Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

Nu vo, issimiegojau, ir pasirodo dar klausimu atsirado biggrin.gif O jeigu as visa ta tonavima, kaip sakote, daryciau ne su tonality, bet su tais paciais luxury? Tik jau tada apsiribociau ties 10 numeriu. Ir siaip dazat bet kokiais kirpykliniais dazais imti tik iki 10 numerio dazant per visa plauko ilgi?
Nors mano plaukai kai atsiplauna pasidaro nebe tokie sviesus, ir labai ranka linksta prie tu extra light skaiciuku....
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2011 08 10, 13:08)
sveiki ar imanoma namu salygom 1 tonu pasviesinti plaukus?
pastaraji pusmeti daziau beamoniakiniais 475 (sokoladine ruda ) ar 500 (middle brown)
o noreciau dabar  patapti ,,light brown,, (600) , gal tokiu atveju tiktu bet kurie mineto atspalvio amoniakiniai dazai, gal kazkiek pasviesintu?


Islaukus kol nusiplaus gerai, galima bandyti.
QUOTE(varinka @ 2011 08 10, 15:13)
Nu vo, issimiegojau, ir pasirodo dar klausimu atsirado biggrin.gif  O jeigu as visa ta tonavima, kaip sakote, daryciau ne su tonality, bet su tais paciais luxury? Tik jau tada apsiribociau ties 10 numeriu. Ir siaip dazat bet kokiais kirpykliniais dazais imti tik iki 10 numerio dazant per visa plauko ilgi?
Nors mano plaukai kai atsiplauna pasidaro nebe tokie sviesus, ir labai ranka linksta prie tu extra light skaiciuku....

galit ir su luxury, plaunantis lenda geltonumas, todel taip ir atrodo 4u.gif
Atsakyti
As su karstom zirklemis jau kerpuosi,nezinau ar labai padeda,bet istikruju ar kirpsis kas menesi ar kas tris tas pats iseina manau g.gif tai geriau kas tris doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brendy @ 2011 08 10, 18:28)
As su karstom zirklemis jau kerpuosi,nezinau ar labai padeda,bet istikruju ar kirpsis kas menesi ar kas tris tas pats iseina manau g.gif  tai geriau kas tris doh.gif  blush2.gif

As kerpuose kas puse metu biggrin.gif saltom zirklem lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Turiu toki klausimeli: as megstu pasitiesinti plaukus, ne labai daznai, bet kai plaunu galva kas antra diena, tai kokius 2 kart i savate tiesinu, ir man gale ties kaklu pradejo veltis plaukai, ar tai gali buti nuo tiesinimo??? ax.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklaust gal kas žino kuo geri ir ar geresni džiovintuvai su joniniu kondicionavimu. Kuo jis geras plaukams? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Waddiwasi: 12 rugpjūčio 2011 - 13:06
QUOTE(inguzele @ 2011 08 11, 23:40)
Sveiki,

Turiu toki klausimeli: as megstu pasitiesinti plaukus, ne labai daznai,  bet kai plaunu galva kas antra diena, tai kokius 2 kart i savate tiesinu, ir man gale ties kaklu pradejo veltis plaukai, ar tai gali buti nuo tiesinimo???  ax.gif

Taip, gali 4u.gif

QUOTE(Waddiwasi @ 2011 08 12, 13:05)
Sveiki, norėčiau paklaust gal kas žino kuo geri ir ar geresni džiovintuvai su joniniu kondicionavimu. Kuo jis geras plaukams? ax.gif

Jonai nedegina plauko taip stipriai, jo nesausina taip stipriai, nesiausia kaip paprasti dziovintuvai.Pabandykite issidziovinti su paprastu ir su joniniu dziovintuvu, pamatysite skirtuma.
Atsakyti
QUOTE(Brendy @ 2011 08 10, 19:28)
As su karstom zirklemis jau kerpuosi,nezinau ar labai padeda,bet istikruju ar kirpsis kas menesi ar kas tris tas pats iseina manau g.gif  tai geriau kas tris doh.gif  blush2.gif


tai kam kirptis ir leisti pinigus jei nėra rezultato?
Atsakyti
Sveiki,
Noreciau jusu patarimo.Siuo metu turiu ilgus plaukus,beveik iki puses nugaros ir pas mane tokia situacija,senai plaukai buvo sviesinti sruogelemis,o dabar yra atauge apie puse plauku,o kita puse sviesesne, ten kur buvo dazyta,ypac pries saule islenda ryzas tu dazytu galu atspalvis.Noreciau suvienodinti spalva,ar man pavyktu tai padaryti su naturaliais dazais chna arba basma?o gal su dazanciais balzamais ar nuplaunaimais dazais?? Ar gali nusidazyti nevienodai,naturaliai atauge plaukai veinaip,o tie dazyti galai,igauti kitokia spalva? Nenoriu gadinti plauku su kenksmingais dazais,noriu bent siektiek suveinodinti spalva.Ir ar tie basma ir chna dazai atsiplauna visiskai laikui bengant ar ne? smile.gif

