Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

QUOTE(Rutic @ 2011 08 20, 20:52)
O tokie dazai ilgailaikiai,ar nusiplaunantys? Ar po kiek laiko liktu manoji naturali plauku spalva?

Nusiplaunantys buna sampunai, balzamai, putos.Sie ilgalaikiai. Plaunantis, spalva gris i tokia, kokia buvo pries tai, kur naturalus - naturalia, kur sviesinti - sviesia. Per kiek laiko nusiplaus, labai priklauso nuo priemoniu, kurias naudojate ir dazu.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip sužinoti , ar yra kokie nors ženklai, kada plaukai permaitinti profisionaliomis priemonėmis, pvz kaukės, serumai plaukų galiukams, ar net aliejai.... g.gif Ir aplamai , ar galima pakenkti plaukams su prof . priemonėm ?

Šiuo metu naudoju dviejų firmų prof. priemones, pakaitom, nes nualinti sruoginti plaukai...ar gerai darau , kad kiekvieną plaukų plovimą, naudoju aliejus, kaukes ir serumus plaukams...???? smile.gif Plaukus plaunu kas dvi dienas...
Atsakyti
QUOTE(Virgale @ 2011 08 26, 08:18)
Labas rytas 4u.gif

Kaip sužinoti , ar yra kokie nors ženklai, kada plaukai permaitinti profisionaliomis priemonėmis, pvz kaukės, serumai plaukų galiukams, ar net aliejai.... g.gif Ir aplamai , ar galima pakenkti plaukams su prof . priemonėm ?

Šiuo metu naudoju dviejų firmų prof. priemones, pakaitom, nes nualinti sruoginti plaukai...ar gerai darau , kad kiekvieną plaukų plovimą, naudoju aliejus, kaukes ir serumus plaukams...???? smile.gif Plaukus plaunu kas dvi dienas...

Sveiki, pakenkti tikrai nepakenksinte, permaititi galite.Plaukai riebus pasidaro, tokie plaunant atrodo neissiplauna. Kaukes geriau naudoti viena,du kartus i savaite.Del alieju ir serumu, pagal poreiki, jei reikia galima ir kiekviena karta naudoti mirksiukas.gif
Atsakyti

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ar normalu, kad nusidazius plaukus kirpykloje bei juos plaunant kasdien (spalva sauganciu sampunu) spalva beveik nusiplove po 2 savaiciu?
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 08 26, 12:21)
ar normalu, kad nusidazius plaukus kirpykloje bei juos plaunant kasdien (spalva sauganciu sampunu) spalva beveik nusiplove po 2 savaiciu?

Sveiki, normalu, spalvos laikosi iki 20 plovimu.Dar priklauso zinoma nuo dazu, nuo sampuno. Jei pvz augaliniais dazais dazyta, tai tikrai normalu.Kuo silpnesni dazai, tuo trumpiau laiko.
Atsakyti
Sveiki smile.gif Ar tiesa, kad iskarpytu plauku galiukai issisakoja daug greiciau, nei tiesiai nukirptu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varinka @ 2011 08 26, 23:50)
Sveiki smile.gif Ar tiesa, kad iskarpytu plauku galiukai issisakoja daug greiciau, nei tiesiai nukirptu? smile.gif

sveika, taip, yra tiesos mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki.. turiu klausimeli.. ka daryti.. buvau juodaplauke dazyta... sviesinau daug... dabar saknys yra naturalios, pilkos lietuviskos spalvos.. zemiau eina sruogeles sviesios.. ir rausvi plaukai.. ka patartumete daryti.. nes negaliu ziureti i tokius plaukus ;//
Atsakyti
QUOTE(black_devil999 @ 2011 08 29, 22:55)
sveiki.. turiu klausimeli.. ka daryti.. buvau juodaplauke dazyta... sviesinau daug... dabar saknys yra naturalios, pilkos lietuviskos spalvos.. zemiau eina sruogeles sviesios.. ir rausvi plaukai.. ka patartumete daryti.. nes negaliu ziureti i tokius plaukus ;//

Na tikriausiai reiktu uzdazyti viena spalva.Cia iseis jei tamsinsit.Jei norite buti sviesi, tai su tais rausvais galais bus vargo, kol jie nusikirps.Galima ir sruogas daryti, galima galbut ir spalva bandyti deti.Tiksliau pasiulys jums kirpeja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 30 rugpjūčio 2011 - 10:37
Sveiki 4u.gif Mano šviesiai rudi plaukai buvo šviesinti sruogelėmis, vakar aš ataugusias šaknis pasišviesinau dažais, bet kai kuriose vietose sruogos gavosi geltonos tai nežinau kaip nuimti tą geltonumą : pirkti pilkintoją ar bandyti tas geltonas sruogas bandyti uždažyti kitais dažais? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pop*Candy @ 2011 08 30, 19:17)
Sveiki  4u.gif Mano šviesiai rudi plaukai buvo šviesinti sruogelėmis, vakar aš ataugusias šaknis pasišviesinau dažais, bet kai kuriose vietose sruogos gavosi geltonos tai nežinau kaip nuimti tą geltonumą : pirkti pilkintoją ar bandyti tas geltonas sruogas bandyti uždažyti kitais dažais?  verysad.gif

Sruogeles dazomos su milteliais, o ne su dazai. Uzdazius milteliais turetu geltonumas dingti, po to galima naudoti pilkinanti sampuna.
Atsakyti