Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

Ankstesne tema biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Apie 4 metus buvau juoda, dabar beveik per metus patapau siaudosviesumo blondine. Labai ilgai daziau ivairiausiais dazais (parduotuviniais) garnier, palette, welaton ir tt, ash atspalviais, kad neutralizuot visciuko geltonuma, ryzuma, likusi nuo balinimo. Galiausiai liko tik sviesios ir tamsesnes sruogos, kurios praktiskai nesiskiria viena nuo kitos, spalvos nebera kontrastingos, atrodo kaip vientisa spalva, jei neziuri is labai arti. Saknu dazydama niekada nebalinu, dazau tiesiai su Garnier 111 super ash blond, man uztenka tiek, kiek nukanda, o per visa ilgi tepu su luxury dazais is green light 11.1, 12.00 su 3% oksidantu. Kartas nuo karto naudoju pilkintoja CENKO, taciau po jo man plaukai labai sausi buna, o kai panaudoju ta rusiska "TONIKA" 8.10 spalva is eurokos, tai plaukai buna labai svelnus ir skraido pavieniai...Zodziu prie reikalo: gal galit patarti koki plauku dazu numeri rinktis, kad nelystu zalumas. Kartais kambario apsvietime mano plaukai traukia i zaluma. Noreciau sviesios smelio gelsvumo spalvos, bet ne saltos pilkos, netinka man prie veido tokia...Noreciau kazkopanasaus:

http://www.google.lt... ...jPBw&zoom=1


http://www.google.lt...e...ndBw&zoom=1


http://www.google.lt...e...ndBw&zoom=1


Kokie numeriai turetu but po tasko? Koki atspali duoda tas pearl blonde? Ice blonde? Ka daryt, kad nelystu tas per didelis pilkumas/zalumas? g.gif
Atsakyti
Labas, noriu patarimo del plauku kirpimo. Mano plaukai ilgi (kokie 5-10cm nuo liemenuko uzsegimo), gan stori, besipuciantys. Nei garbanoti nei tiesus, banguojasi nuo vidurio plauko.
Koki kirpima parekomenduotum tokiem plaukam? rolleyes.gif Kiekviena karta tiesinti arba formuot su dziovintuvu nesiruosiu. Tiesa, daug nusitrumpint nenoriu , max 8-10cm
ACIU bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia.: 09 rugpjūčio 2011 - 21:34
QUOTE(Rasyteee @ 2011 08 09, 11:10)
Sveika, norejau paklausti gal zinote  kuom reikia tepti plaukus pinant juos drakoniuku, kad ilgiau isilaikytu, pries ar po reik kuom tepti? aciu

Modeliavimo kremu, zele...

QUOTE(Brendy @ 2011 08 09, 13:00)


Aciu didelis dideliausias wub.gif
Del karstu zirkliu, kiek bandziusiu, tiek nuomoniu, pabandykit - gal patiks. Mano nuomone - nieko ipatingo 4u.gif Del keratino klausimo nesupratau, pasikartokite, ka norite suzinoti.
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 16:47)
Laba diena. Apie 4 metus buvau juoda, dabar beveik per metus patapau siaudosviesumo blondine. Labai ilgai daziau ivairiausiais dazais (parduotuviniais) garnier, palette, welaton ir tt, ash atspalviais, kad neutralizuot visciuko geltonuma, ryzuma, likusi nuo balinimo. Galiausiai liko tik sviesios ir tamsesnes sruogos, kurios praktiskai nesiskiria viena nuo kitos, spalvos nebera kontrastingos, atrodo kaip vientisa spalva, jei neziuri is labai arti. Saknu dazydama niekada nebalinu, dazau tiesiai su Garnier 111 super ash blond, man uztenka tiek, kiek nukanda, o per visa ilgi tepu su luxury dazais is green light 11.1, 12.00 su 3% oksidantu. Kartas nuo karto naudoju pilkintoja CENKO, taciau po jo man plaukai labai sausi buna, o kai panaudoju ta rusiska "TONIKA" 8.10 spalva is eurokos, tai plaukai buna labai svelnus ir skraido pavieniai...Zodziu prie reikalo: gal galit patarti koki plauku dazu numeri rinktis, kad nelystu zalumas. Kartais kambario apsvietime mano plaukai traukia i zaluma. Noreciau sviesios smelio gelsvumo spalvos, bet ne saltos pilkos, netinka man prie veido tokia...Noreciau kazkopanasaus:

