man tai buvo naujiena doh.gif

Po to, nusivalius visą veidą pieneliu, valau ne su toniku, o su paptastu juodos arbatos nuoviru. Dviguba nauda - ir ramina, ir spalvą priduoda. Akis irgi pavalau. Tada paakius patepu vit. A+D. Patinimas ir raudonumas dingo jau po dienos.
Tai dabar tik taip ir darau.
Plius geriu žuvų taukus. Tikrai jaučiasi, kad oda pagražėjo, ypač paakių.
Apie pajuodimą nekalbu... Čia jau įgimta doh.gif
Atsakyti
mano mama naudojo Daniele laroche paakiu seruma, tai jai patiko, ne tokios pajuodusios akys atrode..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 30, 14:59)
Gal galit kuri parekomenduot TIKRAI VEIKIANCIA greito poveikio kauke patinusiems paakiams?  4u.gif gali but ir brangi, bet kad tikrai veiktu.. turejau cia kazkokie vienkartine, 20min reik laikyt doh.gif ir JOKIO poveikio..  doh.gif nes buna, kad atsikeli ryte, paakiai kaip pas ciukcia, o reik i darba.. per youtube esu macius, kad panos kazka tepa tipo greito veikimo..


as visad turiu IVR greito poveikio kauke, ji tikrai veikia greitai, pazistama naudoja ir kaukes veidui, kaklui, lupoms, man uztenka paaukiu - kai nemiegojusi ar siaip... na, ji nje is naturaliu, bet padeda ir veikia efektyviai, rezultata gaunu visada. pakelis nedidelis, galima ir rankinej nesiotis, bet as namie vonioj turiu ir man uztenka 4u.gif ju yra ir sarmose, ir vaistinese, kosmadose kokiose - nezinau. galima ir internetu nusipirkti, bet reikes moket uz pristatyma
Atsakyti
Norečiau paprašyti himalaia komentaro apie BIODERMA SENSIBIO CONTOUR GEL
Radau jūsų komentarą apie SENSIBIO EYE moisturizing eye gel, bet čia gal ne ta pati priemonė g.gif

Taigi SENSIBIO CONTOUR GEL:

WATER (AQUA), GLYCERIN, DIMETHICONE, POLYEHTYLENE, TRIDECYL TRIMELLITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOSTEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL COCOATE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, CAFFEINE, SODIUM HYALURONATE, GLYCYRRHETINIC ACID, RHAMNOSE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE.

Jeigu aš neturiu problemų su paakių patinimais, bet yra kelios negilios ankstyvos raukšlelės, ar verta naudoti šį kremą? nusipirkau, kai kelias dienas ėmė tempti paakių odą, tą sausumą-tempimą nuėmė, bet skaičiau, kad pvz. koefeinas (nuima patinimą) gali tik dehidratuoti, jeigu patinimo problemos nėra... gal tik pasigilinsiu sau tas raukšleles? doh.gif

Dar skaičiau, kad pati rekomendavot Estee Lauder Verite Special Eye Care, radau užsieniniuose atsiliepimuose tokią sudėtį (nesu garantuota, kad tai tikra sudėtis, deja):

water, glyceryl polymethacrylate, petrolatum, polyethylene, pentylene glycol, oat kernal extract, yast extrach, sea whip extract, hudrocotul extract, cholesterol, green tea leaf extract, PTFE (čia turbūt polytetrafluoroethylene), isocetyl alcohol, hudrogenated lecithin, linoleic acid, butylene glycol, glycine, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, carbomer, glycerin, stearic acid, sodium chloride, acrylamides, copolymer, acrylic acid/acrylonitrogens copolymer, disodium

Kažin, ar jis gali turėti kažkokią įtaką raukšlytėms? ar tai tiesiog gera drėkinamoji priemonė ir blogiau nuo jos nebus? p.s. man 31, jeigu tai svarbu.

Labai dėkinga už komentarus smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu avokadų aliejum tepu, esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2011 02 10, 15:41)
Norečiau paprašyti himalaia komentaro apie BIODERMA SENSIBIO CONTOUR GEL

Perkelkit į temą mokomės suprasti kosmetiką. mirksiukas.gif
Atsakyti
as pati gaminausi kremuka. Dariausi veidui, bet kadangi gavosi skystokas kaip pienelis, taio pabandziau paakiams ir labai tiko ir patiko wub.gif susigeria labai gerai, atrodo, kad net raukslyciu pamazejo. Net nezinau kaip cia man taip pavyko, bet nebepirkciau jokiu kremu, neatsidziaugiu savo gamybos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 02 13, 01:03)
as pati gaminausi kremuka. Dariausi veidui, bet kadangi gavosi skystokas kaip pienelis, taio pabandziau paakiams ir labai tiko ir patiko  wub.gif susigeria labai gerai, atrodo, kad net raukslyciu pamazejo. Net nezinau kaip cia man taip pavyko, bet nebepirkciau jokiu kremu, neatsidziaugiu savo gamybos  wub.gif


O kaip jūs gaminatės tą kremą? Jau seniai mąstau apie kažką natūraliai pagaminto, bet kaip ir kas visiškai neįsivaizduoju. Būtų naudinga pasimokyti ax.gif
Atsakyti
del rutuliniu garnier tai hm... su kofeinu tai jokio stebuklo:paburkimo ryte nesumazina beveik gal tik kiek pavesina...o su spalva...na uzmaskuoja tai tikrai labai neblogai... ax.gif mano paakiai nuo vaikystes beveik violetiniai...beveik persvieciama oda.. doh.gif .o dar pastaruoju metu ir rauksliu eme rastis ...nieko nebus turbut tex investuoti i gera paakiu krema kad neatrodyciau senesne nei is tiesu...gal kas zinot gera kremuka nuo pirmuju senejimo pozymiu? iki 25metu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SquezeeHRD @ 2011 02 17, 03:49)
del rutuliniu garnier tai hm... su kofeinu tai jokio stebuklo:paburkimo ryte nesumazina beveik gal tik kiek pavesina...o su spalva...na uzmaskuoja tai tikrai labai neblogai... ax.gif  mano paakiai nuo vaikystes beveik violetiniai...beveik persvieciama oda.. doh.gif .o dar pastaruoju metu ir rauksliu eme rastis ...nieko nebus turbut tex investuoti i gera paakiu krema kad neatrodyciau senesne nei is tiesu...gal kas zinot gera kremuka nuo  pirmuju senejimo pozymiu? iki 25metu? blush2.gif

Paziurekite is "Weyrgans" kosmetikos linijos,ten yra lb geras rutulinis geliukas,nuo pirmuju raukslyciu 4u.gif
Atsakyti
Ar kuri naudojat Guerlan super aqua eye serum? 4u.gif ar vertas jis tokiu pinigu?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Shokolada @ 2011 02 08, 17:04)
as visad turiu IVR greito poveikio kauke, ji tikrai veikia greitai, pazistama naudoja ir kaukes veidui, kaklui, lupoms, man uztenka paaukiu



Gal galit kokia foto imest? kokia kaina? ten vienkartines tokios ar kaip?
Atsakyti
na foto negaliu imesti bet nusipirkau sita paakiu krema kol kas jausmas malonus,svelni tekstura,palyginus lengvai geresi,lieka malonus svelnumo-minkstumo pojutis.
ziuresim kaip bus toliau smile.gif
Atsakyti