Įkraunama...
Įkraunama...

Citomegalo virusas

Citomegalo virusą turi beveik pusė visų žmonių. Pavojinga ne citomegalo virusas apskritai, bet ūmi jo infekcija iki dešimtos nėštumo sav., kol vystosi vaisiaus organai. Galima rasti informacijos ir apie tai, kad ūmi citomegalo viruso infekcija vaisiaus vystymąsi gali sutrikdyti ir vėlesniame nėštume. Todėl nėščiosioms patariame vengti kontaktų su karščiuojančiais, sloguojančiais ir čiaudinčiais asmenimis, bei švariai ir dažnai plauti rankas pabuvus viešose vietose ar po kontakto su gyvūnais. Deja, kartais tenka stebėti žmones, bučiuojančius savo ir draugų augintinius, netgi maitinančius kates, šunis, žiurkėnus iš savo burnos. Tai nehigieniška ir pavojinga. Dėl tyrimų prieš pastojant konkrečių rekomendacijų nėra. Patarciau pasitikrinti dėl tuberkuliozės, atlikti pap tepinėlį, chlamidijų tyrimą. Vienintelis, kas yra mokslo įrodyta, tai pradėtti vartoti folio rūgšties tris mėnesius iki pastojimo. Na seip galima butu daug kalbet apie tai.

Papildyta:
QUOTE(Lenusik-N @ 2009 06 26, 12:44)
Turejau nesivystanti nestuma. Praejo 6 men. pradejome vel planuoti lialiuka. Pakeiciau daktare- ta kai suzinojo, kad nesivyste iskart nukreipe pasidaryti tyrimu- ciamegalo ir taksoplazmoze.

Pasidariau. Suzinojau kad turi abi tas lygas  verysad.gif  M- negiami, o G- teigiami.
Nukreipe pas infektologa. Tai iskarto mane maloniai informavo, kad jokiu planu apie lialiu nebutu - kol neissigydisiu. Israse antibiotiku kruva.  Gydimas trunka nemazai laiko, kas mane labiausiai nuliudino  verysad.gif
Tada priejo prie isvados, kad del siu lygu buvo man tas nesivystantis, ir dabar jeigu pastociau vel galetu pasikartoti arba lialiukas gimtu nesveikas (cia tiklimybe aisku).

Tai paraciau visoms- turit teigiamus rezultatus, eikit gyditis!

Taip taip tai galejo but ir geriau pirma pasigydyk,o seip ir vyra galetum patikrinti
Atsakyti
Sveikutes, savo laiska rasiau tik grizusi is daktares- infektologes. Buvauziauriai iasigandusi- nes ji nezmoniskai prigasdino gun_bandana.gif

Kita diena turejau laiko skirti siam virusui ir Taksoplazmozes virusui isnagrineti. Prisiskaiciau dauk- ir ka jus galvojat, spjoviau as i ta infektologe, nepirkau ir nesiruosiu gert tu antibiotiku! Issiaiskinau - jeigu zmogus turi G teigiama, tai reiskia , kad jis jau sirgo ta lyga, o M- rodo dabartine situacija. O mano M- neigiama. Tai dabar uzsirasiau pas infektologe Marcinkute, kad rami duse butu. Zinau , kad esu dabar sveika ir tikrai nesiruosiu silpninti organizmo siaip sau.

Kada man buvo nesivystantis nestumas- tai tikiu , kad tos lygos buvo suaktyvejusios, nes buvau ir nersalusi ir gerpiwsas islindo, ir nervu dauk, ir organizmas nusilpes- bet dabar tai jau ne. Nes 6 men. dejau visas pastangas , kad organizmas atsistatytu ir sustipretu ir nutariau taip paprastai nepasidoti 4u.gif
Atsakyti
Pagal zmogaus imunologija IgM antikunai gamunasi pradiniu infekcijos etapu, kuomet esi tik ka uzsikretes, o IgG gaminasi, kada infekcija pereina i letine stadija, ir ja nebesergi, o tik tampi nesiotoju, virusas tavy tuno. Tai jei IgG nevirsija normos ribu - viskas ok. Musu organizme visokiu virusu IgG pilna, ir raudoniukes, ir vejaraupiu ir kt...
Atsakyti
Na va pagaliau as buvau pas dak. Marcinkute, kuri tikrai nuostabus, profisianalus savo srities daktaras (infektologas). Nuramino mane ir aisku patvirtino ka as ir galvojau ir kas yra parasyta del G ir M. Esu pilnai sveika- jokiu vaistu man nereikia, net sake labai gerai, kad turiu dauk kam imuniteta- zodziu isejau is jos laiminga kaip niekad- sako planuokit ramiai lialiuka ir tikrai del siu lygu nepergyvent lotuliukas.gif Taigi kas - is patirties jau, nereikia panikuoti ir tiketi ka sako doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, mes su saviskiu ir maziuko planavimo stadijoje dar. Bet va, pasidarius tyrimus sunerimau. Citomegalo viruso tyrima dariausi tik IgG - kitaip tariant antikunius ziurejau. Atsakyme parasyta, kad norma 0-1.2, o pas mane rezultatas TEIGIAMAS (tas kaip ir butu nieko tokio), bet netelpa i normas, pas mane rasta 10.43 - ka tai galetu reiksti? Gal kuri zinote ir galesite mane nuraminti. Pas gydytoja tik kita savaite eisiu ...
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 07 16, 09:44)
Sveikutes, mes su saviskiu ir maziuko planavimo stadijoje dar. Bet va, pasidarius tyrimus sunerimau. Citomegalo viruso tyrima dariausi tik IgG - kitaip tariant antikunius ziurejau. Atsakyme parasyta, kad norma 0-1.2, o pas mane rezultatas TEIGIAMAS (tas kaip ir butu nieko tokio), bet netelpa i normas, pas mane rasta 10.43 - ka tai galetu reiksti? Gal kuri zinote ir galesite mane nuraminti. Pas gydytoja tik kita savaite eisiu ...


