Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

Toliau dalinamės atrastomis pigiomis, bet geromis kosmetikos priemonėmis mirksiukas.gif
Papildyta:
sena tema
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 06 09, 17:58)
user posted image

B RICH KERATIN plaukų kaukė su keratinu ir šilko proteinais. Spindintys ir žvilgantys visų tipų plaukai

o man sita kauke nepaliko ispudzio, nei patiko nei ne, na as aisku ja palaikau tik keleta min, gal palaikius bent pusvalandi butu kitas efektas, bet as neturiu tam laiko blush2.gif Jau laukiu kada ji baigsis o dar negreit baigsis biggrin.gif ir tada pirksiu kazka kitko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 10, 08:36)
Įkelsiu savo nebrangios kosmetikos topą:

1. Natura siberica - kremai veidui, kūnui, rankoms, kojoms
2. Fitnes body anticeliulitinės priemonės
3. Viteks Dead sea šampūnas ir kaukė nuo slinkimo
4. Černyj žemčug - prausikliai, tonikai, kremai veidui ir paakiams
5. Čistaja linija - šveitiklis su abrikosų kauliukais (jau 8 metai kaip naudoju)
6. Garnier plaukų dažai (irgi panašiai tiek naudoju), kūno šveitiklis
7. Belle jardin depiliacinis kremas
8. Essence - tušas Multi action, lūpų blizgiai XXXL, rankų kremas
9. Coastal scents - dekoratyvinė kosmetika ir šepetėliai
10. Kalina, kremas Kokosas - kiekvieną žiemą perku kojoms, rankoms, keliams, alkūnėms ir tt



QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 01 10, 21:08)
Man Coastal scents kosmetiniai šepetėliai superiniai iš nebrangių.
Ziaja rankų kremas
Live clean purinantis plaukų šampūnas, rašo, kad 98% natūralių medžiagų, be SLS ir parabenų, kaip iš tų natūralių, tai sąlyginai nebrangus, nes kiek paprastai ieškau natūralių šampūnų, jų kainos būna bent apie 30Lt +...



QUOTE(neverinlove @ 2011 01 13, 20:33)
Zolotoj solk - nerealios plauku prieziuros priemones, pati nustebau pabandziusi, rezultatai  thumbup.gif
""Eurokos"parduodami Catrice lupu dazai, nenusileidzia brangiausiems lorealio produktams.



QUOTE(amber123 @ 2011 01 13, 21:21)
Man ziauriai patinka Catrice, Essence firmos.. superiniai shimeriai, lupu dazai, blizgiai..  thumbup.gif



QUOTE(amber123 @ 2011 01 15, 14:07)
Dar galiu pridet  UMA firma.. vakar isigyjau seseliu pagrinda.. nu tikrai geras bigsmile.gif 4val nesubego visiskai i rauksles..  bigsmile.gif dejau specialiai pigiausius seselius.. tai su brangiais dar geriau turetu laikyt.. aisku, as tik bandziau 4val tikiu ir ilgiau laiko  biggrin.gif



QUOTE(dontstop @ 2011 01 18, 16:16)
Superduper nerealus nudinis lūpų blizgis: Essence XXXL nudes, spalva 04 toffee forever  wub.gif  Pats geriausias iš mano kada nors turėtų blizgių, nes:
ideali spalva (ieškojau ne vienerius metus tobulos nude, nes vis tai per ružavos, tai persikinės, tai dar kas nors)
visiškai nelipnus
finish'as kreminis, jokių blizgučių
nesausina
gerai laikosi
nesudaro baltos juostelės
kainuoja gal 5 - 6 lt



QUOTE(Juxt @ 2011 01 27, 18:21)
nors kažkada vos tik nusipirkus jį iškritikavau, bet dabar atradau vėl jį per naujo, gal pastovėjo, pastingo ir dbr tikrai padaro barbiškas, ilgas, tankias juodas blakstienas
user posted image
minusas gal toks, kad vėliau jau pradeda trupėti truputį, bet jau visai prieš miegą, visą dieną kuo puikiausiai  wub.gif
o kaina jo buvo berots tokia pati kaip ir multiaction
beje jis vadinasi essence multi action false lashes efect



Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2011 02 07, 09:27)
Paskutiniai atradimai  ax.gif

1. Uma Brow up antakių pieštukas. Dvipusis, iš vienos pusės vaškas, kuris fiksuoja plaukelius, iš kitos pusės pieštukas. Ant kamštelio šukutės.
Labai patiko šita priemonė, manau, pirksiu dar nė kartą  ax.gif  Pieštukas gan kietas, manau, ilgam užteks (minkšti man sueina per mėnesį). Gražūs šalti atspalviai, ypač šviesus toks įdomus  rolleyes.gif Kaina apie 9 lt
user posted image
2. Plaukų kaukė Šelkovaja, skirta skatinti plaukų augimą, kol kas apie rezultatus nieko negaliu pasakyti, bet kas patiko, tai plaukų minkštumas ir purumas panaudojus šią kaukę  smile.gif Sudėtyje nėra  silikonų. Kaina 13,49, pirkau su nuolaida už 9,99 (Eurokos)
user posted image



QUOTE(Victorious @ 2011 02 09, 01:40)
Galiu pagirti jau liaupsintą "B RICH" kondicionierių su keratinu ir šilko proteinais. Tikrai visai neblogas kaip už tokią kainą (beje, šiuo metu akcija - 6,93Lt už 600ml "Eurokose"). Ir draugė sakė, kad labai geras beigi patenkinta, kad ilgam užteks biggrin.gif
user posted image



QUOTE(DuNNo @ 2011 02 09, 03:17)
As turiu sios serijos kauke wub.gif labai patenkinta esu,zadu ir kondiske isbandyti ,ir kauke dar viena i sandeliuka nusipirkti thumbup.gif
Papildyta:
Galiu rekomenduoti piguti 15lt kainuojanti tusa Golden rose
user posted image

Jau nezinau kiek metu naudoju,ilgina,tankina,kelis sluoksnius galima dazyti,nelipina wub.gif buvau vienu metu iskeitusi i MF masterpiece max,bet grizau prie sio wub.gif



Papildyta:
QUOTE(DuNNo @ 2011 02 11, 03:42)
Pasisakiau kremuko temoje,atnesiau ir cia biggrin.gif
user posted image
Dieninis kremukas,pasakele ne kremukas wub.gif Jis labiau drekinantis,oda po jo tokia gaivi,elastinga lyg dregmes pojautis,na tikrai uz tokia kaina cia mano lobis wub.gif  thumbup.gif O ypac vasara ,kai oda irudusi,net spindi  rolleyes.gif  bigsmile.gif



QUOTE(Afigena @ 2011 02 11, 17:08)
Ilgą laiką naudojau šitą pilingą veidui:
user posted image

Kol laukiau atkeliaujant prekytės, nusipirkau kur kas pigesnį variantą pabandymui:
user posted image

Ir ką Jūs sau manot biggrin.gif ? Patiko bigsmile.gif ! Net labai thumbup.gif !!! Galvojau, pamėginsiu, išbandysiu ir, jei ką, išmesiu, o še tau, kad nori... Naudoju ir, jaučiu, naudosiu ir ateityje rolleyes.gif . Skirtumas tarp pastarojo ir mano seniai labai pamėgto "germaine de capuccini" - kaina. Už "Evoluderm" šveitiklį "Eurokos" nė 10 litų nemokėjau, berods, 6 su centais, kai tuo tarpu mano mylimukas virš 50 kainuoja lotuliukas.gif . Tai vat, ir pvz. - pigi, bet neprasta biggrin.gif .



