Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

sveiki, tikiuosi, gal teisingai atidairiau tema

XIV tema.
Atsakyti
Pagaliau kažkas ryžosi pradėti thumbup.gif 4u.gif
Tai iškart su klausimu: vyrą operavo 03.24. Šiandien išlėkė jau futbolą žaist doh.gif . Savaitgalį tampė malkas. Na negaliu sustapdyti. Nu nuraminkit jūs mane, pasakykit, kad jau galima fiziškai dirbt doh.gif , o tai nesusišneku su juo.

Ačiū, Maskatuk, už naują temutę !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venus: 13 balandžio 2011 - 20:05
QUOTE(Venus @ 2011 04 13, 21:04)
Pagaliau kažkas ryžosi pradėti  thumbup.gif   4u.gif
Tai iškart su klausimu: vyrą operavo 03.24. Šiandien išlėkė jau futbolą žaist  doh.gif . Savaitgalį tampė malkas. Na negaliu sustapdyti. Nu nuraminkit jūs mane, pasakykit, kad jau galima fiziškai dirbt  doh.gif , o tai nesusišneku su juo.


sveika, kadangi as turiu toki pati vyra-tai uzuojauta, kol nenugriuva, tol nepatiki
o del darbo-manau, turejo pasakyti operaves chirurgas,
man buvo aiskiai pasakyta-2 men jokio kruvio, 4 men -biuletenis, nes oepracija buvo ne is lengvuju,
kiek as supratau, ta vieta yra labai gerai aprupinta nervais ir kraujagyslemis, todel sugyjimui, manau tikrai reikia menesio laiko, as jau pakeiciau mastyma-na ir kur nuskubesim su darbais ir su futbolu,
kad guleti nereikia, tai faktas, bet malkos tikrai palauks:)
taigi, kaskaip sugebekit jam pasakyti, kad pasaugotu save
Atsakyti
Sveikos,aš čia pirmą kartą ir labai norėčiau patarimo.Gavau ir aš pasiūlymą operuotis,nes mazgas vienoj pusėj 2,98*1.72*2.59,pagal biopsiją gėrybiniai pakitimai,paskutiniu metu stipriau užšaukus,ar nešant sunkiau ant to peties pradėdavo skaudėti,dabar lyg ir praeina,sakė šiaip uždegimas gali būti ,nes limfocitų punkcijos tyr.rasta.tai galvoju gal ir reiktų jį operuot,nes jau 9 metus vis einu,kas keli metai punkcijas pasidarau.Bet chirurgas,čia Klaipėdoj,mane kažkaip subalamūtino,klausiu-tai viena pusę operuosit,nu jo sako,bet jei nebus vėžinių ląstelių dar tyrimą darysim ir jei pasirodys kad yra autoimuninis hašimoto tiroiditas,tada visą pjausim,nes skydliaukė vis tiek sunyksta.Tai tas autoimuninis tiroiditas pas mane ir yra,bet tikrai niekur neradau,kad vien dėl jo visą skydl. pjautų.Be to koks ten dar tyrimas,juk iš kraujo mato tuos antikūnius.Šiaip geriu aš po 50 tiroksino jau seniai,bet tai man atrodo,kad vistiek geriau nors dalinai veikianti skydliaukė,nei visai be jos.Ir čia geriausias chirurgas Klaipėdoj.Jei būtų vėžinių ląst.tai aišku,bet jei ne?Dabar ir mastau,čia visos Beiša giria ,bet iš Klaipėdos kažin,ar įmanoma pas jį patekt būtų?Ko reikėtų?Gal kas patars?
Atsakyti
QUOTE(sauliukas @ 2011 04 14, 11:20)
Sveikos,aš čia pirmą kartą ir labai norėčiau patarimo.Gavau ir aš pasiūlymą operuotis,nes mazgas vienoj pusėj 2,98*1.72*2.59,pagal biopsiją gėrybiniai pakitimai,paskutiniu metu stipriau užšaukus,ar nešant sunkiau ant to peties pradėdavo skaudėti,dabar lyg ir praeina,sakė šiaip uždegimas gali būti ,nes limfocitų punkcijos tyr.rasta.tai galvoju gal ir reiktų jį operuot,nes jau 9 metus vis einu,kas keli metai punkcijas pasidarau.Bet chirurgas,čia Klaipėdoj,mane kažkaip subalamūtino,klausiu-tai viena pusę operuosit,nu jo sako,bet jei nebus vėžinių ląstelių dar tyrimą darysim ir jei pasirodys kad yra autoimuninis hašimoto tiroiditas,tada visą pjausim,nes skydliaukė vis tiek sunyksta.Tai tas autoimuninis tiroiditas pas mane ir yra,bet tikrai niekur neradau,kad vien dėl jo visą skydl. pjautų.Be to koks ten dar tyrimas,juk iš kraujo mato tuos antikūnius.Šiaip geriu aš po 50 tiroksino jau seniai,bet tai man atrodo,kad vistiek geriau nors dalinai veikianti skydliaukė,nei visai be jos.Ir čia geriausias chirurgas Klaipėdoj.Jei būtų vėžinių ląst.tai aišku,bet jei ne?Dabar ir mastau,čia visos Beiša giria ,bet iš Klaipėdos kažin,ar įmanoma pas jį patekt būtų?Ko reikėtų?Gal kas  patars?



