Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puosti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr60

user posted image
59 tema
58 tema
57 tema
56 tema
55 tema
54 tema
53 tema
52 tema
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

Atsakyti
Sveikinu visas su Jubiliejine tema thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif linksmų šv.Velykų Jums ir Jūsų šeimoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai visoms auksarankėms su Šv.Velykomis 4u.gif saulės,šilumos,gerumo,vilties Jums visoms 4u.gif




Atsakyti
Ačiū už naują temukę 4u.gif
Norėčiau pasveikinti visas kapėjėles su Šv.Velykomis smile.gif
user posted image

O čia mūsų Velykinis zuikutis,idėja pėmiau iš sos temos,ačiū už nuorodą,bet nesitikėjau,kad bus taip sunku,galva zuikio ,vis norėjo kristi atbula,tai medinius pagaliukus ir palikau joje doh.gif Viduje grietinėlė ir desertinė varškytė,karameliniai biskvitai,ai dar tos ausys,pirma pabijojau,kad į šaldytuvą ,tai netilps,paskui,tik pagalvojau,kad galėjau daryti normalias ir jau ant stalo uždėti,bet kaip saviems,tai sueis ir nereikėjo masės darytis,baltos dengimo turėjau pakankamai.(Žolytė iš grietinėlės,daugiau niekada iš jos nedarysiu)
user posted image
Labiausiai įstrigo dukrytės komentaras,ji ateina ir sako man,mama ,rytoj valgysim zuikį,sakau,taip,rytoj,per Velykas,o ji taip susimastė,sako,tai zuikis labai bijo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidosee: 23 balandžio 2011 - 20:18
labai grazus ir mielas zuikis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solen: 23 balandžio 2011 - 20:29
Atnesu dideli marguti biggrin.gif valgomas kaip jus vadinat seimyna sake nedeti linoliaumu doh.gif tai paprastai tuostas grietinele,bet ji man blogai issiplake jauciu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Linksmu Sventu Velyku!!!
Labai grazus visu tortukai wub.gif

O cia mano tortukas. Ruosiausi puost mase, galvojau koki gyvuneli bandyt nulipdyt, bet taip ir ruosdamasi likau be zelatinos. blush2.gif Tai reikejo kazkaip suktis. ax.gif
Karameliniai biskvitai, karamelinis kremas, graikiski riesutai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IwonaBogd: 23 balandžio 2011 - 20:56
aš visai nei ruošiausi, nei norėjau, bet priversta buvau greitai kažką pasidaryti prie rytinės kavos, tai toks jovalėlis ir gavosi, viskas be pavadinimo tongue.gif

user posted image
Papildyta:
Vaidosee, kiškis pasiduoda wub.gif
Atsakyti
Saulės zuikučių, gražių margučių, pavasarinio vėjo ir lietaus niekadėjo, ryto rasos, pavasarinės aušros ir šventinės nuotaikos geros.
Su Šv. Velykom,mielosios!!!

Tiek daug kepejeliu su tiek nuostabiu kurineliu,kad nebespeju eit is vienu namuciu i kitus clap_1.gif Tad skubu inest ir savo indeli-gavau proga ir as atsigriebti-
user posted image
user posted image
Cia gal ne i Velykine tema,bet kartais gimtadieniai sutampa su kitom sventem..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divia: 23 balandžio 2011 - 22:12
su sventom velykom jus ir stipriu marguciu thumbup.gif


as kelis atnesiu


beze,pastilazas
user posted image

nelabai man dar iseina zmgiukus daryti biggrin.gif
pastilazas,aisingas
user posted image

prasidejo krikstynu sezonas!!!
krikstynu,pastilazas
user posted image

krikstynu,pastilazas,aisingas
user posted image

krikstynu,pastilazas
user posted image
Atsakyti
Visas visas su Sv. Velykom! Stebinkit ir dziuginkit toliau kiekvieno sirdi meno kuriniais

Aciu uz pagyras mano tortui, tik turiu dilema kaip nusivezti, nes niekur netelpa i jokia deze g.gif
Naitai - mama kazka panasaus is indu turi tokio stiliaus, tai tortas kaip sakant labai i tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 24 balandžio 2011 - 06:25
Atejo ne tik grazi pavasario svente, bet kartu isauso ir nuostabiai sauleta diena! Graziu marguciu ir dar grazesniu ismargintu tortu!! 4u.gif

Zozefina, pastilazas, kiausiniu viduje "bulvytes"

user posted image
Kad ir kaip norejosi kuo lygiau nulipdyti kiausinius - nuotraukos vistiek parodo defektus.. doh.gif


Sokoladinis/Zozefina, pastilazas, bulvyciu mase.

user posted image
Atsakyti