Įkraunama...
Įkraunama...

Uoga Uoga

Jau kuris laikas naudoju Uoga Uoga, bet vis neatsiranda temos. Būtų įdomu pasidalinti atsiliepimais ir nuomonėmis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2011 11 17, 09:59)
Jau kuris laikas naudoju Uoga Uoga, bet vis neatsiranda temos. Būtų įdomu pasidalinti atsiliepimais ir nuomonėmis.  biggrin.gif


Kaip tik prieš kelias dienas, buvo kilusi mintis padaryti tą patį smile.gif)

Esu bandžiusi nedaug:
Lūpų balzamą "Kiss me honey honey" - skaniai kvepia, labai gražiai blizga, bet žiemai per silpnas sad.gif
Aliejų plaukams "Dark Side" - puikiai maitina, atgaivina plaukus - labai patiko
kokosų aliejus plaukų galiukams "Bling Bling" - plaukų galams super priemonė thumbup.gif
Veido prausiklis "Naked in the fields" - labai švelnus ir fainas prausikliukas, tačiau nelabai patiko, kad jis birus ir nelabai patogi pakuotė naudojimui, nes reikia daug terliotis smile.gif

noriu pabandyti kremukus, bet kai mano oda gana probleminė, tai kol kas bijau smile.gif
Atsakyti
Turėjau valančią kaukę My Blueberry Funk. Labai patiko, pirksiu vėl. Išvalė poras, veidas paskaistėjo. Tik trumpas galiojimo laikas (2 sav.), o kiekis nemažas, tai reikia dėti 2-3 k/sav arba dalintis su kuo nors smile.gif
Atsakyti
As irgi nedaug išbandžiau, bet atradau savo labai jautriai odai tinkamus produktus, aišku gundo ir daugiau išbandyti.
Lūpų balzamo Fresh and Sweet labai patiko kvapas ir šiaip maloniai tepasi.
Paakiams Look Coco nelabai patiko, nes sunkokai susigeria, bet dabar pradėjau naudoti Green Refreshment tai tinka, atgaivina ir oda nebe tokia sausa ir pavargusi paakių.
Veidui Roses in Bloom naudoju, labai greitai susigeria ir makiažą galima ilgai nelaukus darytis.
Gal kas bandėte aliejų makiažui valyti ir toniką? Gundausi, bet norisi nuomonių išgirsti. biggrin.gif
Atsakyti
Kūno šveitiklis geras,paskui net kremo nereikia,o jau kvepia...
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 17, 11:58)
Veido prausiklis "Naked in the fields" - labai švelnus ir fainas prausikliukas, tačiau nelabai patiko, kad jis birus ir nelabai patogi pakuotė naudojimui, nes reikia daug terliotis smile.gif

drinks_cheers.gif Ką tik nusipirkau ir aš šitą prausiklį. Vakare bandysiu. Dėl pakuotės pritariu, kaip biriems milteliams tai nelabai tinkama. Man patinka tai, kad dar šį prausiklį kaip kaukę galima naudoti - rytoj būtinai dėsiu kaukę thumbup.gif

Mane irgi kremai vilioja. Gal yra naudojusių kremą Aksominė oda? Ar pakankamai drėkina/maitina? Nes mano oda mišri, bet žiemą tampa sausesnė nuo vėjų ir šalčio. Žiemos karštis dar domina, bet rašo, kad drėkinamasis kremas, o žiemą, kiek žinau, geriau maitinamąjį rinktis. g.gif
Atsakyti
Žiemos karštis turi minusą, kad jį reikia tepti ant drėgnos odos, nes ilgokai geriasi, bet turi ir pliusą, kad suteikia veidui dailų atspalvį. Geriau jį prieš naktį naudoti.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 11 19, 17:10)
drinks_cheers.gif Ką tik nusipirkau ir aš šitą prausiklį. Vakare bandysiu. Dėl pakuotės pritariu, kaip biriems milteliams tai nelabai tinkama. Man patinka tai, kad dar šį prausiklį kaip kaukę galima naudoti - rytoj būtinai dėsiu kaukę  thumbup.gif

Mane irgi kremai vilioja. Gal yra naudojusių kremą Aksominė oda? Ar pakankamai drėkina/maitina? Nes mano oda mišri, bet žiemą tampa sausesnė nuo vėjų ir šalčio. Žiemos karštis dar domina, bet rašo, kad drėkinamasis kremas, o žiemą, kiek žinau, geriau maitinamąjį rinktis.  g.gif



QUOTE(Nude @ 2011 11 19, 18:43)
Žiemos karštis turi minusą, kad jį reikia tepti ant drėgnos odos, nes ilgokai geriasi, bet turi ir pliusą, kad suteikia veidui dailų atspalvį. Geriau jį prieš naktį naudoti.


