Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

QUOTE(FėJa. @ 2011 02 25, 23:48)
Man panasiai, kol buvo senasis instruktorius norejau greiciau viska baigt, o dabar su situo instruktorium dar 2menesius galeciau vazinetis biggrin.gif


Tikra tiesa. Ir man tas pats. Laukiu-nesulaukiu kada vel pravaziavimas wub.gif
Feja, tu siandien laikai egzamina?
Atsakyti
QUOTE(Satanistė @ 2011 02 26, 00:19)
............Streso vėl pilnos kelnės, nebėr kam šalia stabdžio pedalą nuspausti, jeigu ką.... ojojojoj....



Babi*, važiavimo laisva eiga geriau nepraktikuoti wink.gif

Singe, na... bent jau iš manęs tai anokia ir senbuvė  lotuliukas.gif Aš kol kas lygiai tokia pati "varna" šitoj srity tik su teisėm  biggrin.gif



Laba visoms,

Važinėjausi šiandien ryte, kelias pusiau tuščias, tad pūčiau su vėjeliu. Kitą savaitę vėl bus naujas stresas, nes vėl teks riedėt į mašinų pilnas gatves.

Kad streso turi, tai normalu. Aš tikiu, kad labai trūksta šalia instruktoriaus su tais pedalais. Bet va, važiuoji sau, ir viskas liuks. Kuo daugiau važinėsi, tuo daugiau įgūdžių bus. Na smagu girdėt, kad vairuoji jau, sau atsipūtus.

O kaip su ta laisva eiga? Tarkim, matau, kad mirksi žalias, nors man dar šiek tiek yra privažiuot iki šviesoforo-negerai, kad aš laisvu važiuoju????? Nes aš dažniausiai taip ir darau rolleyes.gif .

Senbuvė, senbuvė, o ko gi ne mirksiukas.gif . Teises turi ir jau su stažu esi drinks_cheers.gif thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 26 vasario 2011 - 09:32
Siandien laikiau ir neislaikiau doh.gif ir taip ant saves pikta...aiksteleje viska atlikau gerai, o mieste toki lepsusa padariau, kad net geda blush2.gif ir egzaminuotojas toks nieko pasitaike, sake, kad gerai vaziuoju, o tokia sunybe padariau..Kliamka, jei dar paskaitai, ka ten pagal tavo kalendoriu raso apie kovo 5?? smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Singe, dėl tos laisvos eigos... aš darau taip: jeigu liko pavažiuoti nedaug iki mirksinčio žalio šviesoforo, likus nedideliam atstumui pradedu stabdyti stabdžiu. Pavaros galima ir nežeminti, tiesiog stabdomės po truputį ir kai pajuntame, kad automobilis tuoj pradės "žagsėti" biggrin.gif (na, variklio apsukos labai sumažėja), tuomet išminam sankabą ir pariedam dar iki šviesoforo arba prieš jį stovinčių automobilių eilės. Kur reikia - galutinai susistabdom, įsijungiame laisvą pavarą, atleidžiam sankabą ir stovime stabdį prilaikydamos. Va taip blush2.gif 4u.gif

P. S. Gražus rytas, tuščios miesto gatvės, o aš pikta sėdžiu. Susitariau šiandien su MB iš ryto iki kapinių palėkti. Bet kur tau! Deda į akį bash.gif gun_rifle.gif O viena su jo mašiniukų nei noriu važiuoti, nei man kas leistų lotuliukas.gif Ech, reikia greičiau pirktis savo, tik va.... kažkaip žiema jau į pabaigą, o pinigėliais nesnigo smile.gif

Saulėgrąža, tik nenusiminkit! Pasiseks kitą kartą victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satanistė: 26 vasario 2011 - 10:53
QUOTE(Singė @ 2011 02 26, 09:31)
Laba visoms,

Važinėjausi šiandien ryte, kelias pusiau tuščias, tad pūčiau su vėjeliu. Kitą savaitę vėl bus naujas stresas, nes vėl teks riedėt į mašinų pilnas gatves.

Kad streso turi, tai normalu. Aš tikiu, kad labai trūksta šalia instruktoriaus su tais pedalais. Bet va, važiuoji sau, ir viskas liuks. Kuo daugiau važinėsi, tuo daugiau įgūdžių bus. Na smagu girdėt, kad vairuoji jau, sau atsipūtus.

O kaip su ta laisva eiga? Tarkim, matau, kad mirksi žalias, nors man dar šiek tiek yra privažiuot iki šviesoforo-negerai, kad aš laisvu važiuoju????? Nes aš dažniausiai taip ir darau  rolleyes.gif .

Senbuvė, senbuvė, o ko gi ne  mirksiukas.gif . Teises turi ir jau su stažu esi  drinks_cheers.gif  thumbup.gif .