sveiki, gal jau esate buve, bet labai geras sorpo.lt puslapis, cia pradziai,
jei draugaujate su anglu k gerai, pagooglinkite ir skaitykite apie hasimoto tireoidita,
jums turejo daryti ATPO tyrima, ar labai padidintas, o pagal ka jie skyria tyroksina, koks jusu TTH?
hasimoto liga -autoimunine, paprastai autoiminines ligos vaiksto ne po viena organizme, aisku, as jusu negasdinu, bet kai sirgau, daug cia forume esu perskaiciusi merginu ir moteru postus, kad nustacius viena autoiminine, po kiek laiko , randama ir kita....
kiek esu susidurusi, prie hasimoto, ATPO didelis, tth didelis, o lt4, norma,
gal ir klystu, gal atsilieps kokia mergina, kuriai panasiai buvo...
o del biopsijos-mano nerode nieko, nors pagal dydi mazai kas tikejo , kad nebus vezio, galutinis atsakymas-daugybiniai gerybiniai mazgai.....
salia gulejo mociute, rado veziniu lasteliu, operuojant-hasimotas, iseme visa skydlaiuke, galutinis atsakymas-bepradedantis augti gerybinis navikas-adenoma,
as jau beveik susidariau nuomone, kad medikai nemoka imti skydlaiukes meginio biopsijai,
ka galeciau patarti jums-pakeisti endokrinologa, aisku, butu idealu, kad su gerais atsiliepimais, galesite sulyginti ir tyrimus ir rekomenduojama gydyma,
man operuotis reikejo, nes skydliauke iaugusi buvo i plaucius....
o del Beisos, dar nesu girdejusi jokiu nusiskundimu.....
o pas ji patekti-skambutis, susirinkus visus popierius i santarus atvykti, praeitoje temoje, buvo jo tel nr

Atsakyti
sveikos merginos,visai pasimeciau.man pasalinta puse skydliaukes sausio men,siandien pasiskambinau gydytojai paklausti kraujo tyrimo atsakymo...si pareiske kad skydliaukes hormonai labai padideje,ir padidino tiroksino dvigubai,geriau po 25 mg,o dbr reikes po 75 mg,tai as nesuprantu,jei hormonai padideje,tai kaip ir mazinti reiketu tiroksino? g.gif kokie buna simptomai,gal kuri susidurusi?
Atsakyti
QUOTE(sandrike @ 2011 04 14, 16:12)
sveikos merginos,visai pasimeciau.man pasalinta puse skydliaukes sausio men,siandien pasiskambinau gydytojai paklausti kraujo tyrimo atsakymo...si pareiske kad skydliaukes hormonai labai padideje,ir padidino tiroksino dvigubai,geriau po 25 mg,o dbr reikes po 75 mg,tai as nesuprantu,jei hormonai padideje,tai kaip ir mazinti reiketu tiroksino? g.gif  kokie buna simptomai,gal kuri susidurusi?


