Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

QUOTE(Malena @ 2016 11 03, 18:25)
Pastebėjau, kad dabar daug firmų išleido skystus švytėjimo produktus, kažin turi jie kokį pranašumą prieš kompaktinius?

Du skirtingi efektai, sakyciau.. kreminis ar skystas man daug naturaliau dazniausia atrodo.. neparyskina rauksleliu taip , kaip sausas.
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 11 04, 13:00)
Man kažkaip skysti nelaiko tiek kiek kompaktiniai. Va ABH Glow Kit'ai patys geriausi man. Aišku tas švytėjimas gan ryškus. Jei patinka subtilus labai tai nepatiks  ax.gif


Aš tai mačiau, kaip blogerės youtubėj sluoksniuoja.. Pvz. kreminis kontūravimas ir ant višaus kompaktinis...Kreminė švytėjimo priemonė ir ant viršaus dar sausa. Sutinku, kad Anastasia Beverly Hills gražiausi produktai rinkoje wub.gif Esu ant jų akį padėjusi smile.gif

QUOTE(amberr. @ 2016 11 04, 17:25)
Du skirtingi efektai, sakyciau.. kreminis ar skystas man daug naturaliau dazniausia atrodo.. neparyskina rauksleliu taip , kaip sausas.


Kokios ten raukšlelės ant skruostikaulių mūsų jaunam amžiuje biggrin.gif

Iš esmės sutinku, kai turėjau skystą, natūraliau įsiliedavo į makiažą. Lengviau pritaikyti dieną. Kompaktiniai kartais tam tikru kampu labai matomi. Kartais pasausėjimai ant skruostų būna, tada išvis.. atsilupęs švytintis tinkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 11 04, 18:56)
Kokios ten raukšlelės ant skruostikaulių mūsų jaunam amžiuje biggrin.gif
Iš esmės sutinku, kai turėjau skystą, natūraliau įsiliedavo į makiažą. Lengviau pritaikyti dieną. Kompaktiniai kartais tam tikru kampu labai matomi. Kartais pasausėjimai ant skruostų būna, tada išvis.. atsilupęs švytintis tinkas biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tikrai.. net nesusipatoginau biggrin.gif Ale pas mane yr kelios, kai juokiuos.. tos mimikos vadinamos pasidaro.. ziurint dar kur pataikau nutept ta highlighteri biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Na gerai, o skysti kokie patys geriausi?
Atsakyti
Anastasia Beverly Hills "Riviera" labai vertas atsiliepimo ir dėmesio wub.gif Nuo tada kai gavau naudoju kasdien... Jei kas pamenat, buvo toks Too Faced leopardas, įdomus produktas, kuris švytėjo, bet ir spalvą suteikdavo. Esu jį bandžiusi kelis kartus parduotuvėje, kai dar Lietuvoje Too Faced prekiavo. Norėjau, patiko, bet nenusipirkau. Tai va, ABH "Riviera" man jį primena. Suteikia švytėjimo, bet kartu ir spalvos kažkiek, tokios subtilios, kad man labai įtiko kaip žieminiai skaistalai. Veidas taip gražiai atrodo wub.gif Swatchuose atrodo intensyviai, bet aš naudoju vieduoklinio šepetėlio pagalba ir pavyksta išgauti lengvą švytėjimo ir skaistalų efektą. Taip pat prasieinu per nosį ir virš lūpos. Veidas atrodo toks sveikas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
nuotraukos iš interneto
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 11 04, 19:19)
biggrin.gif
Na gerai, o skysti kokie patys geriausi?

Benefit highbeam man rodos fainas turetu but arba turejau TBS toki.. lb grazus buvo..jeigu tokio salto/rozinio/sidabrinio blizgesio noreisi.. Becca tie visi skysti irgi atrodo neblogi.. mac cream color base.. MAN asmeniskai lb patinka mano turimas tas RMS, bet nu jo lb reik kieki kontroliuot ir gerai isskaidyt... tada toooobulas nupoliruotas efektas gaunas..
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2016 11 04, 19:19)
biggrin.gif
Na gerai, o skysti kokie patys geriausi?

Benefit highbeam man rodos fainas turetu but arba turejau TBS toki.. lb grazus buvo..jeigu tokio salto/rozinio/sidabrinio blizgesio noreisi.. Becca tie visi skysti irgi atrodo neblogi.. mac cream color base.. MAN asmeniskai lb patinka mano turimas tas RMS, bet nu jo lb reik kieki kontroliuot ir gerai isskaidyt... tada toooobulas nupoliruotas efektas gaunas..
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 12 05, 18:40)
Anastasia Beverly Hills "Riviera"



wub.gif wub.gif wub.gif
Nereali spalva!
Atsakyti
Nu zinokit siandien pasidaziau su RMS beauty living luminizer ten tuo highlighteriu kreminiu ir supratau, kad vis del as ji myliu... nzn kuom cia susije, bet siandien butent ji pirma dejau, nes taip dedavau bronzata, skaistala ir tada ji ir kazkaip vieta sunkiau nutaikydavau.. nemoku pasakyt ka turiu galvoj.. Klaidindavo mane kiti tie produktai.. IR daug kas bijo to ,,riebalinio'' efekto is po jo, BET siandien dar karta isitikinau, kad jo nelieka, kai jis susigeria.. ir lieka tik nupoliruota, svytinti oda .. svarbu nepadauginti ir jis dienos metu perfekto.. vakarui man kazko daugiau norisi.. bet dienai jis.. tooooooobulas
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 12 06, 16:11)
wub.gif  wub.gif  wub.gif
Nereali spalva!

Sveikos, o kur perkat si produkta ,,Anastasija..."? Ačiū, jei atsskysit☺
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2017 01 10, 07:51)
Sveikos, o kur perkat si produkta ,,Anastasija..."? Ačiū, jei atsskysit☺


Arba per tarpininkes arba yra ir UK puslapių, kurie į LT siunčia:
cultbeauty.co.uk (yra nuolaida pirmam apsipirkimui)
beautybay.com (tik asortimentas menkesnis)

Dar girdėjau, kad oficialus www.anastasiabeverlyhills.com neužilgo savo sandėlį ir UK pasidarys, tai bus galima be muitų iš jų oficialaus siųstis kažkada vėliau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū BU BU. Gaila, kad Lietuvos parduotuvėse nėra galimybės įsigyt...
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2017 01 11, 10:21)
Ačiū BU BU. Gaila, kad Lietuvos parduotuvėse nėra galimybės įsigyt...


Vilniuje kažkokie salonai turi man atrodo antakiam priemonių. Bet kitų produktų nemačiau...
Atsakyti