Mokantis vairuot, laisva pavara vaziuot negalima schmoll.gif Jei mirksi zalias ir matai, kad nespesi, atleisk gaza, tegu leteja taip masina, o paskui sustabdyk masina is leto prie linijos. Tada ijunk laisva pavara, nukelk koja nuo sankabos, stabdi gali prilaikyt (cia pagal rekala) ir vel pradesi vaziuot pirmu begiu. Begi persijungsi, kai uzsidegs geltona ir raudona vienu metu, tada pasiruosi, o kai zailia jau atleidi po biski sankaba, duodi gazo ir vaziuoji.
Atsakyti
QUOTE(saulegrąža @ 2011 02 26, 12:49)
Siandien laikiau ir neislaikiau doh.gif ir taip ant saves pikta...aiksteleje viska atlikau gerai, o mieste toki lepsusa padariau, kad net geda blush2.gif ir egzaminuotojas toks nieko pasitaike, sake, kad gerai vaziuoju, o tokia sunybe padariau..

Nenusimink, aisku, gaila, bet cia tik pirmas kartas 4u.gif patikek, paskesni neislaikymai yra dar sunkesni... doh.gif
Papasakok, kas nutiko? kokios klaidos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegrąža @ 2011 02 26, 10:49)
Siandien laikiau ir neislaikiau doh.gif ir taip ant saves pikta...aiksteleje viska atlikau gerai, o mieste toki lepsusa padariau, kad net geda blush2.gif ir egzaminuotojas toks nieko pasitaike, sake, kad gerai vaziuoju, o tokia sunybe padariau..Kliamka, jei dar paskaitai, ka ten pagal tavo kalendoriu raso apie kovo 5?? smile.gif


Jei tiki tokiais dalykais (as gal taip jau kategoriskiai netikiu, bet atsizvegiu) tai labai geras puslapis yra www.menuliokalendorius.lt man jis geriau uz bet koki choroskopa. Ir pakolkas pasiteisino. juo remdamasi laikiau teorija smile.gif islaikiau neblogai. ir sar kiti seimos dalykai buve pasiteisino. tik reik pasinagrinet truputi. bet verta thumbup.gif
as dabar uzsirasiau kovo 8 d. nebloga, o dar ir moteru diena, jei nepavyks tada kovo 12 bet iki 9.30 laiko ryte
Atsakyti
QUOTE(saulegrąža @ 2011 02 26, 12:49)
Siandien laikiau ir neislaikiau doh.gif ir taip ant saves pikta...aiksteleje viska atlikau gerai, o mieste toki lepsusa padariau, kad net geda blush2.gif


Na ką darysi-reiškia, ne tavo diena buvo. Išlaikysi tikrai kitą kartą, tik vėl tas nelemtas nerimas ir jaudys iš naujo.
O laikant sekantį kartą, vėl reikės aikštele pradėti, ar nereikės, nes dabar gerai padarei? g.gif


QUOTE(Satanistė @ 2011 02 26, 12:50)
Labas rytas  smile.gif
Singe, dėl tos laisvos eigos... aš darau taip: jeigu liko pavažiuoti nedaug iki mirksinčio žalio šviesoforo, likus nedideliam atstumui pradedu stabdyti stabdžiu. Pavaros galima ir nežeminti, tiesiog stabdomės po truputį ir kai pajuntame, kad automobilis tuoj pradės "žagsėti"  biggrin.gif (na, variklio apsukos labai sumažėja), tuomet išminam sankabą ir pariedam dar iki šviesoforo arba prieš jį stovinčių automobilių eilės. Kur reikia - galutinai susistabdom, įsijungiame laisvą pavarą, atleidžiam sankabą ir stovime stabdį prilaikydamos. Va taip  blush2.gif  4u.gif

P. S. Gražus rytas, tuščios miesto gatvės, o aš pikta sėdžiu. Susitariau šiandien su MB iš ryto iki kapinių palėkti. Bet kur tau! Deda į akį  bash.gif  gun_rifle.gif O viena su jo mašiniukų nei noriu važiuoti, nei man kas leistų  lotuliukas.gif Ech, reikia greičiau pirktis savo, tik va.... kažkaip žiema jau į pabaigą, o pinigėliais nesnigo  smile.gif


Mat kaip. NA reikės bandyti kitą kartą tik taip stoti mieste. Ech, kiek aš dar klaidų darau doh.gif . Tiesiog, į tai nekreipdavau dėmesio-kartais teisingai, kartais, pasirodo, negerai padarydavau.

Na tas automobilio nuosavo neturėjimas erzins (man atrodo, kad ir aš,jei išlaikysiu teises, nervuosiuosi dėl to). Bet kai šalia kažkas sėdij, juk drąsiau važiuoti.

QUOTE(Labri_ @ 2011 02 26, 12:56)
Mokantis vairuot, laisva pavara vaziuot negalima schmoll.gif  Jei mirksi zalias ir matai, kad nespesi, atleisk gaza, tegu leteja taip masina, o paskui sustabdyk masina is leto prie linijos.  Tada ijunk laisva pavara, nukelk koja nuo sankabos, stabdi gali prilaikyt (cia pagal rekala) ir vel pradesi vaziuot pirmu begiu. Begi persijungsi, kai uzsidegs geltona ir raudona vienu metu, tada pasiruosi, o kai zailia jau atleidi po biski sankaba, duodi gazo ir vaziuoji.