sveika, reiskia TTh labai aukstas, todel ir skyria po 75 mg tyroksino,
pas jus buvo hipotireoze, o pasalinus puse skydliaukes, dar maziau gamina tyroksino, todel ir reikia gerti,
TTH tyrimas,- norma0.4-4,
kuo didesnis skaicius, tuo stipresne hipotireoze
bet leiskite suabejoti jusu gyd tokiu vaistu paskyrimo suoliu, mano endokrinologe yra pasakiusi, kad didinti tyroksina, reikia palenga ir nedid kiekiais, man didino tik po 12,5 mg , po 2 men kontrole ir taip kelia, todel nejauciu jokiu negerumu
perejus taip staiga prie tokio kiekio, bus problemu
o jus bent zinote koki tyrima jums atliko ir jo rezultata?
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2011 04 13, 20:04)
Pagaliau kažkas ryžosi pradėti  thumbup.gif  4u.gif
Tai iškart su klausimu: vyrą operavo 03.24. Šiandien išlėkė jau futbolą žaist  doh.gif . Savaitgalį tampė malkas. Na negaliu sustapdyti. Nu nuraminkit jūs mane, pasakykit, kad jau galima fiziškai dirbt  doh.gif , o tai nesusišneku su juo.

Ačiū, Maskatuk, už naują temutę !

Mane operavo 03.25 diena tai siandien yra 3 savaites,man daktaras sake fizinio kruvio vengti...
O cia futbola jau losia biggrin.gif
Negerai,dar tikrai per anksti reikia kokius 2 menesius vengti didesnio kruvio...turi organizmas atsistatyti,saunu jog jis gerai jauciasi,bet vistiek buvo atlikta operacija,reikia dar atsigauti.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 04 14, 12:38)
sveiki, gal jau esate buve, bet labai geras sorpo.lt puslapis, cia pradziai,
jei draugaujate su anglu k gerai, pagooglinkite ir skaitykite apie hasimoto tireoidita,
jums turejo daryti ATPO tyrima, ar labai padidintas, o pagal ka jie skyria tyroksina, koks jusu TTH?
hasimoto liga -autoimunine, paprastai autoiminines ligos vaiksto ne po viena organizme, aisku, as jusu negasdinu, bet kai sirgau, daug cia forume esu perskaiciusi merginu ir moteru postus, kad nustacius viena autoiminine, po kiek laiko , randama ir kita....
kiek esu susidurusi, prie hasimoto, ATPO didelis, tth didelis, o lt4, norma,
gal ir klystu, gal atsilieps kokia mergina, kuriai panasiai buvo...
o del biopsijos-mano nerode nieko, nors pagal dydi mazai kas tikejo , kad nebus vezio, galutinis atsakymas-daugybiniai gerybiniai mazgai.....
salia gulejo mociute, rado veziniu lasteliu, operuojant-hasimotas, iseme visa skydlaiuke, galutinis atsakymas-bepradedantis augti gerybinis navikas-adenoma,
as jau beveik susidariau nuomone, kad medikai nemoka imti skydlaiukes meginio biopsijai,
ka galeciau patarti jums-pakeisti endokrinologa, aisku, butu idealu, kad su gerais atsiliepimais, galesite sulyginti ir tyrimus ir rekomenduojama gydyma,
man operuotis reikejo, nes skydliauke iaugusi buvo i plaucius....
o del Beisos, dar nesu girdejusi jokiu nusiskundimu.....
o pas ji patekti-skambutis, susirinkus visus popierius i santarus atvykti, praeitoje temoje, buvo jo tel nr