Labai lauksiu atsakymo,
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

pries 4men turejau juodus plaukucius,paskui kirpejos deka,su nuemeju plaukuciai pasvisejo daugiau nei trim tonais,tapau tamsi ruda,dbr mano plaukuciai per vasra issviesejo,esu tamsi ryza.svajoju apie sviesiai ruda(jokiu budu ne ryza) spalva,bet nezinau ar realu tokia isgauti su dabartine mano plauku spalva,sruoginti nelabai noriu,nebegrazu.ar imanoma ta padaryti be nuemejo?
Dabar mano plauku spalva kazkur tokia:
user posted image

noreciau pvz tokios:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rutic @ 2011 08 17, 12:52)
Sveiki,
Noreciau jusu patarimo.Siuo metu turiu ilgus plaukus,beveik iki puses nugaros ir pas mane tokia situacija,senai plaukai buvo sviesinti sruogelemis,o dabar yra atauge apie puse plauku,o kita puse sviesesne, ten kur buvo dazyta,ypac pries saule islenda ryzas tu dazytu galu atspalvis.Noreciau suvienodinti spalva,ar man pavyktu tai padaryti su naturaliais dazais chna arba basma?o gal su dazanciais balzamais ar nuplaunaimais dazais?? Ar gali nusidazyti nevienodai,naturaliai atauge plaukai veinaip,o tie dazyti galai,igauti kitokia spalva? Nenoriu gadinti plauku su kenksmingais dazais,noriu bent siektiek suveinodinti spalva.Ir ar tie basma ir chna dazai atsiplauna visiskai laikui bengant ar ne? smile.gif

Labai lauksiu atsakymo,
Aciu  4u.gif


Sveiki, dabar tos chba ir basma irgi nera naturalios. kitas dalykas, po to, noredama sviesinti, galit likti zalia. Isimti ju praktiskai neimanoma. Apgalvokit, ar tikrai paskui nebus problemu. Dabar del suvienodinimo spalvos, tai dazykit beamoniakiais dazais, nes jie i plauka neisiskverbia, taciau bent jau pirma karta tikrai siulau dazyti kirpykloje, tam kad neliktumet marga, nes spalva gali skirtis.Gali reikti ne vienos spalvos.


Papildyta:
QUOTE(Agnytte @ 2011 08 17, 15:17)
Sveiki,

pries 4men turejau juodus plaukucius,paskui kirpejos deka,su nuemeju plaukuciai pasvisejo daugiau nei trim tonais,tapau tamsi ruda,dbr mano plaukuciai per vasra issviesejo,esu tamsi ryza.svajoju apie sviesiai ruda(jokiu budu ne ryza) spalva,bet nezinau ar realu tokia isgauti su dabartine mano plauku spalva,sruoginti nelabai noriu,nebegrazu.ar imanoma ta padaryti be nuemejo?



Realiai bet kokiu atveju, is tamsesnes i sviesesne, be nuemimo neabseisite. Jusu duotame pvz, kokio norite, plaukai sruoginti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 19 rugpjūčio 2011 - 17:42
QUOTE(carela @ 2011 08 19, 17:43)
Sveiki, dabar tos chba ir basma irgi nera naturalios. kitas dalykas, po to, noredama sviesinti, galit likti zalia. Isimti ju praktiskai neimanoma. Apgalvokit, ar tikrai paskui nebus problemu. Dabar del suvienodinimo spalvos, tai dazykit beamoniakiais dazais, nes jie i plauka neisiskverbia, taciau bent jau pirma karta tikrai siulau dazyti kirpykloje, tam kad neliktumet marga, nes spalva gali skirtis.Gali reikti ne vienos spalvos.


O tokie dazai ilgailaikiai,ar nusiplaunantys? Ar po kiek laiko liktu manoji naturali plauku spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutic: 20 rugpjūčio 2011 - 20:53