Įkraunama...
Įkraunama...

Uoga Uoga

Išbandžiau
žiemos karštis- nepatiko kvapas
oranžinis debesėlis- nelabai
žalioji gaiva- ne ir kvapas ne
rožių žydėjimas- šiap sau
pasiutę riešutai- fainas ir vyrui patiko blink.gif
ir plaukams šviesioji pusė- nerealiai fainas wub.gif
Atsakyti
lupu balzamas kiss me honey honey nepatiko verysad.gif kazkoks susicukraves visas ir labai sausina lupas doh.gif
Atsakyti
Ir aš šiandien nusipirkau keletą dalykėlių pabandymui, tai pirmas įspūdis toks:
Vaikui pirkau kremą "Rožiniai žandukai" - iš kvapo panašu, kad dominuoja taukmedžio sviestas, bet tepasi tikrai labai gerai, greit įsigeria ax.gif
"Mojito iš ryto" dar tik ant rankos pabandžiau, įsigeria neblogai, "lengvas" toks, nors kvapas man nelabai patiko;
O "Bling Bling" pasakiškai kvepia kokosu, pabandžiau iškart (nors ne ant išplautų plaukų blush2.gif ), manau, kad tikrai patiks, po pusės dienos plaukų galiukai kvepia rolleyes.gif
Dar norėjau įsigyti šveitiklį kūnui, bet kaip supratau, visi šveitikliai pas juos (ir kūnui, ir veidui) tik birūs? g.gif
Atsakyti
as turiu lupu balzama su medum, labai labai patinka wub.gif tik ipakavimas man ju tai tik namie naudot, nes reikia pirstais tept, butu puiku jei pagamintu issukamu lupu balzamu ir tokiu paciu skaniu smile.gif
Atsakyti
Anksciau turejau medaus lupu balzama, labai patiko. Siandiena isigijau isgirtaji Bright Side, bandysiu smile.gif
QUOTE
Pabaigoje parašyta : "Stebėkitės rezultatais!
Taigi galima pabandyti, nes nebandzius rizikinga krema pirkti smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau Roses in Bloom, bet žiemai sausai veido odai jis netiko..juo patepus kad ir su hidrolatu apipukštą veidą, tempdavo odą..
Atsakyti
As is uoga uoga naudoju veido krema oranzinis debeselis, tai esu labai patenkinta, labai super atgaivina. Turiu ir ranku krema, be kurio neissiversciau, mat darbe nuo dulkiu labai sauseja rankos. Taigi esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
Mano vyrui tiko Ziemos karstis ir Meiles Istorija (meginukai)

Man patiko Bling Bling plaukams thumbup.gif

Taciau visiskai netiko kremukas misriai odai - Aksomine Oda - taaaip baisiai oda isberia - pasireiskia labai didele alergija doh.gif

Valiklis - kuri naudoju kaip kauke Naked in the Fields - taip pat siek tiek alegrizuoja verysad.gif

Nors mano ir misri veido oda, bandysiu sausai odai skirtus kremukus smile.gif Gal kuris nealergizuos ax.gif