Kokie numeriai turetu but po tasko? Koki atspali duoda tas pearl blonde? Ice blonde? Ka daryt, kad nelystu tas per didelis pilkumas/zalumas?  g.gif

Nuorodu neatidaro. 11.1 yra pilkas atspalvis, 12.0 naturalus kuris ir sukelia zaluma. Plius su siais numeriais nieks netonuoja. Jie skirti nusviesinimui. Tonavimas vyksta iki 10 lygio dazais. Jei norite smelio, tonuokite su 9.32 arba 10.32 laikyti ne ilgiau 15 min. 3 yra auksas, 2 violetas bendras rezultatas pasaltintas auksas. Sampunas pilkinantis nesausina Matrix ir milkshake. As Jums siulyciau su 11.1 sviesint saknis, su 9 arba 12 proc. Jusu dazuose garnier yra 12 proc. Taip maziau kenksite plaukui, nes ilgainiui jie issauses. Ir tonavimui yra luxury Tonality linija skirta butent tonavimui, siulyciau pirkti situos ir 2,1 proc.

QUOTE(Olivia. @ 2011 08 09, 21:33)
Labas, noriu patarimo del plauku kirpimo. Mano plaukai ilgi (kokie 5-10cm nuo liemenuko uzsegimo), gan stori, besipuciantys. Nei garbanoti nei tiesus, banguojasi nuo vidurio plauko.
Koki kirpima parekomenduotum tokiem plaukam?  rolleyes.gif Kiekviena karta tiesinti arba formuot su dziovintuvu nesiruosiu. Tiesa, daug nusitrumpint nenoriu , max 8-10cm
ACIU bigsmile.gif

Mano patarimas - keliaukite pas gera meistra ir jis jums tikrai parinks toki kirpima kuris tiks ir patiks, nes kaip ir koki kirpima daryti, priklauso nuo idividualiu zmogaus bruozu. 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarimus. Dabar zinosiu kaip susigaudyti numeriu kombincijose. Kad po tasko 1 yra pilkas zinojau, kaip ir 3 - auksas, taip pat zinojau, bet va kitu nelabai. Dabar mano plaukai tikrai labai sviesus, kai padazau su auksciausiais numeriais (pasirodo niekas taip nedaro biggrin.gif ), ir jeigu as uztepsiu ant ju, kaip cia pavadint geriau, nebe 12 sviesumo lygio dazus, bet 10 lygio, ar nenutamsesiu labai? Nes tikrai daug idirbio buvo, kol is juodos patapau sviesia..
Saknys mano ganetinai tamsios islenda, tai garniero 111 man labai gerai nudazo, ir stengiuos tuos dazus uztepti tik ant saknu, bet kartais nori nenori, gulant plauku srguogoms vienai ant kitos, dazu patenka truputi toliau....
Atsakyti
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 22:43)
Labai aciu uz patarimus. Dabar zinosiu kaip susigaudyti numeriu kombincijose. Kad po tasko 1 yra pilkas zinojau, kaip ir 3 - auksas, taip pat zinojau, bet va kitu nelabai. Dabar mano plaukai tikrai labai sviesus, kai padazau su auksciausiais numeriais (pasirodo niekas taip nedaro biggrin.gif ), ir jeigu as uztepsiu ant ju, kaip cia pavadint geriau, nebe 12 sviesumo lygio dazus, bet 10 lygio, ar nenutamsesiu labai? Nes tikrai daug idirbio buvo, kol is juodos patapau sviesia..
Saknys mano ganetinai tamsios islenda, tai garniero 111 man labai gerai nudazo, ir stengiuos tuos dazus uztepti tik ant saknu, bet kartais nori nenori, gulant plauku srguogoms vienai ant kitos, dazu patenka truputi toliau....

12 ir 11 numeriai yra super blond ir jie skirti max sviesinimui o ne tonavimui, jau patys dazai sviesina,o jus jus tepate ant sviesintu, prades sauset ir bus negerai. taip tonuoti reikia su 10 nr tik neperlaikyt,kad neuztamsetu. O jei baisu, nueikit i kirpykla pirmam kartui, ir toliau galesit pati dazytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2011 08 09, 23:31)
Mano patarimas - keliaukite pas gera meistra ir jis jums tikrai parinks toki kirpima kuris tiks ir patiks, nes kaip ir koki kirpima daryti, priklauso nuo idividualiu zmogaus bruozu. 4u.gif

Tai va, kad sunku susigaudyt tarp tu kirpeju geru ir blogu , as asmeniskai dar nesu suradus tos saviskes.