QUOTE(Misigule @ 2011 02 13, 08:34)
o šitas nesulipina plaukų, na ar nepadaro jų šiurkščių ar nepaslankių? Mes esu naudojus purškiamą priemonę tiesinimui (bet ne loreal), tai man plaukai po tiesinimo būdavo tokie šiurkštųs ir nepaslankūs.. o šiaip iš loreal esu naudojus kremo konsistencijos tiesinimo priemonę, va tokią:

user posted image

Tai visai patiko  thumbup.gif  Įdomu būtų atsiliepimai aie šią purškiamą. smile.gif  4u.gif



Papildyta:
QUOTE(uogyte777 @ 2011 03 01, 12:28)
Išmėginau Ruby rose šešėlius ir Goden rose ilginantį-atskiriantį blakstienas tušą:
user posted image
user posted image
Šešėliai ne stebuklas (bet nėr ko norėti už 6 lt), bet man labai patiko, kad jie nėra blizgūs, laiko pakankamai ilgai. Nenaudoju jokios šešėlių bazės, tai jie dienai baigiantis kiek pabėga į raukšleles, bet nežymiai, spalva nė kiek nesiskiria užtepus ant vokų nuo pačios paletės (kaip kitų pasitaiko, kad paletėj spalva tamsi, o užtepi ant voko  - vos įžiūrima).
Tušas manau tikrai bus kartojamas (kainavo virš 10 lt). Turiu nusipirkusi Maybeline the falsies  volum express, tai Golden rose man žymiai geresnis, nes ant šepetėlio košės pertekliaus nerasta, gražiai padažo - jokių gumulėlių, trupėjimų ar pan. Gražiai atskiria blakstienas, patogus šepetėlis. Maybeline tušas tepa paakius, o su šiuo tas labai retai atsitinka. Kaip su ilginimu pasakyti negaliu, nes mano blakstienos ir taip yra ilgos. 
Rankoms išmėginau skysti odai minkštinti:
user posted image
kvapas tai fe  schmoll.gif bet greit susigeria ir to kvapo kaip nebūta. Odą suminkština (aš ypač vargstu su oda aplink nagus, labai ji sausėja ir šerpetoja, o jei apkarpau, tai labai nekaip atrodo), kiek pašvelnina.  Man labai patiko, kad dar ir dezinfekuoja rankas.


Papildyta:


QUOTE(DuNNo @ 2011 03 02, 01:41)
Prisiklausius geru atsiliepimu nusipirkau si
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

nagai buvo tragiski nuo priaugintu nagu nuemimo verysad.gif kaip popieriniai,baisus,na zino visos,kurios patyre tai g.gif pirma karta nusiemus naudojau nail tek smile.gif  dabar pabandziau si,ir ka ,man naguciai po 3sav ,daug grazesni nei buvo po nail teko smile.gif o kaina juokinga iki 8lt berots smile.gif praejus menesiui,turiu stiprius,grazius savus nagucius smile.gif
nesisloksniuoja,neskyla,neperkietina ,kaip tail tekas,nereikai nutraukti naudojimo thumbup.gif super,dabar reiks nusipirkti drekinamaja serija,nes kaip ir problemu nebera smile.gif tai tikrai rekomenduoju thumbup.gif



QUOTE(aikstinga @ 2011 03 10, 14:15)
aš irgi esu už rusišką kosmetiką. kam permokėt, jei gali gaut pigią ir naturalesnę kosmetiką?

iš senesnių pirkinių visai nieko vitaminai plaukams. daug mažiau plaukai riebaluojasi ir šiaip kažkokio gyvybingumo duoda. aišku pastarąjį požymį pastebėjau po kokios savaitės gal.. įkeliu kaip jis atrodo. tik viena bėda yra su jų purškikliais. kaip dauguma minėjo ankstesnėse temose, tai po kelių papurškimų ima ir sulūžta purškiklis.. kažkaip pagaili jie pinigų tam biggrin.gif

user posted image

dar esu nusipirkus plaukų galiukų aliejuką. tokio paty internete nerandu, bet va iš šitos serijos:  user posted image
kadangi nesu prieš tai turėjus jokio aliejuko plaukams, tai negaliu ir palygint, bet man visi tie žaidimai su aliejais nepatinka.. man geriau koks tonikas ar dar kas.. bet turiu pastebėti, kad plaukų galiukai žymiai ilgiau išsilaiko sveiki. vadinasi padeda  smile.gif

šiandien nusipirkau 2 essence XXXL blizgesius, nes labai geri jūsų komentarai buvo, tai pakolkas visai nieko atrodo.. gal kiek per skystas.. bus matyt kaip naudosis  bigsmile.gif
paėmiau ir catrice skystą akių pravedimą bei mineralinę pudrą, tai pravedimas  thumbup.gif ,o pudros nebandžiau, bet atrodo visai nieko smile.gif

savo nuostabai radau arbatmedžio aliejuko, kuris kainuoja maždaug 5 lt pigiau nei visur kitur. taip kad spuogeliai saugokitės lotuliukas.gif
iir dar porą kaukių veidui, nes akcijos buvo..neturiu dar atsiliepimų apie jas..žiūrėsiu kaip jos veiks mano veiduką..