Ačiū labai jums už atsakymą,bet nesupratau ar esant hašimoto tiroiditui reikia pjauti visą skydliaukę.Man gydytoja sakydavo,kad yra tiroiditas,dabar ėjau pas kita,nes senosios nebėr,šita darė TTH-tai 2,3-norma,ATPO net nežinau ar darė,bet prieš pora metų radau daryta ,tai- 300,padidintas ryškiai.O TTH man visada normoj,geriant po 50 tiroksino,jau daug metų.Aš taip suprantu,kad tiroiditas,kada būna kraujy atikūnių daug,o operracijos metu ar dar bedaro kokį tyrimą tiroiditui nustatyti?Ir skaičiau daug,bet visur randu 3 priežastis visai skydliaukei šalinti-tai toksinė struma,vėžys ir kai visa skydl. pilna mazgų.
Atsakyti
iššifravau endokrinologės atsakyme diagnozę-AUTOIMUNICA HYPOTHIROZIS STRUMA-I-kažkas taip.Tai čia hašimoto tiroiditas taip išeina?Man cirurgas aiškino ,kad dėl to reiktų išpjaut visą skydliaukę,nors mazgas vienoj pusėj.Ar taip yra kam buvę?
O važiuojant pas Beiša kokių popierių reikėtų,siuntimas turėtų būti iš šeimos gyd.?Ji turėtų parašyti būtent į Santariškes siuntimą?Echoskopijos net neturiu,nes echoskopu žiūrėjo tik prieš`punkcija darant,parašytas tik mazgo dydis.
Atsakyti
QUOTE(sauliukas @ 2011 04 15, 13:24)
iššifravau endokrinologės atsakyme diagnozę-AUTOIMUNICA HYPOTHIROZIS STRUMA-I-kažkas taip.Tai čia hašimoto tiroiditas taip išeina?Man cirurgas aiškino ,kad dėl to reiktų išpjaut visą skydliaukę,nors mazgas vienoj pusėj.Ar taip yra kam buvę?
O važiuojant pas Beiša kokių popierių reikėtų,siuntimas turėtų būti iš šeimos gyd.?Ji turėtų parašyti būtent į Santariškes siuntimą?Echoskopijos net neturiu,nes echoskopu žiūrėjo tik prieš`punkcija  darant,parašytas tik mazgo dydis.


sveiki , Hasimoto tireoiditas yra tik gydomas, jo neoperuoja, jus teisus,
bet kad ATPO nedarytas ir kiek supratau LT4 tai negerai, jie nusako, ar tikrai yra autoimininis procesas ar ne......
struma, reiskai, kad skydlaiuke padidejusi, labai nedaug
hipotireoze-naudojat tiroksina,
del autoimininio proceso-per mazai tyrimu,
dabar tik jus turite nuspresti kaip elgtis,
viena musu forumiete-protas99, issigyde, gal kam bus ir juokinga, Balvociutes arbatomis, jai buvo nustatytas autimininis tireoiditas ir rasta mazu beauganciu mazgeliu ir didele hiper tireoze, ji su visais popieriais kreipesi pas sita zolininke,
senoje temoje -daug ji apie tai rase,
kaskaip vis naujokai ateina, o taip reiketu patarimu ir toms kurioms jau viskas susitvarke,
galiu pasiulyti dar viena varianta-imti siuntima, registruotis pas endokrinologa Vilniuje, santaruose, man labai pagelbejo Dunauskas, nieko nesakant apie praeitus tyrimus,
man per diena atliko echoskopija, pats paeme biosija, po keliu dienu buvo ir kraujo atsakymas, po savaites-biosijos, jo diagnoze pries operacija sutapo su diagnoze po operacijos, tai jau kaska pasako ir apie daktaro kompetencija
ir turesite laisva pasirinkima operuotis Vilniuje....


Atsakyti
Sveikos,
Aš ir jungiuosi prie jūsų. Mane operavo vasario gale. Operaves chirurgas jodo terapijai pas Baranauska liepe atvykt geguzes 6 d., o pries tai 3 savaites negert hormonu ir jodo preparatu. Kaip patartumete, ar reikia pas Baranauska dar pries geguzes 6 d. nueit? Ar tik geguzes 6 d. ir keliaut?
Atsakyti