IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

31 Puslapiai: « < 14 15 16 17 18 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Kirmėlės ir kt. parazitai, Ką daryti kai kirmėlės yra neišgydomos

Dumza
post 2010 05 31, 08:56
Paskelbta: #181

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 264
Prisijungė: 2009 11 02

Pirmas vaikas:Yra
Antras vaikas:Yra

Apdovanojimų: 0

QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2010 04 09, 11:14)
Na nežinau, bet vaistininkė patvirtino  :blink: matyt nekompetentinga savo stiryje  :)
*

esu pati medike ir pasakysiu jei kirmeliu daug prades lysti nakti per burna.bet cia ju daug lb turi buti.dirbu vaiku skyriuje ir ne viena karta teko su tuo susidurti,kai vaikai tiesiog isvemia pilna sauja askaridziu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Harpijaaa
post 2010 06 06, 10:14
Paskelbta: #182

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 2
Prisijungė: 2010 06 05

Eina sau... Pati taip bijoti pradejau, itariu turinti askaridziu, labai pilva raizo, jauciu sleikstuli, pykina tai vat siandien isgeriau vaistu ir labai bijoti pradejau, kas bus jei as cia visa svaistytis tais kirminais pradesiu :S Ir is viso net nebezinau kaip cia yra... Rankas visuomet plaudavau, po tualeto, lauko, pries valgi, lyginu patalyne, kelnaites, bet vis tiek kazkaip atsirado :? Na tikiuosi, kad nebus manoji situacija, kaip apibudino daktare. :blink:
+Quote Post
Dumza
post 2010 06 06, 14:53
Paskelbta: #183

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 264
Prisijungė: 2009 11 02

Pirmas vaikas:Yra
Antras vaikas:Yra

QUOTE(Harpijaaa @ 2010 06 06, 11:14)
Eina sau... Pati taip bijoti pradejau, itariu turinti askaridziu, labai pilva raizo, jauciu sleikstuli, pykina tai vat siandien isgeriau vaistu ir labai bijoti pradejau, kas bus jei as cia visa svaistytis tais kirminais pradesiu :S Ir is viso net nebezinau kaip cia yra... Rankas visuomet plaudavau, po tualeto, lauko, pries valgi, lyginu patalyne, kelnaites, bet vis tiek kazkaip atsirado :? Na tikiuosi, kad nebus manoji situacija, kaip apibudino daktare.  :blink:
*

nebus tikrai :D .turi buti lb daug askaridziu.visu pirma turetumete nors viena iskakoti,kad suprastumete ar ju turite.askarides buna nuo neplautu darzoviu,vaisiu.zemeje buna ju kiausineliu.va spalinukiu galit tureti,nes dazniausiai turi vaikai ir vienas nuo kito uzsikresti galima.
+Quote Post
Ieva V.
post 2010 08 29, 23:25
Paskelbta: #184

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 77
Prisijungė: 2010 07 23

QUOTE(Dumza @ 2010 06 06, 15:53)
nebus tikrai :D .turi buti lb daug askaridziu.visu pirma turetumete nors viena iskakoti,kad suprastumete ar ju turite.askarides buna nuo neplautu darzoviu,vaisiu.zemeje buna ju kiausineliu.va spalinukiu galit tureti,nes dazniausiai turi vaikai ir vienas nuo kito uzsikresti galima.
*

Tai turbut jei ne vienos askarides nesu issitustinus, tai matyt galiu del ju rami buti...o kazin ar spalinukes ir kiti gyviai galetu buti dazno bronchito priezastim? :hm
+Quote Post
Attene
post 2010 09 04, 20:17
Paskelbta: #185

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 591
Prisijungė: 2005 04 12
Vieta: Vilnius,Pašilaičiai

Pirmas vaikas:Justas 1999 01 06
Antras vaikas:Lukas 2005 06 13
Trečias vaikas:Ievutė 2007 02 27
Ketvirtas vaikas: Nykštukinė pinčeriukė Pupa
Penktas vaikas: Nykštukinė pinčeriukė Deila

