Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

QUOTE(raselita @ 2016 04 30, 17:52)
O kaip jį tepat? Šepetėliu/kempinėle ar pirštais? 4u.gif

Pirstais.. gal reiktu su kempinele pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2016 01 04, 16:01)

rekomenduokite koki shimeri ar hightlighteri, kad suteiktu veidukui vientisa (be blizguciu), toki "dregna" svytejima?

Lauksiu patarianciuju ir as ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2016 10 19, 23:10)
Lauksiu patarianciuju ir as ax.gif  4u.gif

Rms beauty living luminizer smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2016 10 21, 17:12)
Rms beauty living luminizer smile.gif

O su juo neatrodai kaip vazelinu pasitepus? biggrin.gif na pvz va kaip sito koliazo 2 foto (man tai lb nekaip atrodo)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 10 26, 15:08)
O su juo neatrodai kaip vazelinu pasitepus? biggrin.gif na pvz va kaip sito koliazo 2 foto (man tai lb nekaip atrodo)

Skonio reikalas.. man toks svytejimas lb grazu.. pati naudoju RMS ir ziauriai patenkinta.. nepasakyciau, kad cia kaip vazelinu pasitepus.. 4u.gif Butent, kad jis suteikia vientisa svytejimas.. o kaip kam su kuo asocijuojas tas, tai kitas kls biggrin.gif
Nors siaip turiu pridurti, kad tik pabandzius buvau issigandus, nes jausmas tikrai kaip riebalo buvo ir prireike keliu kartu, kad atitaikyciau kieki tepant ir suteikciau toki vaizda, kokio noriu.. nes ten kaip koks kokosou aliejus.. ir kvapas man ne ocen.. bet efektas dabar lb patinka. va su RMS dar
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 26 spalio 2016 - 15:43
QUOTE(amberr. @ 2016 10 26, 14:38)
Skonio reikalas.. man toks svytejimas lb grazu.. pati naudoju RMS ir ziauriai patenkinta.. nepasakyciau, kad cia kaip vazelinu pasitepus..  4u.gif Butent, kad jis suteikia vientisa svytejimas.. o kaip kam su kuo asocijuojas tas, tai kitas kls  biggrin.gif
Nors siaip turiu pridurti, kad tik pabandzius buvau issigandus, nes jausmas tikrai kaip riebalo buvo ir prireike keliu kartu, kad atitaikyciau kieki tepant ir suteikciau toki  vaizda, kokio noriu.. nes ten kaip koks kokosou aliejus.. ir kvapas man ne ocen.. bet efektas dabar lb patinka.  va su RMS dar

man ir gražu vientisas skaistumas gal labiau ne švytėjimas, kairėj pusėj ir viršui ir apačioj labai gražu, nu bet va ta viršuj dešinėj tai grynai kaip vazelinu ar aliejum kokiu ištepta unsure.gif
o tai ji tepat po pudra? jei jis riebus tai nebūna paskui sunku pudra užtept? gal galit palygint su becca shimmering skin perfection liquid? nes tas tai labai gražiai gula po pudra
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 10 27, 10:18)
man ir gražu vientisas skaistumas gal labiau ne švytėjimas, kairėj pusėj ir viršui ir apačioj labai gražu, nu bet va ta viršuj dešinėj tai grynai kaip vazelinu ar aliejum kokiu ištepta unsure.gif
o tai ji tepat po pudra? jei jis riebus tai nebūna paskui sunku pudra užtept? gal galit palygint su becca shimmering skin perfection liquid? nes tas tai labai gražiai gula po pudra

Teip teip, suprantu ka norit pasakyt.. nu jis toks.. nezinau.. 30e virs..nepabandzius pirkt nzn ar rekomenduociau jei bijot to vazelino efekto biggrin.gif 4u.gif man tai lb patinka, bet reik kieki lb kontroliuot ir kur tepi. As ji tepu ANT pudros jau..slapia, sausa ir tada ji.. pries nebandziau 4u.gif Becca nieko neturiu .. reiks kada gal pries pudra pabandyt, bet man toks vaizdas, kad neliks efekto is po jos..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 10 27, 14:40)
Teip teip, suprantu ka norit pasakyt.. nu jis toks.. nezinau.. 30e virs..nepabandzius pirkt nzn ar rekomenduociau jei bijot to vazelino efekto  biggrin.gif  4u.gif man tai lb patinka, bet reik kieki lb kontroliuot ir kur tepi. As ji tepu ANT pudros jau..slapia, sausa ir tada ji.. pries nebandziau  4u.gif Becca nieko neturiu .. reiks kada gal pries pudra pabandyt, bet man toks vaizdas, kad neliks efekto is po jos..

Becca labai grazus produktai,ir po pudra(mazesnis svytejimas),ir ant jos(didesnis svytejimas),nieko skysto geresnio neturejus,bet ir nebandzius Jusu mineto produkto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 10 30, 22:25)
Becca labai grazus produktai,ir po pudra(mazesnis svytejimas),ir ant jos(didesnis svytejimas),nieko skysto geresnio neturejus,bet ir nebandzius Jusu mineto produkto smile.gif

Becca as itariu daug intensyvesnis ir labiau matomas svytejimas.. 4u.gif bet tikrai kazkada noresiu kazko is Becca.. nes tikiu, kad patiktu.. p.s jei butu orginaliausio niko rinkimai, tai tikrai..balsuociau uz jus lotuliukas.gif
Atsakyti
becca as turiu tik skysta tai labai labai subtilus, uzteptas po pudra skaistumo priduoda ir galima tept visą veidą, sauso beccos neturejus nes damusineju chanel limituota highlighteri is praejusio amziaus kolekcijos nes labai labai ilgai man jis naudojasi biggrin.gif biggrin.gif
praejusia savaite nusifotografavau su blykste veidą nes norejau draugei foto nusiust kaip atrodo BM mineraline ant veido tai paziurejau kad ir taip blizgu visa kaip kaledinis zaisliukas (nors gal ten lierac luminessence serumas taip suveike hmm.gif ) tai isvis suabejojau ar man to highlighterio reik ir sakiau db naudosiu tik ant kremines pudros biggrin.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad dabar daug firmų išleido skystus švytėjimo produktus, kažin turi jie kokį pranašumą prieš kompaktinius?


Esu turėjusi MUFE skystą, patiko, bet gan greit sugedo - atsiskyrė vanduo. Dabar kažkaip į kompaktinius dairausi, kad galėčiau, kaip mimi88 sako, visą amžių naudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 11 03, 19:25)
Pastebėjau, kad dabar daug firmų išleido skystus švytėjimo produktus, kažin turi jie kokį pranašumą prieš kompaktinius?
Esu turėjusi MUFE skystą, patiko, bet gan greit sugedo - atsiskyrė vanduo. Dabar kažkaip į kompaktinius dairausi, kad galėčiau, kaip mimi88 sako, visą amžių naudot biggrin.gif


Man kažkaip skysti nelaiko tiek kiek kompaktiniai. Va ABH Glow Kit'ai patys geriausi man. Aišku tas švytėjimas gan ryškus. Jei patinka subtilus labai tai nepatiks ax.gif
Atsakyti