Įkraunama...
Įkraunama...

Uoga Uoga

o gal kuri is bandziusiuju veido kremukus, galetu patart, kuris tiko sausai, bet probleminei odai?
Atsakyti
As turiu jautrią odą, mėgstančią šerpetoti, tai jau kuris laikas naudoju Roses in Bloom, labai tinka, neperšti oda, neerzina.
Bandysiu nakčiai panaudoti Hot Winter, nes galvoju, gal žiemai vien Roses in Bloom neužteks.
Atsakyti
Išbandžiau kremukus Love story ir Orange cloud

Pirmasis gana riebus ir turi keista kvapa (nors nesu jautri kvapas, sis pasirode nemalonus), tačiau ant jo žiauriai gerai tepasi kreminė pudra ir tas riebumas išnyksta.

Orange cloud naudoju nakčiai, odos drėkinimui, skaniai kvepia, drėkina pakankamai,dėl didesnio poveikio galėsiu pakomentuot po ilgesnio naudojimo smile.gif

Kol kas super smile.gif
Atsakyti
Gal galite pakomentuoti, ar Love story tinka brandžiai odai? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dingusi_diena: 08 gruodžio 2011 - 22:38
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 12 08, 23:37)
Gal galite pakomentuoti, ar Love story tinka brandžiai odai? g.gif  4u.gif


http://www.uogauoga....love-story.html , rašo, kad:
"Avokadų aliejus maitina ir drėkina Tavo odą, skatina kolageno gamybą. Taip pat avokadai yra puikus vitamino E šaltinis, kuris veikia kaip antioksidantas - tai apsauga nuo laisvųjų radikalų, kurie naikina Tavo odos ląsteles. Laukinis rožmedis padeda odos ląstelėms atsinaujinti, todėl šis kremas tinka ir brandžiai odai."
Atsakyti
Esu viena iš tų, kurioms Uoga uoga kosmetika tinka ir patinka wink.gif

Išbandžiau:

Wild weed - labai patiko, puikiai nuvalo odos riebumą ir nešvarumus.
Go Nuts - švelnus pilingas. Aš jį maišau su pienu, po to oda būna labai švelni ir skaisti.
My blueberry funk - šią kaukią naudojau kas antrą dieną. Oda pasidarė šiek tiek lygesnė, matiškesnė. Kaukės minusas - trumpas galiojimo laikas.
Forest delight - maitinantis kremas. Patiko, tik labai riebus ir sunkokai tepasi.
Morning Mojito - "kaifas" naudoti ryte. Maloniai drėkiną odą, greitai susigeria, nėra erzinančio kvapo.
Sweet Temptation - gerai "pilinguoja" ir maitiną odą, tik man sudėtinga jį gražiai išsimti iš dėžutės, nes visur pribyra mirksiukas.gif
Dark side - naudojau tik kartą, laikiau išteptus aliejumi plaukus per naktį... Kol kas, regis, plaukams patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 12 09, 12:41)
Dekui  4u.gif  as skaiciau sita, bet galvojau, gal atsiras tu, kurios galetu atsakyti is savo patirties

Kad ir brandi oda būna visokių rūšių, pas vienus riebesnė, pas kitus sausesnė. Uoga uoga turi mėginukų rinkinukus, jie yra po 7ml, tiek užtenka pažiūrėti ar tinka odai ir kaina nedidelė, jei netiktų. 4u.gif
Atsakyti
Roses in bloom- nuostabus sauseti linkusiai mano odai, planuoju isigyti ir kauke veidui. Puikus produktai 4u.gif
Atsakyti
Kaip reikia naudoti tą birų veido prausiklį? g.gif Gundausi juo biggrin.gif
Atsakyti
Bent jau aš tai įsiberiu nedaug į delną ir vandens užpilu, o tada jau su tuo mišinuku plaunu veidą, kaip su šveitikliu. Dar kartais pasidarau kaukę, tik tada mažiau vandens naudoju, kad būtų tirštesnė masė.
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2011 12 29, 14:58)
Bent jau aš tai įsiberiu nedaug į delną ir vandens užpilu, o tada jau su tuo mišinuku plaunu veidą, kaip su šveitikliu. Dar kartais pasidarau kaukę, tik tada mažiau vandens naudoju, kad būtų tirštesnė masė.

O koks poveikis?
Pabaigoje parašyta : "Stebėkitės rezultatais!". biggrin.gif
Atsakyti
Jau keletą kartų bandžiau "Hot winter" šaltalankinį kremą. Labai patiko bigsmile.gif. Net nustebino, nes tikrai gerai padrėkino, atgaivino odą, taip pat dėmeles po spuogų pašviesino. Aš patenkinta ax.gif. Svarstau apie pilnos pakuotės įsigijimą rolleyes.gif

Taip pat norėčiau išmėginti paakių priemones, lūpų balzamus, plaukų serumą ir kita...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 sausio 2012 - 22:50