QUOTE(ramune1982 @ 2006 05 03, 18:01)
Na, pas mane ta pati beda. Tik kirmeles atsirado po to, kai kapinese pradejau raustis zemej ir sodinau geles, arba gal del to kad kate turiu ir megstu pasibuciuot su ja :( nors kas tris menesius reguliariai duodu jai vaistu ir taip. Nezinau, man atrodo kad cia nuo bet ko jomis galima uzsikresti. Bet nera slykstesnio jausmo kai zinai, kad tavyje gyvena kazkokie svetimkuniai ir dar parazitai :( :mmm Bandau gerti ta vermox, ziuresiu kas bus. Bet man teta irgi siandien patare geriau nusipirkti Dekari, tai jei nepades tas, bandysiu kita. Dabar teko visai seimai pirkti tas tabletes profilaktikai
*

Asjums siulyciau isgeri vermox ...po 2 savaiciu pakartoti tyrimus jei vel ras dar karteli isgerti,nes po vieno isgerimo dazniausiai nepadeda.mano berniukas turejo tai tik po dvieju isgerimu vermox isnaikinome.
+Quote Post
ta_is
post 2010 09 10, 13:05
Paskelbta: #186

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 529
Prisijungė: 2010 09 10
Vieta: Vilnius

Pirmas vaikas:Timofej 2013 03 08

Jau sena tema,bet gal kas nors pades...?
Kaip vadinasi tas kraujo testas, kuris isaiskina ar yra kirmeliu ar ne?
Jau pusmeti (jeigu nedaugiau) skauda desiniajame sone. Tikrino ,sake viskai gerai. Nepatikrino tiktai kasa ,tai as ir galvojau kad del jos. Bet neseniai pagalvojau ,gal tai yra del kirmeliu? Nes skaiciau ,kad kasos uzdiegimas buna del parazitu,na ir kai kurie pozymiai atsirado :geda2: :verysad:
Mano seimos gydytoja - sena bobute, tai kaip as supratau ji yra isitikinusi kad as visa tai isgalvojau. Bet man is tikruju skauda, kartai net stipriai.... :verysad: Va pagalvojau ta tyrima padaryt, bet kaip jis vadinasi? paprastas kraujo tyrimas to neisaiskina.
Busiu lb diekinga uz pagalba.
Papildyta:
dar pamirsau paklausti: ar sie vaistai (decaris ir helmintox) yra receptiniai ?nes internete kai kur parasyta ,kad receptiniai, kutur , kad ne :hm :geda2:
+Quote Post
skruzdeda
post 2010 11 07, 16:59
Paskelbta: #187

Unregistered

sveikos, norejau daugiau info. Man askarides.

Sako, jog vermox uzmusa tik pacias kirmeles, o neuzmusa kiausiniu ir lervu. teisybe?

Sako jog askaridziu yra plauciuose. Kaip jas is ten krapsto?

Norejau irgi zinoti kaip is kraujo nustato kirmeles. Man dare ismatu tyrima, nerado jokiu kirmeliu.
Po puses metu kirmele pati iskrito.

Kaip jauciuosi neklauskit: panika maisosi su siaubu ir pasislykstejimu, bijau eit i tuoleta, bijau kakot. Ai vienu zodziu vaizdelis buvo baisus kai pamaciau kirmele.
+Quote Post
skruzdeda
post 2010 11 08, 16:34
Paskelbta: #188

Unregistered

Ok, viska issiaiskinau, idesiu, kad kitiems butu informacijos:

ASKARIDĖS:

Trumpai apie ju gyvenimo cikla. Jos pradeda vystytis tuomet kai i zmogaus zarnyna patenka kiausineliai. Jie issirita ir lervos iskeliauja su krauju i plaucius. Plauciuose jos bresta apie 10-15 dienu, paskui zmogus ima koseti ir su skrepliais patenka i burna ir yra praryjamos. Prarytos lervos patenka i zarnyna ir ten jau toliau auga ir isauga i kirmeles. Nuo kausinio iki kirmeles, kuris sugeba vel sudeti kiausini praeina apie 2-3 menesius.
Va kaip... :)