Supratau. Na kitą savaitę reikės atkreipti į tai dėmesį drinks_cheers.gif .

Papildyta:
QUOTE(Labri_ @ 2011 02 26, 13:10)
Jei tiki tokiais dalykais (as gal taip jau kategoriskiai netikiu, bet atsizvegiu) tai labai geras puslapis yra www.menuliokalendorius.lt man jis geriau uz bet koki choroskopa. Ir pakolkas pasiteisino. juo remdamasi laikiau teorija smile.gif  islaikiau neblogai. ir sar kiti seimos dalykai buve pasiteisino. tik reik pasinagrinet truputi. bet verta thumbup.gif
as dabar uzsirasiau kovo 8 d. nebloga, o dar ir moteru diena, jei nepavyks tada kovo 12 bet iki 9.30 laiko ryte

O nuo kurios valandos galima rašytis aplamai anksčiausiai?
Atsakyti
Labri_ taip pat labai gerai paaiškino dėl laisvos eigos. Tikrai, priklauso nuo situacijos: kartais užtenka tiesiog nuimti koją nuo greičio pedalo, kartais tenka dar ir stabdį lengvai paspausti. Esmė ta pati - stenkimės važiuoti visuomet su įjungta pavara mirksiukas.gif

Singe, kai šalia kas nors sėdi, tai drąsiau vairuoti drinks_cheers.gif Bet kai šalia sėdi nuolatos visa gerkle ant manęs šaukiantis vyrukas... g.gif Vakar net apsipykom. Sako: "junk laisvą ir riedėk dabar iki šviesoforo". Mėginau ginčytis, bet kur tau.... Ai, galvoju, patylėsiu, greitai savo mašiniuką turėsiu ir važiuosiu kaip reikia, ramiai, be riksmų, be klyksmų...

Jeigu vairavimo egzaminas neišlaikomas mieste, aikštelę kartoti vis tiek teks sad.gif

Dėl tų "laimingų", "sėkmingų" dienų... jos sėkmingos tiek, kiek leidžiame joms tokiomis būti. Aš egzaminą laikiau itin nepalankią, kritinę dieną anot visų įmanomų horoskopų (pasiskaičiau po egzamino įdomumo dėlei). Diena buvo puiki, egzaminas išlaikytas. Įdomu, kaip būčiau jautusis, jeigu būčiau visas tas blogybes perskaičiusi iš anksto biggrin.gif Nepasiduokite, merginos, per daug visokioms astrologinėms arba kitokioms pranašystėms ir nebūkite nuo jų priklausomos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satanistė @ 2011 02 26, 13:28)
Singe, kai šalia kas nors sėdi, tai drąsiau vairuoti  drinks_cheers.gif Bet kai šalia sėdi nuolatos visa gerkle ant manęs šaukiantis vyrukas...  g.gif Vakar net apsipykom. Sako: "junk laisvą ir riedėk dabar iki šviesoforo". Mėginau ginčytis, bet kur tau.... Ai, galvoju, patylėsiu, greitai savo mašiniuką turėsiu ir važiuosiu kaip reikia, ramiai, be riksmų, be klyksmų...

AŠ žinau,kad su maniškiu bus lygiai tas pats. Šiandien aš jam sakau-kai gausiu vairavimo pažymą iš mokyklos, galėsiu su tavim mokintis, t.y., galėsi mokinti mane. Na ir ką-matau, kad ji sbaisiai nepatenkintas liko. Jis mašiną gal labiau už mane myli doh.gif ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 26 vasario 2011 - 11:37
oi kaip geda, geda blush2.gif prisiduodu:liepe vaziuoti pagrindiniu, o po pagrindiniu buvo nukreipiamieji, va sito ir nepamaciau doh.gif doh.gif is pirmos nuvariau tiesiai, kaip buvo galima tik i desine, ir viskas.pati kalta.

o del aikstutes, tai nezinau, ar vel reikes. g.gif gal kas zino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulegrąža: 26 vasario 2011 - 11:44
Saulėgrąža, na, stresas savo padarė 4u.gif Anokia čia gėda smile.gif Tai nereiškia, kad vairuoti nemokate, aukštyn nosį drinks_cheers.gif

Singe, tai va... tie vyrai gun_rifle.gif lotuliukas.gif Manasis toks pats. Mašiniukas naujas, iš salono, pamėgink tik prisiliesti... bash.gif Jau geriau su kokiu senučiuku, kurį vis tiek įsigysiu neužilgo, važiuosiu ramiai ir niekas ant manęs nešauks, negu su pono "krūtais" ratais važiuosiu lotuliukas.gif Tiek varė mane tas teises laikytis, o dabar susiraukęs sėdi lotuliukas.gif
Atsakyti