Atsakyti
O us gal alergiska citrusams? Nes aksomineje odoje yra ju. Siaip oda kai problematine tai Ziemos karstis nieko visai daug kam buna. Nes taukmedis maziausiai alegizuojantis is alieju, net kudykius juo tepa, o saltalankiu aliejus gydanciai veikia tad kad ir riebesniu vieteliu yra ant veido tai gydanciai veikt turetu ir jas, tik jis rebus tai nakciai pasitept juo geriausia yra, iki ryto susigeria, jei dar likdavo man riebumo jausmas tai vandenuku veida nuprausdavau ir viskas:) Panaudojus man savaitele rezultatus mate ir aplinkiniai, nes anksciau serpetodavo oda, tokia "negyva" atrode, bet ir spuogeliu budavo smulkiu daug (nuo maisto blogesnio berdavo ir siaip nezinia nuo ko dar) tai viska istaise sis kremas:) Bet jis geriausia kaip naktinis nes ilgai geriasi
Papildyta:
Tiesa, as ju produkcijos daug ismeginus ir daug man patiko:)
Meginau kuno sveitikli, burbulus i vonia, Oranzini debeseli, sviestmedzi alieju, kuno sviestus, ranu kremus, plauku kake Bright side, veido kauke Dirty Mermaid, lupu balzamus abu turiu, tonika veido meginau su zolelem, puiklapiu alieju meginau ir dar kt produktus.
Esu tokios nuomones, kad geriau kazkas naturalesnio ir paprastesnio nei kad kazkokie mandri kremai, kur daznai kokio nors aliejaus buna vos keli procentai sudetyje o skelbia kad tarkim "kremas su argano aliejumi":) kei tuo tarpu to aliejaus vos vos:D
Aisku nereik tiketis, kad alieju pagrindu, riebesni gaminiai gersis iskart - tiesiog atrandi kaip tau geriau juos naudoti, kada:)
Uoga uoga as jau naudoju beveik dvejus metus, neviena gamini namie pakeiciau ju produkcija, nes tikrai patiko ir tiko (kas ir yra svarbiausia).
Ir tiesa, dabar girdejau je ir Kaune tures savo parduotuvyte:) Ir nauju gaminiu paleis (tik nzn kada tiksliai)smile.gif
Atsakyti
Buvau nusipirkus mėginukus odos kremų, tai sakyčiau tik rožių kremas(nepamenu pavadinimo) ir oranžinis debesėlis įsigėrė, o kiti tai tragedija, likdavo plėvelę ant veido riebaluota. Po kokių kelių mėnesių neišnaudojau, palikau šaldytuve ir supuvo biggrin.gif
Atsakyti
Na juk nevisiems riebesnius kremus oda iskart "sugeria" smile.gif man kad jie ir nesigeria iskart, bet kaip naktiniai tai patinka, iki ryto oda pamaitina, tiesiog nereik tiketis, kad bus kaip tie visi sintetiniai. O kad po keliu menesiu supuvo, kaip sakete, kas cia nuostabaus? biggrin.gif ma regis keisciau butu ir baisiau jei neturali kosmetika laikytusi metu metus ir ne kiek nepakitusi, kaip pirmaja pagaminimo diena D:D:D
kai man kremas netinka del savo riebum tai puikiausiai sunaudoju pvz kulnu odai minkstinti smile.gif
Papildyta:
Aj, tiesa, del nuolaidu, tai Uoga Uoga turi Facebooke susikurusi skilti. Ten kazkokie zaidimai vyksta gaminiam laimet kas savaitele, reiks megint laime, nes atsirado, man rodos nauju gaminiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monicute @ 2012 06 21, 03:47)
Na juk nevisiems riebesnius kremus oda iskart "sugeria" smile.gif man kad jie ir nesigeria iskart, bet kaip naktiniai tai patinka, iki ryto oda pamaitina, tiesiog nereik tiketis, kad bus kaip tie visi sintetiniai. O kad po keliu menesiu supuvo, kaip sakete, kas cia nuostabaus? biggrin.gif ma regis keisciau butu ir baisiau jei neturali kosmetika laikytusi metu metus ir ne kiek nepakitusi, kaip pirmaja pagaminimo diena D:D:D
kai man kremas netinka del savo riebum tai puikiausiai sunaudoju pvz kulnu odai minkstinti smile.gif
Papildyta:
Aj, tiesa, del nuolaidu, tai Uoga Uoga turi Facebooke susikurusi skilti. Ten kazkokie zaidimai vyksta gaminiam laimet kas savaitele, reiks megint laime, nes atsirado, man rodos nauju gaminiu smile.gif

drinks_cheers.gif tai jau nebutu naturali biggrin.gif


kiek teko skaitineti/dometis tai ne visiems tinka naturali ranku darbo kosmetika ax.gif reikia atsirinkti ieskoti ,na jei jautresne oda tikrai reikia laiko kad kazka sau tinkamo atrastum 4u.gif
gal as ir maisau ,bet ar ne jus dirbate pas uogauoga konsultante ir labai geri atsiliepimai puslapi apie jus 4u.gif
Atsakyti