Matau jus is Kauno bigsmile.gif
Parasykit tada i az kur jus dirbat, su kokia kosmetika, telefono nr, kainas (kirpymas+dazymas).. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia.: 09 rugpjūčio 2011 - 23:19
carela, labai aciu Jums. Trumpai ir aiskiai smile.gif
Atsakyti
Mano plaukai gan daznai slenka, bet taip pat ir auga auga, todel per visa plauko ilgi yra ivairiausio ilgio plauku ir daug. Dar mano plaukai spindi, bet tie skirtingi ilgiai (tiksliau skirtingu ilgiu plauku galiukai) pradedant nuo galvos, baigiant liemeniu, plauku spindesyje issiskiria ir ypac saules sviesoje labai matosi. Del to plaukai atrodo visiskai nutriuse, nors siaip man rodos jie sveiki ir svelnus. Tie ivairiu ilgiu plauku galiukai neatrodo, kaip galiukai, o atrodo, lyg mano plaukai butu vienodo ilgio, bet per visa ilgi suskilineje, issisakoje, lyg reiketu nukirpti kokia 10-15 cm. Kazkada plaukus buvau nusidaziusi juodai, tai po kurio laiko plaukas buvo juodas, o galiukai kazkaip sviesiau sviete ir taip per visa galva, vaizdelis neispasakytas, lyg miltais pabarstyta g.gif Labai sunku nupasakoti, tikiuosi supratote...

Plauku galiukus (apacia) kerpu kas du menesius, lygiai. Iskarpyti labai nenoriu, noriu tiesiai kirptu plauku. Ar imanoma ka nors padaryti, kad skirtingu ilgiu plauku galiukai taip nesimatytu? Aliejuka naudoju.
Atsakyti
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 23:13)
carela, labai aciu Jums. Trumpai ir aiskiai smile.gif

Nera uz ka, kad tik pagelbetu 4u.gif

QUOTE(jellg @ 2011 08 10, 02:41)
Mano plaukai gan daznai slenka, bet taip pat ir auga auga, todel per visa plauko ilgi yra ivairiausio ilgio plauku ir daug. Dar mano plaukai spindi, bet tie skirtingi ilgiai (tiksliau skirtingu ilgiu plauku galiukai) pradedant nuo galvos, baigiant liemeniu, plauku spindesyje issiskiria ir ypac saules sviesoje labai matosi. Del to plaukai atrodo visiskai nutriuse, nors siaip man rodos jie sveiki ir svelnus. Tie ivairiu ilgiu plauku galiukai neatrodo, kaip galiukai, o atrodo, lyg mano plaukai butu vienodo ilgio, bet per visa ilgi suskilineje, issisakoje, lyg reiketu nukirpti kokia 10-15 cm. Kazkada plaukus buvau nusidaziusi juodai, tai po kurio laiko plaukas buvo juodas, o galiukai kazkaip sviesiau sviete ir taip per visa galva, vaizdelis neispasakytas, lyg miltais pabarstyta  g.gif Labai sunku nupasakoti, tikiuosi supratote...

Plauku galiukus (apacia) kerpu kas du menesius, lygiai. Iskarpyti labai nenoriu, noriu tiesiai kirptu plauku. Ar imanoma ka nors padaryti, kad skirtingu ilgiu plauku galiukai taip nesimatytu? Aliejuka naudoju.

Supratau, ka parasete, na realiai galiukai uzsidazo, siulyciau dazyti neoksidaciniais dazais kiekviena karta ir galiukai kazkuriam laikui uzsidazys. Ir toliau auginti plaukucius 4u.gif
Atsakyti
sveiki ar imanoma namu salygom 1 tonu pasviesinti plaukus?
pastaraji pusmeti daziau beamoniakiniais 475 (sokoladine ruda ) ar 500 (middle brown)
o noreciau dabar patapti ,,light brown,, (600) , gal tokiu atveju tiktu bet kurie mineto atspalvio amoniakiniai dazai, gal kazkiek pasviesintu?
Atsakyti
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 18:47)

Sveiki,
sitas variantas man gaunasi tonuojant su wella color touch 9/03 (as dazau plaukus 2 etapais: balinu tik saknis, po to tonuoju visus plaukus). Tonavau ant gerai isbalinto plauko - plaukas taip galima sakyti permatomas (be gelsvo atspalvio).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m@m@ite: 10 rugpjūčio 2011 - 13:16