QUOTE(aikstinga @ 2011 03 16, 21:50)
net nežinau ar čia tinka rašyti ar nea, bet nusipirkau va tokią dušo želė
user posted image

tai žinokit nesu nieko geresnio turėjusi... kaip ir rašo labai tinka prieš miegą, nes tiesiog tas kvapas apima visą kūną ir užliuliuoja... na čia bent man taip, nes visų uoslė skirtinga biggrin.gif

čia dedu, nes pirkau Klaipėdos kaip uosto sandėly ar kažkas panašaus už 3 lt.. ten vokietis berods veža visokias prekes ir po kelis lt parduoda... ten ir visokių įklotų yra po 2-3 lt.. tai aš iš tikro nežinau kiek šita prekė kainuoja kitose vietose, bet kadangi aš mokėjau mažai ir esu kokybe be galo patenkinta, tai ir dedu.. jei ką nepykit.. ax.gif



QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 24, 11:53)
user posted image

siandien isbandziau, tai patiko  thumbup.gif  plaukus atstatanti kauke su kokosu aliejumi, ilgiems ir vidutinio ilgio plaukams. bent jau po pirmojo bandymo plaukai nesivelia, kvapas nera ikyrus. pirkau "martinoje", kainavo 8-9lt, kiekis tikrai nemazas  mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Juxt @ 2011 03 24, 23:05)
Visų pirma perspėju, čia ne vien tik pigi ir GERA KOSMETIKA, yra ir blogos, bet keliu visą savo pigią deco kosmetiką (tikiuosi moderatoriai l. nesupyks  blush2.gif , bet vėliau, pakomentuosiu kuri tikrai gera ir pigi (--> man) , tiesiog darbe neturiu foto tai dbr persikeliu o darbe pakomentuosiu smile.gif )
Dabar tik kol kas įkeliu savo pigią dekoratyvinę kosmetiką, jei ryt darbas l. neužguls man pečių pakomentuosiu, kuri čia iš tikro pigi ir man neprasta, o jei kas klauskit, atsakysiu  mirksiukas.gif čia šiaip yra ir prastos, bet mano komentarai kitą dieną  blush2.gif
Essence
user posted image
Catrice
user posted image
uma
user posted image
Gabriella Salvete
user posted image
Prestige
user posted image

viskas iš
user posted image

ATSIPRAŠAU UŽ KOKYBĘ (fotkinta su telefu  rolleyes.gif  nes fotiko laido vis dar neatgaunu  doh.gif  )



Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2011 03 28, 16:55)
Man labai patinka Belle Jardin priemone nuo duobuciu ant slaunu ir apatiniu zanduku mirksiukas.gif
user posted image
Labai skalsus, mazai uztenka ir labai gerai slysta darant masaza. Jau ilgiau nei savaite turiu ir net netingiu masazus darytis kas vakara, nes tikrai palengvina darba. Pojutis vesinantis, labai malonus.



QUOTE(dontstop @ 2011 03 29, 07:46)
Išbandyti nauji produktai:

Green style kaukė ploniems plaukams
user posted image

Žada:
antistatinį efektą - yra
šukavimo lengvinimas - yra
žvilgėsį plaukams - yra
šaknų stiprinimą, jautrioms galvos odos raminimą ir drėkinimą - netepiau ant šaknų, nes sudėty daug aliejų, bijau, kad prilpos mano tris plunksnas  doh.gif

