Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(morkine @ 2011 09 11, 23:21)
mmmune, visiškai sutinku - rugiai tikrai gražiausiai atsiskleidžia "laukinėje" puokštėje. Bet laukinė puokštė prie šios suknelės netiks. Visa bėda, kad rugių akcentas jau buvo visur: kvietimuose, bus bažnyčios papuošime, stalo kortelėse ir t.t., todėl norisi, kad mano puokštėje būtų nors šiek tiek grūdinės kultūros. Pasirinkai kviečius, nes jie atrodo tvarkingesni (varpos neturi ilgų ūsų). Galvoju, jei puokštėje kviečiai bus išdėlioti tvarkingai ir simetriškai, tai tokia puokštė turėtų tikti...  g.gif

Tokiu atveju patarčiau rinktis vien rugių puokštę, pvz. kaip buvo pas Aistę Jasaitytę-Čiaburiak. Rugius komponuoti laiptiškai, išvengiant "pūstos" puokštės efekto 4u.gif
O jeigu labai norite gėlių galite rinktis ir nelabai įprastus derinius su rugiais: kalijas (nors jų kaip supratau nemėgstate), curcumas. Neįprastai ir ekstavagantiškai žiūrėtųsi craspedia, glorioza. Tradiciška ir trapu bus guboja, frezijos, hypericumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgit@1983 @ 2011 09 11, 20:08)

originali puokste is "uogu" smile.gif
user posted image



labai man miela ši wub.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2011 09 15, 13:33)
labai man miela ši  wub.gif

tikrai labai miela bigsmile.gif
Papildyta:
Kadangi labai patiko, tai paieškojau daugiau puokščių su uogytėmis bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
http://bluepetyl.com...es/DSC_0026.JPG
user posted image
Atsakyti
man pirma puokste pati graziausia smile.gif rudeni labai tiktu smile.gif
Atsakyti
Nekokia nuotrauka, todėl ir puokštės grožio nesimato.
Na bet ji atitiko mano reikalavimus: paprasta, stilinga ir kad derėtų su plytine spalva smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(seemle @ 2011 09 15, 19:18)
Nekokia nuotrauka, todėl ir puokštės grožio nesimato.
Na bet ji atitiko mano reikalavimus: paprasta, stilinga ir kad derėtų su plytine spalva smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

oi seemle, kaip as laukiau jusu pasirodant po vestuviu....puokstele is tikro nelabai ryskiai matosi. kiek iziurejau su savo linzem tai atrodo labai originali. kokios cia gelytes? pasipasakokit kaip jums sekesi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 09 15, 20:41)
oi seemle, kaip as laukiau jusu pasirodant po vestuviu....puokstele is tikro nelabai ryskiai matosi. kiek iziurejau su savo linzem tai atrodo labai originali. kokios cia gelytes? pasipasakokit kaip jums sekesi. 4u.gif



Sveika:)
až, gavai? smile.gif
Atsakyti
PUOKŠTĖ SU SU BALTOM UOGYTĖM.. AR TIK NE KRUMAI PAS MUS TOKIE AUGA?? g.gif
Atsakyti
Mes pasirinkome kalijas smile.gif Mano puokštė buvo iš baltų kalijų, jaunikio gėlytė taip pat, o pamergių puokštukės iš raudonų kalijų (derinom prie raudonų suknelių). Asmeniškai man ši gėlė labai tyra, kaip tik nuotakai smile.gif

Mano puokštė
Atsakyti
Tikrai nieko nenoriu ižeisti, bet kalijos ir lelijos (mano nuomuone ) tos gėlės kurios netinka vestuvėms.. unsure.gif
Atsakyti
Man kaip tik tai yra tokios gėlės, kurios dvelkia tyrumu. Man asmeniškai labai gražu... Tiesiog rožės, orchidėjos ir pan atrodo labai jau nuvalkiotai.... Dėl to ir pasirinkome kalijas.
Atsakyti