Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

Mokomes vairuoti toliau.....

Tikiuosi niekas nesupyks, kad nauja temele atidariau blush2.gif tik nemoku as tokiu graziu sukurt kaip pries tai mergaites, kad kure blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FėJa.: 25 vasario 2011 - 13:07
Turiu klausimely,mergytes ax.gif Regitroje vaziuojant ant estakatos reikia butinai stabdyti rankiniu stabdziu,ar galima ir kojiniu?? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis visoms,
Ačiū FėJai už naują temutę smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2011 02 25, 16:13)
Turiu klausimely,mergytes ax.gif Regitroje vaziuojant ant estakatos reikia butinai stabdyti rankiniu stabdziu,ar galima ir kojiniu?? mirksiukas.gif

sveika 4u.gif na, as kai laikiau, tai rankiniu dariau, nes tik taip mane moke, bet kiek cia anksciau diskutavo kitos merginos, tai galima ir darbiniu stabdziu smile.gif bet manau, kad palankiau ziuri i tuos, kurie rankiniu naudojasi 4u.gif
Papildyta:
aciu, Fėja, uz nauja temute mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu uz naujus namus smile.gif
QUOTE(vestinuka @ 2011 02 25, 15:13)
Turiu klausimely,mergytes ax.gif Regitroje vaziuojant ant estakatos reikia butinai stabdyti rankiniu stabdziu,ar galima ir kojiniu?? mirksiukas.gif

galima arba rankiniu arba kojiniu ,nera skirtumo ,kaip geriau moki ,taip ir daryk smile.gif

praitoj temutej dar buvo gale klausimas del pratimo atlikimo regitros aikstelej ir rankinio uztraukimo ...bent as kai laikiau vilniuj ,abu kartus nereikejo man rankinio traukt .tik prisiparkuodavau ,ir ijungdavau poto laisva ir jis sakydavo ''gerai,vaziuojam prie kito pratimo'' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 25 vasario 2011 - 16:15
Parašiau ir viskas dingo doh.gif Pradedu iš naujo biggrin.gif

Visų pirma, dėl to sankabos ir stabdžio laikymo, įjungus pavarą. Kiek man aiškino instruktorius, tai tarkim, privažiuoji sankryžą ir matai, kad atvažiuoja pakankamai daug automobilių, tai tada jungi laisvą pavarą (praleidinėjant automobilius), nes kitaip skaitosi kaip klaida, kadangi sankabos išmynimas ilgiau kaip 15s (ar 5, dabar tiksliai nepamenu) negalimas.

Fėja, 4u.gif už naujus namučius

Dėl rankinio stabdžio užtraukimo pratimo pabaigoje. Man sakė, reikia daryti taip: pabaigus pratimą užtraukti rankinį ir pasakyti: „pratimą baigiau“ smile.gif

Šiandien instruktorius sakė, kad mano vairavimas jam jau patinka biggrin.gif Klaidelių dar buvo (ypač dėl ženklų nežiūrėjimo, reikia susiimti dėl šito blush2.gif ), bet ir pati jau jaučiu, kad važiuoju geriau, nei pirmus kartus. Pagaliau atsikračiau įpročio laikyti nuspaudus sankabos pedalą posūkio metu, dėl to didžiuojuosi savimi didis.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 25 vasario 2011 - 20:04
Beje, dabar, pabaigus teorijos kursą, jaučiu kažkokį liūdesį, kad tuoj tuoj ir vairavimas baigsis. Kažkokia liūdna nuotaika apima, atrodo, taip smagu mokytis, su instruktoriumi gerai sutariame. Dabar mėgaujuosi kiekviena vairavimo minute. Pamenu, tik pradėjus mokytis galvojau, kada gi viskas greičiau baigsis, noriu teisių biggrin.gif , o dabar sutikčiau viską vėl iš naujo pakartot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 02 25, 22:40)
Beje, dabar, pabaigus teorijos kursą, jaučiu kažkokį liūdesį, kad tuoj tuoj ir vairavimas baigsis. Kažkokia liūdna nuotaika apima, atrodo, taip smagu mokytis, su instruktoriumi gerai sutariame. Dabar mėgaujuosi kiekviena vairavimo minute. Pamenu, tik pradėjus mokytis galvojau, kada gi viskas greičiau baigsis, noriu teisių biggrin.gif , o dabar sutikčiau viską vėl iš naujo pakartot ax.gif

O kelintą pamoką turėjot šiandien?

Klausiu, nes žinau, kad neužilgo ta pamoka, kai mokins nereguliuojamose sankryžose sukti iš šalutinio kelio, kai riekia praleidinėt kitus automobilius. Bijau tiesiog.
Šiandien ir aš jau pravažiavau normaliau-dariau klaidų, pora klaidų grubių buvo, bet jau tikrai, palyginus, normaliai.