Prausimosi putos veidui

user posted image

Manau, tiktų labiau normaliai, kombinuotai arba riebiai odai. Mano sausai jos per stirpios, valo net iki girgždėjimo  biggrin.gif Tekstūra labai maloni, dozatorius patogus, kvapas neįkyrus. Ant buteliuko parašyta, kad efektyviai šalina makiažą, tame tarpe ir akių makiažą. Meluoja  biggrin.gif  Akių makiažą valo prastokai, jei prisidažau gausiai - lieka juodi ratilai aplink akis, tenka praustis po 2 kartus. Kas dažosi tik tušu ko gero bus patenkintos  smile.gif

Bendrai apie gamintoja nuomonė susidarė gera, bandysiu dar ką nors  smile.gif  Sudėtys ne organika, bet ne tuščios. Manau, kad kokybė gerokai pralenkia kainą  smile.gif



QUOTE(julkanos @ 2011 04 09, 20:22)
mano topas
"Čistaja linija" skrabas su abrikoso kauliukais thumbup.gif vistiek prie jo sugrižau ir jau net nebandau kitu, naudoju apie 5-7m
user posted image
thermal line dušo gelis iš Bielita-Viteks
user posted image
skrabas kunui iš deadsea serijos vel iš baltarusu biggrin.gif Bielita
user posted image
na ir nesenai atradau "šilkines rankreles" bet ne rankom blush2.gif o kojom, tai pedutes kaip pas kudikį  biggrin.gif pedikiuras geriau atrodo negu manikiuras  lotuliukas.gif
dar vis sugrižtu prie veido prausiklio iš Bielitos jau ketvirta karta ax.gif
user posted image



QUOTE(*Mirabella* @ 2011 04 17, 20:04)
user posted image

Superinis kremukas, nepalieka jokio riebumo pojucio... tinka jautriai odai. Negaliu atsidziaugt ji atradus. Kaina juokinga  thumbup.gif

O cia demonstruotus essence tusus galiu tik ispeikti. Kadangi naudoju kremine pudra nuo ju visu man pajuoduodavo paakiai, tad daugiau ju neperku  smile.gif




Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2011 05 04, 12:53)
Norėčiau pasidalinti paskutiniais atradimais  smile.gif

Savaiminis Expose
user posted image

Visų pirma, tai putos. Antra, pasakyti, kad greitai įsigeria - tai nieko nepasakyti. Įsigeria tiesiog žaibiškai greitai, per kelias sekundes  blink.gif  Bekvapis blink.gif  blink.gif  Nu praktiškai. To specifinio savaiminiams būdingo kvapo tikrai nėra. Tinka ir veidui, ir kunui. Labai lengvai, greitai, maloniai pasiskirsto. Šiaip tai jis laipsninis, nes ant pakuotės parašyta tepti 2 - 3 dienas, kol įdegis bus pakankamo intensyvumo. Aš padariau, kaip paprastai su nelaipsniniais savaiminiais - išsitepiau iškart 2 sluoksniais. Įdegis pakankamai ryškus, gražaus natūralaus neryžo atspalvio. Nenueina plėmais, kelių dienų bėgyje tolygiai šviesėja. Tiesiog stebuklas už 8,40 lt (140 ml) thumbup.gif Pirkau nouneiminėje parduotuvėje Kaune Pasimatymo Iki.

Pagaliau, pagaliau, PAGALIAU atsikračiau žaizdelių aplink nagus  bigsmile.gif  Padėjo nagų aliejukas Esi graži. Kažkas rekomendavo šitoj temoj - didelis ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nagų lakas Action colors - nustebino  smile.gif  Nemaniau, kad bus toks geras, turint omeny kainą (1,89). Dengiasi labai tolygiai, be dryžių ir oro burbulų. Užtenka vieno sluoksnio. Greitai džiusta. Laikosi 5 dienas (už pagrindą naudoju stipriklį, top coat'o nenaudoju). Pirkau Rimi

Kaukė plaukams Recepty Babuški Agafji tubelėje, maitinamoji, nuo skilinėjimo - nepaprastai patiko, tuo pačiu tai geriausia iš RBA kaukių. Plaukai kaip šilkiniai po jos, slidūs, net gumytė nesilaiko. Ir tuo pačiu nenumuša apimties  bigsmile.gif
Žodžiu, šitos kaukės geros:
user posted image

