Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

Tęsiam toliau 4u.gif Senoji tema:ČIA

REGITRA


Patikrinimo klausimai prieš praktinį egzaminą Regitroj

PARKAVIMO SCHEMOS

STATMENAS:
user posted image

1) važiuoji, kol pirma gairelė sutampa su dešiniu veidrodėliu
2) susuki vairą į kairę iki galo
3) važiuoji, kol pirma gairelė tik pasislepia už mažo langelio
4) susuki vairą į dešinę iki galo
5) jungi atbulinę pavarą ir važiuoji atgal žiūrėdama į veidrodėlį (patogiau į kairį, bet iš pradžių kol įsukinėji, tai ir į dešinį pasižiūrėk, ar nekliudai gairelių) važiuoji atgal, kol mašina atsistoja lygegriečiai linijoms
6) ištiesini ratus (kad ištiesintum, reikia vairą atsukt atgal 1,5 karto)
7) važiuoji atgal iki galinės linijos

ĮSTRIŽAS:
user posted image

1) važiuoji, kol antra gairelė atsiduria mažo langelio vidury
2) susuki vairą į dešinę iki galo
3) įjungi atbulinę pavarą ir važiuoji atgal, kol mašina atsistoja lygiagrečiai linijoms
4) ištiesini ratus ir važiuoji atgal iki galinės linijos, žiūrėdama į dešinį veidrodėlį

LYGIAGRETUS:
user posted image

1) važiuoji, kol pirma gairelė atsiduria mažo langelio vidury
2) susuki vairą į dešinę iki galo
3) įjungi atbulinę pavarą ir važiuoji, kol per kairį veidrodėlį pamatai linijų susikirtimo kampą
4) važiuoji atgal, kol dešinys veidrodėlis sutampa su pirma gairele
5) suski vairą į kairę iki galo ir važiuoji, kol per dešinį veidrodėlį pamatai, kad mašina atsistojo lygiagrečiai linijai (šaligatviui)

T FORMA:
user posted image

1) važiuoji truputį dešiniau, kol per dešinį veidrodėlį pamatai linijos užapvalinimą
2) susuki vairą į dešinę iki galo
3) įjungi atbulinę ir važiuoji atgal, iš pradžių žiūrėdama į dešinį, po to į kairį veidrodėlius, kol mašina atsistoja lygiagrečiai linijoms
4) įsidėmi dešinio veidrodėlio padėtį su linija
Šito žingsniuko reikia tam, kad žinotumum, kada susukinėt vairą išvažiuojant iš T formos. Tik dar priklauso, į kurią pusę liepia išvažiuot. Kaune liepia į dešinę. Gal visu taip, nežinau, bet paveiksliuke parodyta į kairę. Jeigu į kairę, tai tada reikia įsidėmėt iš kitos pusės.
5) ištiesini ratus ir važiuoji atgal iki galinės linijos


Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leida-1.: 24 kovo 2011 - 11:36
aciu uz nauja temuke 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

aciu Leida-1 kad turesim toliau kur plepeti 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Svecias14 @ 2011 03 23, 21:51)
3 kartas sėkmingas, gavau Opel Astra universalą


sveikinu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Svecias14, sveikinu 4u.gif

Aš šiandien dar aikštelėj pavažinėjau, tai viskas gaunasi gerai. Instruktorius sakė, kad egzaminą turiu išlaikyti, tikiuosi taip ir bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2011 03 24, 09:40)
sveika, as taip pat laikau dabar teises po 5m pertraukos doh.gif beje taip pat siauliete esu. o tai kiek ukmergej pravazevimai kainuoja? siauliuose tai 30lt papildoma valanda

Kur čia po 30LT? blink.gif
Atsakyti
Ir dar noriu paklausti: ar parkuojant automobilį lygiagrečiai pabaigus pratimą, išvažiuojant galima pavažiuoti atgal ir tada į priekį? Klausiu, nes vienas instruktorius sakė, kad galima, o kitas sakė, kad negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 03 24, 18:48)
Ir dar noriu paklausti: ar parkuojant automobilį lygiagrečiai pabaigus pratimą, išvažiuojant galima pavažiuoti atgal ir tada į priekį? Klausiu, nes vienas instruktorius sakė, kad galima, o kitas sakė, kad negalima g.gif

klausi apie sonini parkavimasi? bent jau as tai visada pavaziuoju atgal, o tik tada i prieki, nes iskart vaziuojant pirmyn rizikuoji uzkliut uz gaireliu smile.gif bent mane moke pirmiausia pavaziuot atgal truputeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2011 03 24, 18:12)
klausi apie sonini parkavimasi? bent jau as tai visada pavaziuoju atgal, o tik tada i prieki, nes iskart vaziuojant pirmyn rizikuoji uzkliut uz gaireliu  smile.gif bent mane moke pirmiausia pavaziuot atgal truputeli  4u.gif

Taip, šito ir klausiau 4u.gif Kažin, jei egzaminuotojo šito paklausčiau, gal neužskaitytų kaip klaidos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 03 24, 19:35)
Taip, šito ir klausiau 4u.gif Kažin, jei egzaminuotojo šito paklausčiau, gal neužskaitytų kaip klaidos? unsure.gif

manau, kad ne smile.gif bet logiskai mastant, kaip gali uzskaityti kaip klaida, jei pratimas jau uzskaitytas kaip atliktas... as vazinejau su 3 instruktoriais, tai tik taip moke, kad reikia pavaziuot atgal 4u.gif o kaip tau argumentavo, kodel negalima?
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2011 03 24, 18:53)
manau, kad ne smile.gif bet logiskai mastant, kaip gali uzskaityti kaip klaida, jei pratimas jau uzskaitytas kaip atliktas... as vazinejau su 3 instruktoriais, tai tik taip moke, kad reikia pavaziuot atgal  4u.gif o kaip tau argumentavo, kodel negalima?

Neargumentavo. Tik sako neprivažiuoti per arti gairelių į priekį, nes neišvažiuosiu nekliudydama, o atgal pavažiuoti negalima. O jei prieš atliekant pratimą paklausčiau g.gif Na, bet jei tave 3 instruktoriai taip mokė ir mane vienas, tai gal visgi leidžiama atgal pavažiuot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 03 24, 19:03)
Neargumentavo. Tik sako neprivažiuoti per arti gairelių į priekį, nes neišvažiuosiu nekliudydama, o atgal pavažiuoti negalima. O jei prieš atliekant pratimą paklausčiau g.gif Na, bet jei tave 3 instruktoriai taip mokė ir mane vienas, tai gal visgi leidžiama atgal pavažiuot unsure.gif

Man sake, kad galima, tik jei vaziuodama atgal uzvaziuosi ant linijos ar gaireliu pratimas bus neuzskaitomas doh.gif o kaip istikro nzn
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2011 03 24, 19:06)
Man sake, kad galima, tik jei vaziuodama atgal uzvaziuosi ant linijos ar gaireliu pratimas bus neuzskaitomas doh.gif  o kaip istikro nzn

Tai tada tikriausiai galima, nes jei iš viso penki instruktoriai taip sakė, tai logiška, kad greičiau klys vienas, o ne penki smile.gif
Atsakyti