drinks_cheers.gif, bet ziemai puikus kremukas. Mano oda ziema megstanti serpetoti. Praejusia ziema labai vargau. Apie joki makiaza net svajoti negalejau, nes tiek su krempudra, tiek su mineraline atrodydavo dar baisiau. Naudotos veido prieziuros priemones (Dr.Hauschka, Oubrey-organics) teigiamu rezultatu nedave. Dabar dienai naudoju Orandzini debeseli, o nakciai Ziemos karsti, tai, praktiskai, jokiu problemu del serpetojimu nebeturiu. Beje, Orandzinis debeselis labai puikus makiazo pagrindas.

Atsakyti
Esu turejusi kelis ju kremus sausai veido odai - tikra tragedija! Visu pirma, tokiu gaminiu net kremu pavadinti sunku, kazkokia mase neaiski sumakaliota ir viskas. Tepi ant veido kaip kiaules taukus, taip ir atrodo veidas paskui, blizga blizga! Nors mano oda sausa, dievinu naturalia kosmetika ir ja naudoju, nu bet Uoga Uoga tai kazkoks didelis nesusipratimas. Nerekomenduoju niekam.
Dar prisiminiau kad turejau ju kremuka paakimas - jis pagamintas kokosu aliejaus pagrindu, o kokosu aliejus, kaip zinoma, net NEREKOMENDUOJAMAS veidui visiskai!

Taigi, spreskita pacios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2011 11 20, 21:27)
Esu turejusi kelis ju kremus sausai veido odai - tikra tragedija! Visu pirma, tokiu gaminiu net kremu pavadinti sunku, kazkokia mase neaiski sumakaliota ir viskas. Tepi ant veido kaip kiaules taukus, taip ir atrodo veidas paskui, blizga blizga! Nors mano oda sausa, dievinu naturalia kosmetika ir ja naudoju, nu bet Uoga Uoga tai kazkoks didelis nesusipratimas. Nerekomenduoju niekam.
Dar prisiminiau kad turejau ju kremuka paakimas - jis pagamintas kokosu aliejaus pagrindu, o kokosu aliejus, kaip zinoma, net NEREKOMENDUOJAMAS veidui visiskai!

Taigi, spreskita pacios  4u.gif


Kokius kremus naudojote?
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2011 11 20, 21:27)
Esu turejusi kelis ju kremus sausai veido odai - tikra tragedija! Visu pirma, tokiu gaminiu net kremu pavadinti sunku, kazkokia mase neaiski sumakaliota ir viskas. Tepi ant veido kaip kiaules taukus, taip ir atrodo veidas paskui, blizga blizga! Nors mano oda sausa, dievinu naturalia kosmetika ir ja naudoju, nu bet Uoga Uoga tai kazkoks didelis nesusipratimas. Nerekomenduoju niekam.
Dar prisiminiau kad turejau ju kremuka paakimas - jis pagamintas kokosu aliejaus pagrindu, o kokosu aliejus, kaip zinoma, net NEREKOMENDUOJAMAS veidui visiskai!

Taigi, spreskita pacios  4u.gif

Na ir kategoriškas pareiškimas.
Jums netiko, bet žinau daugybę žmonių, kuriems tinka, naudoja ir kitiems rekomenduoja.
Bent jau man nėra nieko geriau už kremą sausai odai su palergonijom ir rozem. Susigeria labai greitai ir nei veidas blizga, nei nieko panašaus į taukus... biggrin.gif
Pirmą kartą girdžiu, kad kokosų aliejus net nerekomenduojamas veido odai. Čia moksliškai paremta? Kiek aš domėjausi, kokosų aliejus puikiai tinka veido odai, tik aišku, tas tikimas priklauso nuo odos tipo. Natūralus nerafinuotas kokoso aliejus yra laikomas vienu geriausiu natūraliu ingredientu veido ir kūno kremams, losjonams po skutimosi bei skutimosi kremams, nes padeda išlaikyti drėgmę odoje, kartu ir drėkina, ir minkština odą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nude: 20 lapkričio 2011 - 21:24
Nusipirkau lupu bazlama "Kiss me honey, honey". Smagus toks, kol kas lupoms drekinimo uztenka (neaisku, kaip bus prie minusines temperaturos), panaudojus ilgiau tikrai nesausina, kaip kad buna nuo kitu balzamu, kvapas malonus, svelnus, neikyrus. Sakyciau vykes vykes pirkinukas.
Planuoju seruma su kokosais plauku galiukams isigyti ax.gif , o ir alieju misys plaukams vilioja blush2.gif
Atsakyti