Todel askaridemis uzsikretusi zmogu kamuoja kosulys, kirmeles gali sukelti pneumonija ar tai bronchita.
Surinkau informacija ir apie gydyma, bent as taip pati gydausi:

Vermox 3 dienos po 2 tabletes. po dvieju savaiciu kartoti. TA DARYTI BUTINA, kad uzmusti is plauciu naujai atejusias lervas, nes vermox ir kitos gydymo priemones neveikia plauciuose esanciu lervu.
Cesnaku pienas (sutrinti cesnako skilti ir uzpilti pienu, pienas turi buti labai astrus) ir pamazu tris dienas vis gurksnoti. Kartas nuo karto gydyma pakartoti.
Juodasis riesutas (Black Wallnut) po 2 tabletes du kartus dienoje su maistu - 14 dienu. Po dvieju savaiciu vel pakartoti. Vel gerti 14 dienu.

DIAGNOZAVIMAS:
Ismatu tyrimas paprastai ligos NEATSKLEIDZIA. Todel, kad tyrima sako reikia padaryt per 2 valandas nuo pakakojimo, ko praktiskai neimanoma padaryt. Apie kraujo tyrima irgi nezinau. Taigi man dare ismatu tyrima ir jokiu kirminu nerado.

Zveryno nat med centre dare VEGA testa - isvada - jokiu parazitu. Ju taip pat nemate ir IMAGO diagnostikos testas.
Vilniuje Grybo g. Med centre tyre zaryna, eme gleivines megini, isvada - jokiu susirgimu.
Taciau visi tyrimai rode jog dizbakterioze, bet niekas nesuprato kodel.
Taigi esu laiminga, kad man taip nutiko, nors ir emocinis sokas buvo begalinis.

Šią žinutę redagavo skruzdeda: 2010 11 08, 16:50
+Quote Post
Luttuke
post 2010 11 15, 14:35
Paskelbta: #189

Unregistered

Tokiu temu geriau neskaityri... Baisu pasidare...
Pamenu paauglysteje kazkada radau tulike kirmeliu... Buvo panasios i askarides. Niekam nieko nesakiau... :geda2: Kazkaip tada ismasciau, kad jei jos isejo ir negyvos, tai reiskia numire, nes pas mane joms blogos gyvenimo salygos. O dabar paskaiciau ir baisu pasidare, o ka jei ju iki siol yra... Ju labaiu, kad pilva ir paskauda ir papucia vis... Br... Neismanau ka dabar daryti, jei raso mones, kad testai nieko neparodo. Kit avertus, jei neparodo, tai gal tu kirmelyciu labai mazai ir zenkliso zalos jos nedaro, jei organizmas niekaip nereaguoja. Gal draugiskai gyvena ... :)

Beje, kai buna spalinukiu, tai asakoma, kad turi niezteti (kad butu noras kasytis ir kiausinelius platinti)...
+Quote Post
skruzdeda
post 2010 11 16, 14:29
Paskelbta: #190

Unregistered

QUOTE(Luttuke @ 2010 11 15, 14:35)
Tokiu temu geriau neskaityri... Baisu pasidare...
Pamenu paauglysteje  kazkada radau tulike kirmeliu... Buvo panasios i askarides. Niekam nieko nesakiau...   :geda2: Kazkaip tada ismasciau, kad jei jos isejo ir negyvos, tai reiskia numire, nes pas mane joms blogos gyvenimo salygos. O dabar paskaiciau ir baisu pasidare, o ka jei ju iki siol yra... Ju labaiu, kad pilva ir paskauda ir papucia vis... Br... Neismanau ka dabar daryti, jei raso mones, kad testai nieko neparodo. Kit avertus, jei neparodo, tai gal tu kirmelyciu labai mazai ir zenkliso zalos jos nedaro, jei organizmas niekaip nereaguoja. Gal draugiskai gyvena ... :)