Šitos dar heresnės:
user posted image

Ir va šita išvis fantastika
user posted image

O tokių dar nebandžiau, gal kas bandė?
user posted image
Na ir tuo pačiu, kas nuvylė iš paskutinių pirkinių.
Nagų šveitiklis Esi graži - nusipirkau per klaidą  blush2.gif  visiškai nereikalinga priemonė, kuri nieko nedaro.
Fruttini šveitiklis kūnui - kvapas dieviškas, tačiau šveičia per lengvai.
Green style miceliarinis - nesupratau šitos priemonės  unsure.gif  Kosmetikos nevalo, jei vietoj toniko, tai Green style tonikas 100kart geresnis. Vanduo ir vanduo, nieko ypatinga.
Rankų balzamas Čistaja linija - labai silpnas, trūksta drėkinimo.
Nagų lakas Nail system - labai nepigmentuotas. Net po 3 sluoksnių spalva ant nago daug blyškesnė, nei buteliuky.



Papildyta:

QUOTE(dontstop @ 2011 06 01, 12:27)
Martinoj mačiau  4u.gif

Mano paskutiniai nebrangios kosmetikos atradimai:

Gabriella salvete akių pieštukas Metallic eyeliner, spalva nr 3 labai įdomi sąmanų/chaki - minkštas, patogus, labai tinka waterlinijai, labai gerai išsilaiko, iš tiesų nematau trūkumų, puikus  smile.gif Taip pat ne pirmą kartą girsiu Essence išsukamus pieštukus, nusipirkau šiandien spalvytę 07 Easy going, ir tai bus jau koks 10tas pieštukas iš Essence, man jie labai patinka, išskyrus spalvą 10 Almost famous (šitas atspalvis tikrai nenusisekęs).

Kojų kremas Ekskliuziv kosmetik (baltarusiškas) - pavargusioms kojoms. Iš tikrųjų nuima nuovargį, labai gaiviną, greitai įsigeria, nepalieka riebios plėvelės  smile.gif  Pirkau Martinoj.

Antakių vaškas ir skystas pravedimas Wet n wild. Jau rašiau atsiliepimą apie juos Wet n wild temoje, tad trumpai - labai patiko. Nekantriai laukiu jų šešėlių (mama nupirko dovanų, per Joninių savaitgalį gausiu). Antakių rinkinukyje yra permatomas vaškas, 2 spalvų matiniai šešėliai (galima naudoti ir vokams), šepetėlis (poprastis, bet naudotis tikrai galima), pincetas, veidrodėlis. Labai liuks rinkinukas kelionei, kompaktiškas ir universalus. Skysto pravedimo ypač patogus teptukas, ir laikosi puikiai. Šiuos du produktus naudoju kiekvieną dieną  bigsmile.gif



QUOTE(zydrune0916 @ 2011 06 07, 19:42)
ateinu pagirti skin deep savaiminio ideigio serveteliu 4u.gif jau taip ilgai ieskojau geros savaiminio idegio priemones,atrodo,pagaliau radau.pirkau eurokose,mokejau kazkur 8lt su centais. atlieka viska,ko noriu is savaiminio idegio priemones: suteikia grazia,ne oranzine,o bronzine spalva, lengva istepti,tikrai nereikia daug pastangu,nedaug kainuoja,visiskai nesmirda,nepalieka dryziu 4u.gif zodziu,tik geriausi atsiliepimai thumbup.gif pakelyje yra 20 serveteliu, vienos uztenka abiems kojoms ir dar dekolte sriciai.tikrai bus kartojamos thumbup.gif  wub.gif
user posted image
Atsakyti
Marcipane, sauniai padirbejai 4u.gif

