Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

Galima atsisiųsti iš Cultbeauty smile.gif Pirmas siuntimas nemokamas, muitų nėra, pristato labai greitai smile.gif

QUOTE(bu_bu @ 2017 01 11, 12:55)
Vilniuje kažkokie salonai turi man atrodo antakiam priemonių. Bet kitų produktų nemačiau...
Atsakyti
Labas, merginos,
nesu tiek pažengusi su švytėjimu kiek Jūs, naudoju paprastą MAC arba kreminę MAC, bet mano klausimas- ar nuo saulės ir to švytėjimo priemonės dueto Jums ant skruostikaulių netasirado pigmentinių dėmių? Nė viena to nepastebėjote? Nes aš būtent neseniai pradėjau naudoti tuos švytėjimo dalykus ir kai saulė pašvietė, atsirado pigmentinių dėmių... Nė viena nepastebėjote sąsajos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jindi @ 2017 07 11, 10:32)
Labas, merginos,
nesu tiek pažengusi su švytėjimu kiek Jūs, naudoju paprastą MAC arba kreminę MAC, bet mano klausimas- ar nuo saulės ir to švytėjimo priemonės dueto Jums ant skruostikaulių netasirado pigmentinių dėmių? Nė viena to nepastebėjote? Nes aš būtent neseniai pradėjau naudoti tuos švytėjimo dalykus ir kai saulė pašvietė, atsirado pigmentinių dėmių... Nė viena nepastebėjote sąsajos? unsure.gif

jei kosmetika nenatūrali, su bele kokia sudėtimi, tai pilnai galėjo taip nutikti
Atsakyti

as manau kad tai labiau susieje su pacia saule ir per mazo spf naudojimu ar nenaudojimu isvis, nei su highlighteriais :) 

Atsakyti

Labas, merginos,
nesu tiek pažengusi su švytėjimu kiek Jūs, naudoju paprastą MAC arba kreminę MAC, bet mano klausimas- ar nuo saulės ir to švytėjimo priemonės dueto Jums ant skruostikaulių netasirado pigmentinių dėmių? Nė viena to nepastebėjote? Nes aš būtent neseniai pradėjau naudoti tuos švytėjimo dalykus ir kai saulė pašvietė, atsirado pigmentinių dėmių... Nė viena nepastebėjote sąsajos? unsure.gif

Keista, galbūt įtakos turi netolygus makiažo naudojimas? Shimerį ar highlighterį visada reiktų tepti ant pudros, jei naudojama ant "švarios" veido odos kažkokios makiažo priemonės tik plėmais, tai nuo bet kokių priemonių gali atsirasti veido dėmių plėmai, kaip ir nuo ne viso veido dengimo pudra, ypač pavasarį - vasarą. Kitų atvejų nesu girdėjusi  :unsure:  :4u: 

Mano pats mėgstamiausias ir labiausiai naudojamas yra Mac cream colour base pearl, jis kaip ir akims skirtas, bet daug kas naudoja ir visam veidui, man jis idealus  :4u:​ 

Atsakyti

Kokie dabar highlighteriai ant bangos? Domina kompaktinis. Turėjau Mac, vaikas pastūmė, iškrito, sudužo  :oh:​ Oda mano į gelsvumą, senokai domėjausi kosmetikos naujienomis, gal atsirado kokių wow produktų.

Atsakyti