Dar labai noriu paprašyti senbuvių čia kaskart užeiti. Taip reikia ir jūsų patarimų. Tad dar nepabėkit unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 02 25, 22:17)
O kelintą pamoką turėjot šiandien?

Klausiu, nes žinau, kad neužilgo ta pamoka, kai mokins nereguliuojamose sankryžose sukti iš šalutinio kelio, kai riekia praleidinėt kitus automobilius. Bijau tiesiog.
Šiandien ir aš jau pravažiavau normaliau-dariau klaidų, pora klaidų grubių buvo, bet jau tikrai, palyginus, normaliai.

Dar labai noriu paprašyti senbuvių čia kaskart užeiti. Taip reikia ir jūsų patarimų. Tad dar nepabėkit unsure.gif .

Į mane kreipkitės - tu mirksiukas.gif
Šiandien buvo 14 valanda (iš 30) smile.gif

O dėl senbuvių pritariu: jūsų patarimai labai naudingi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 25 vasario 2011 - 21:50
Šiandien instruktorius sakė, kad mano vairavimas jam jau patinka biggrin.gif Klaidelių dar buvo (ypač dėl ženklų nežiūrėjimo, reikia susiimti dėl šito blush2.gif ), bet ir pati jau jaučiu, kad važiuoju geriau, nei pirmus kartus. Pagaliau atsikračiau įpročio laikyti nuspaudus sankabos pedalą posūkio metu, dėl to didžiuojuosi savimi didis.gif lotuliukas.gif
[/quote]

Ak, kada man tas iprotis dings ax.gif Jei nelaikau ant posukio sankabos, tada per greitai isvaziuoju, nors ir antru begiu vaziuoju. Tada per mazai kazkaip vaira susuku. O jei prisilaikau, tai gerai pavyksta. Bijau, kad del tos sankabos neisliakysiu verysad.gif
o laikyti uzsirasiau kovo 8 wub.gif gal bus svelnesni egzaminuotojai blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labri_: 25 vasario 2011 - 22:08
Labas vakaras, merginos 4u.gif

paskaičiau ir džiaugiuosi, kad viskas Jums puikiai sekasi, judate į priekį, mokotės. Šaunuolės! Tuoj mane "nupypinsit" keliuose lotuliukas.gif Šiandien su draugu važiavau iš parduotuvės namo. Aš už vairo, be abejo blush2.gif Tai draugas sako: "gėrei tu valerijonus, dabar aš sau pirkti pradėsiu" lotuliukas.gif Žodžiu, vairavimo įgūdžių trūksta labai ir niekur jų nerasiu kaip tik viena pati kelyje. Streso vėl pilnos kelnės, nebėr kam šalia stabdžio pedalą nuspausti, jeigu ką.... ojojojoj....

Dėl estakados pratimo, tai tikrai taip: galima atlikti bet kuriuo būdu, kaip kam patogiau ir kaip kas mokėsi ir moka geriau.

Dėl pratimų pabaigimo, tai nuo egzaminuotojo priklauso. Vieni pasako, kad užbaigus manevrą reikia užtraukti rankinį ir pasakyti, kad atlikote pratimą. Kitiems pakanka tiesiog pasakyti. Nebijokite pasiteirauti, kaip egzaminuotojas pageidautų mirksiukas.gif

Babi*, važiavimo laisva eiga geriau nepraktikuoti wink.gif Nors teorija šiuo atveju eina sau, o praktika - sau. Praktiškai visi vairuotojai taip daro. Šiandien pati važiuoju, draugas klykia jau: "junk laisvą, riedėk ramiai iki šviesoforo" lotuliukas.gif Saugo savo "super duper nerealią" mašiną... lotuliukas.gif Tai vairuojant teko ir laisva eiga pasivažinėti link sankryžų... Tačiau geriausia mažintis greitį stabdžio pedalu, kur reikia sustoti, jei reikia po truputį judėti pirma pavara... bet nevažiuoti laisva eiga. Išjungus pavarą teoriškai galima tik stovėti.

Singe, na... bent jau iš manęs tai anokia ir senbuvė lotuliukas.gif Aš kol kas lygiai tokia pati "varna" šitoj srity tik su teisėm biggrin.gif

Sėkmės visoms ir smagaus savaitgalio!
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 02 25, 20:40)
Beje, dabar, pabaigus teorijos kursą, jaučiu kažkokį liūdesį, kad tuoj tuoj ir vairavimas baigsis. Kažkokia liūdna nuotaika apima, atrodo, taip smagu mokytis, su instruktoriumi gerai sutariame. Dabar mėgaujuosi kiekviena vairavimo minute. Pamenu, tik pradėjus mokytis galvojau, kada gi viskas greičiau baigsis, noriu teisių biggrin.gif , o dabar sutikčiau viską vėl iš naujo pakartot ax.gif


Man panasiai, kol buvo senasis instruktorius norejau greiciau viska baigt, o dabar su situo instruktorium dar 2menesius galeciau vazinetis biggrin.gif

Atsakyti