As pries kelias dienas nusipirkau Droge Babuskos Agafjos makiazo valikli 3in1, nu kaip jis man patinka wub.gif blakstienu tuso valyti nebandziau, bet pati makiaza nuvalo super, vakare nusivalius netepu jokiu kremu nakciai atsikeliu su tokia grazia odele wub.gif Anksciau i tokias firmas net neziuredavau kol nepaskaitinejau sio forumo, atrodydavo jei jau parduotuvese pardavinejami taip pigiai tai kokia ju savikaina doh.gif tai argi uz kelis litus gali buti kazkas gero, pasirodo gali biggrin.gif
Dar paakiu kremuka sios firmos nusipirkau irgi visai patinka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolita: 10 birželio 2011 - 07:47
ta kauke dideliame indelyje su geltonu dangteliu as buvau isgyrusi po pirmojo naudojimo, bet tai buvo klaidingas pirmas ispudis doh.gif reiketu pasalinti ta citata...
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2011 06 10, 08:01)
o man sita kauke nepaliko ispudzio, nei patiko nei ne, na as aisku ja palaikau tik keleta min, gal palaikius bent pusvalandi butu kitas efektas, bet as neturiu tam laiko blush2.gif Jau laukiu kada ji baigsis o dar negreit baigsis biggrin.gif ir tada pirksiu kazka kitko 4u.gif

aš tai neįsivaizduoju kokia plaukų kaukė po kelių minučių padarytų stebuklą biggrin.gif aš visas kaukes, kondicionierius laikau minimum 20 minučių. o BRich kaukė man patinka, plaukai paslankesni, purūs, bet ne išsipūtę, blizga, gražiai krenta. Žinoma, esu bandžiusi ir geresnių, bet šitos kokybės ir kainos santykis yra kažkas neįtikėtino.
Atsakyti
aciu marcipane* 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 06 10, 11:33)
aš tai neįsivaizduoju kokia plaukų kaukė po kelių minučių padarytų stebuklą  biggrin.gif  aš visas kaukes, kondicionierius laikau minimum 20 minučių. o BRich kaukė man patinka, plaukai paslankesni, purūs, bet ne išsipūtę, blizga, gražiai krenta. Žinoma, esu bandžiusi ir geresnių, bet šitos kokybės ir kainos santykis yra kažkas neįtikėtino.

as kazkokio stebuklo ir nesitikiu, man svarbu plaukai nesusiveltu ir butu lengva issukuoti.
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2011 06 10, 07:47)
Marcipane, sauniai padirbejai 4u.gif





QUOTE(lilayte @ 2011 06 10, 10:56)
aciu marcipane* 4u.gif


bis.gif
Reikėjo kažkaip mintis prieš egzaminą prablaivint biggrin.gif
Atsakyti
Atnesu,dar pora pigiu man patikusiu priemoniu

Anticeliulitinis kremas
user posted image

po tauriu masazo ar sporto,oj kaip dega, juo pasitepus,man patinka,oda lygesne,nords ir nesimato to baubo,bet jauti kad kazkas vyksta,tai tikrai kaina iki 20lt thumbup.gif

kokosu aliejus

user posted image

apie jo teikiamus malonumus turbut gerai zinot,vasara tik si naudoju po visu maudyniu,kunas kaip kempine sugeria viska,ir veiduka tepu dregna,oda pagrazejo tikrai,kaina iki 14lt

aliejukas po depiliacijos
user posted image
labai skalsus,kvepia visai ne ramunelem ,nors turetu biggrin.gif man labai gerai nuramina sudirusia oda,blizga kojytes wub.gif kaina iki 7lt
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 06 10, 12:28)
Reikėjo kažkaip mintis prieš egzaminą prablaivint biggrin.gif

Prablaivinta su didžiuliu produktyvumu thumbup.gif Ačiū 4u.gif

QUOTE(DuNNo @ 2011 06 10, 18:21)
kokosu aliejus

user posted image


Kur pirktas? g.gif
Nematytas kažkoks, Sveikuose produktuose kitokį pirkau, tik vokiški užrašai ant etiketės buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 06 10, 17:27)
Prablaivinta su didžiuliu produktyvumu  thumbup.gif Ačiū  4u.gif
Kur pirktas?  g.gif
Nematytas kažkoks, Sveikuose produktuose kitokį pirkau, tik vokiški užrašai ant etiketės buvo  g.gif


o man atrodo, kad jokio skirtumo kokios firmos kokosų aliejus g.gif svarbu, kad nerafinuotas 4u.gif
Atsakyti