Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

user posted image
NAUJA TEMA
Viskas prasideda nuo mažos idėjos...
user posted image

... po ilgų apmąstymų visa tai virsta idealiu rezultatu

user posted image

Sėkmės planuojančioms savo svajonių šventę !!!

user posted image

Senoji tema
user posted image

Atsakyti
Mano puokste 4u.gif
issilaike labai gerai, dar savaite po sventes ji graziausiai stovejo mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos,

Ar galite rekomenduoti floristę Kaune? ax.gif

Ir dar, kokios gėlės be rožių ir kalijų tiktų prie tokios suknelės? Norėčiau derinti astras, jurginus arba gerberas su kviečiais... ar tiktų? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morkine: 09 rugsėjo 2011 - 14:26
QUOTE(morkine @ 2011 09 09, 15:13)
Sveikos,

Ar galite rekomenduoti floristę Kaune?  ax.gif

Ir dar, kokios gėlės be rožių ir kalijų tiktų prie tokios suknelės? Norėčiau derinti astras, jurginus arba gerberas su kviečiais... ar tiktų?  g.gif

user posted image

Prie tokios suknytės gražiai žiūrėtųsi "spygliuotos" astros arba chrizantemos (vizualiai bevei identiškai atrodo). smile.gif Galite paderinti su rugiais. Žiūrint į pateiktą foto rugiai būtų per daug paprasta, bet aišku, čia daug priduoda šukuosena ir plaukų aksesuaras. Norint puokštėje derinti rugius visas stilius ir kuriamas įvazdis turi būti išskirtinis, šiek tiek laukinis.. tarsi supaprastintas blush2.gif Prie griežtos klasikos mano nuomone rugiai nesižiūri.. 4u.gif
Štai apie tokias chrizantemas aš kalbu 4u.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
C@ndy būkit gera, pakoreguokit savo žinutę su nuotraukomis, nes labai jau išdarkytas puslapis.. doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 09 09, 16:36)

C@ndy būkit gera, pakoreguokit savo žinutę su nuotraukomis, nes labai jau išdarkytas puslapis.. doh.gif  4u.gif

atleiskit negaliu,jau bandziau unsure.gif
Atsakyti
O kokias liepai geles, su rugiais ir rugiagelem dar paderinti? baltas rozes gal? gal kuri tureti pvz isisaugojusi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2011 09 05, 10:32)
Aciu, man irgi patiko smile.gif
laikesi puikiai, gvazdikai siaip nebrangus, pirkau geles pas didmenininkus, man tik suriso jas floriste, nes pati nebespejau jau smile.gif tikrai rekomenduoju wink.gif
cia dar matosi ir pamergiu puokstytes smile.gif
user posted image


Senoje temoje klausiau, bet gal nematėt, kartoju blush2.gif Kiek pirkote gvazdikų savo puokštei? Arba gal kas galite patarti kiek reiktų jų tokiai ar panašiai puokštei?
Ar verta užsakinėti tokia puokštę pas floristę ar geriau pačiai pasidaryti? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 11 rugsėjo 2011 - 13:29
QUOTE(Iceland @ 2011 09 11, 14:28)
Senoje temoje klausiau, bet gal nematėt, kartoju  blush2.gif Kiek pirkote gvazdikų savo puokštei? Arba gal kas galite patarti kiek reiktų jų tokiai ar panašiai puokštei?
Ar verta užsakinėti tokia puokštę pas floristę ar geriau pačiai pasidaryti?  rolleyes.gif


Nuotakos puokštei susinaudoja nuo 25 iki 30 vnt gvazdiku, priklausomai nuo jų išsiskleidimo laipsnio.
Jeigu darysite mažą puokštelę galite ir pati rištis, jeigu norite didesnės ir apvalesnės kreipkitės pas floristę, nes tokio tipo puokštei gvazdikai spec tvirtinami vielutėmis ir teipu. Taip išvengiant jų lūžinėjimo 4u.gif
O jeigu pageidaujate puokštės į mikrafoną - floristė manau reiklainga, nors ją taip pat galite ir pati mėginti darytis. Bet vėlgi, ar verta Jums pirktis vsas reikiamas priemonės jos sukomponavimui į mikrafoną... ?
Spręskite pati mirksiukas.gif
Atsakyti
Rudeniskos puokstes smile.gif
user posted imageuser posted image
bet labiausiai as megstu pakalnutes (gaila, jog tai sezonine gele)
user posted image
Papildyta:
originali puokste is "uogu" smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 09 09, 17:36)
Prie tokios suknytės gražiai žiūrėtųsi "spygliuotos" astros arba chrizantemos (vizualiai bevei identiškai atrodo). smile.gif  Galite paderinti su rugiais. Žiūrint į pateiktą foto rugiai būtų per daug paprasta, bet aišku, čia daug priduoda šukuosena ir plaukų aksesuaras. Norint puokštėje derinti rugius visas stilius ir kuriamas įvazdis turi būti  išskirtinis, šiek tiek laukinis.. tarsi supaprastintas  blush2.gif  Prie griežtos klasikos mano nuomone rugiai nesižiūri.. 4u.gif



mmmune, visiškai sutinku - rugiai tikrai gražiausiai atsiskleidžia "laukinėje" puokštėje. Bet laukinė puokštė prie šios suknelės netiks. Visa bėda, kad rugių akcentas jau buvo visur: kvietimuose, bus bažnyčios papuošime, stalo kortelėse ir t.t., todėl norisi, kad mano puokštėje būtų nors šiek tiek grūdinės kultūros. Pasirinkai kviečius, nes jie atrodo tvarkingesni (varpos neturi ilgų ūsų). Galvoju, jei puokštėje kviečiai bus išdėlioti tvarkingai ir simetriškai, tai tokia puokštė turėtų tikti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 09 11, 18:53)
Nuotakos puokštei susinaudoja nuo 25 iki 30 vnt gvazdiku, priklausomai nuo jų išsiskleidimo laipsnio.
Jeigu darysite mažą puokštelę galite ir pati rištis, jeigu norite didesnės ir apvalesnės kreipkitės pas floristę, nes tokio tipo puokštei gvazdikai spec tvirtinami vielutėmis ir teipu. Taip išvengiant jų lūžinėjimo  4u.gif
O jeigu pageidaujate puokštės į mikrafoną - floristė manau reiklainga, nors ją taip pat galite ir pati mėginti darytis. Bet vėlgi, ar verta Jums pirktis vsas reikiamas priemonės jos sukomponavimui į mikrafoną... ?
Spręskite pati  mirksiukas.gif


Ačiū labai už konsultaciją aciuks.gif Noriu didesnės ir apvalesnės, todėl reiks ieškoti kas padarys. Prieš kelis metus buvau liudininkė ir pati dariausi raudonų gvazdikų puokštę, dabar aišku kodėl keli nulūžo rolleyes.gif
Atsakyti