*

Nu nezinau, siaip ju turetu prisiveisti tiek, kad zmogui darosi sunku gyvent. Man tikrai su zarnynu buvo problematiska. Uzdegimas, dizbakterioze pastoviai, pykinimai, taip pat ir pilvo putimas. Kadangi diagnostika sunki, tai daktarai tiesiog siulo profilaktiskai sugert kirmeliniu vaistu. Yra toks Pirantelis, kurio isgerus kirmeles gyvos, bet suparalizuotos islenda (galima paziuret), yra Vermoxas, kur kirmeles zarnyne mirsta ir gali gabalais su kaka iseit nepastebetos. Galima ir juodo riesuto isgert 14 dienu. Jis zolinis, todel jokiu salutiniu reakciju. Bet nezinau kaip jis tiksliai veikia kirmeles.

Neseniai gydytojas pasake viena kirmeliu varymo buda :lotuliukas: Juokingas, bet labai logiskas. Pasidarai labai astraus cesnaku pieno ir isgeri kiek galima daugiau. Tada po 1-2 valandu atsisedi ant puodo su siltu pienu, imerki i piena uzpakali ir sedi. Tipo kirmelems labai nepatinka cesnakas ir jos begs nuo cesnako i saldu ir silta piena. Galiausiai jos visos atsidurs tam piene :lotuliukas: Sako seniau taip vaikus gydydavo nuo kirmeliu. Cia kaip suprantu kalba apie askarides ir spalines. Apie kaspinuocius nieko nezinau.

Šią žinutę redagavo skruzdeda: 2010 11 16, 14:30
+Quote Post
uoga22
post 2011 01 13, 21:48
Paskelbta: #191

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 286
Prisijungė: 2007 07 14
Vieta: vakarai

Pirmas vaikas:-
Antras vaikas:-

profilaktiškai kas pusę metu gydytoja rekomendavo išgerti. Gal kas pirko, nežinot su receptu jau šie vaistai ar dar laisvai? nes intere rašo, kad tai receptinis vaistas

šie vaistai, turėjau omeny vermox

Šią žinutę redagavo uoga22: 2011 01 13, 21:48
+Quote Post
arturiuke
post 2011 01 15, 22:28
Paskelbta: #192

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 26
Prisijungė: 2007 11 11

Pirmas vaikas:Agnė 1996 12 04
Antras vaikas:Linas 2007 02 14

Labas vakaras, pas mane taip pat yra askaridžių. Gydžiausi pati ir vaiką gydžiau nuo visokių ligų, net neįtarėme, kad gali būti kirminai, kiek tyrimų darėme, niekad išmatose nerado, tik aezofilų (nepamenu ar taip tiksliai ir vadinasi) vis per daug rodydavo kraujyje, o šiąnakt man viena askaridė išlindo, vos nenumiriau, tai manau ir sūnus šių brudų turi, nes naktį labai neramiai miega, sapnuoja košmarus ir labai dažnai pilvelį skauda. Pasiskaičius nusipirkau sau ir vyrui decaris, o sūnui ir dukrai pirantelį. Labai Jūsų prašau, parašykite, kaip čia viskas vyks vaistus išgėrus. Gersim nakčiai, tai ar jos pradės lįsti pačios naktį, ar mes jas visas cielas iškakosim (o viešpatie, kaip šlykštu) su išmatomis. Būkit geros parašykit, nes bijau eiti miegoti, noriu žinoti, kaip viskas vyks. P.s. mes neturim jokių šunų, kačių, rankas plauname, o vist tik kažkokių būdu šitų brudų atsirado.
+Quote Post

31 Puslapiai: « < 14 15 16 17 18 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 10 24, 16:38

Atsakomybės apribojimas