Baik nervintis ir pergyventi! As ir turiu G- tiegiama ir 80 % zmoniu ji turi. Kaip man daktare aiskino tai lyga 2 metu senumo- ir drasiai planuoti galima. Tik profilaktiskai imunines stiprinimui pagerka ka nors. Ir butinai reiketu pasidaryti M, nes butent jis parodo lyga dabartyje.
Atsakyti
QUOTE(Lenusik-N @ 2009 07 17, 08:39)
Baik nervintis ir pergyventi! As ir turiu G- tiegiama ir 80 % zmoniu ji turi. Kaip man daktare aiskino tai lyga 2 metu senumo- ir drasiai planuoti galima. Tik profilaktiskai imunines stiprinimui pagerka ka nors. Ir butinai reiketu pasidaryti M, nes butent jis parodo lyga dabartyje.

truputi nuraminai... geriu vitaminus - buvau pavasari labai nustekenus organizma, bet jau baigiu atstatyti smile.gif Buciau visai nesinervinus kad pas mane IgG teigiamas, tik tiek kad pas mane jis virsina leistinas normas - va sitas man neaisku g.gif Na, bet skaiciau kad gydymo tokio kaip ir nera, reikia tik stiprinti imuniteta - ka gi, gersim toliau vitaminus, sportuosim ir sveikai maitinsimes smile.gif Tikiuos gydytoja neprigasdins manes g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 07 17, 07:52)
truputi nuraminai... geriu vitaminus - buvau pavasari labai nustekenus organizma, bet jau baigiu atstatyti smile.gif Buciau visai nesinervinus kad pas mane IgG teigiamas, tik tiek kad pas mane jis virsina leistinas normas - va sitas man neaisku  g.gif  Na, bet skaiciau kad gydymo tokio kaip ir nera, reikia tik stiprinti imuniteta - ka gi, gersim toliau vitaminus, sportuosim ir sveikai maitinsimes smile.gif Tikiuos gydytoja neprigasdins manes  g.gif

Tai visgi,merginos,kurios sirgote šiuo virusu, kokie pagrindiniai požymiai jums buvo? 4u.gif
Atsakyti
As sirgau citomegalo virusu, plius dar toksoplazmoze rado. Buvo umi stadija. Ig M daug kartu virsijo norma. O pozymiai man buvo stai tokie: silpnumas, jau is ryto atsikeldavau pavargusi, naktinis prakaitavimas, temperaturos padidejimas. Bet svarbiausia priezastis del kurios kreipiausi pas seimos gydytoja, tai padidejes kaklo limfmazgis. verysad.gif Tiesa sakant taip padidejo, kad iskarto gavau nukreipima pas onkologus del limfomos patvirtinimo. Aciu dievui patekau pas gera gydytoja ir greitai buvo sarasta tikroji negalavimu priezastis. smile.gif Po to lankiau Zveryne dirbancia infektologe Marcinkaite(jei teisingai pavarde pamenu), su ja kalbejome del vaistu. Priejom prie bendro susitarimo del atsisakymo nuo antibiotiku. Kaip ir prognozavo gydytoja, organizmas pats susitvarke su ligom. Aisku jei buciau nestuke.gif , kalba butu kitokia,nes sitie virusai ypac pavojingi nestumo pradzioje. Stai tokia mano istorija.
Atsakyti
QUOTE(valeri1979 @ 2010 02 19, 02:13)
As sirgau citomegalo virusu, plius dar toksoplazmoze rado. Buvo umi stadija. Ig M daug kartu virsijo norma. O pozymiai man buvo stai tokie: silpnumas, jau is ryto atsikeldavau pavargusi, naktinis prakaitavimas, temperaturos padidejimas. Bet svarbiausia priezastis del kurios kreipiausi pas seimos gydytoja, tai padidejes kaklo limfmazgis. verysad.gif  Tiesa sakant taip padidejo, kad iskarto gavau nukreipima pas onkologus del limfomos patvirtinimo. Aciu dievui patekau pas gera gydytoja ir greitai buvo sarasta tikroji negalavimu priezastis. smile.gif Po to lankiau Zveryne dirbancia infektologe Marcinkaite(jei teisingai pavarde pamenu), su ja kalbejome del vaistu. Priejom prie bendro susitarimo del atsisakymo nuo antibiotiku. Kaip ir prognozavo gydytoja, organizmas pats susitvarke su ligom. Aisku jei buciau  nestuke.gif , kalba butu kitokia,nes sitie virusai ypac pavojingi nestumo pradzioje. Stai tokia mano istorija.


As pirmadieni bandysiu patekti pas docente Matulionyte, Zveryno infekcineje ligonineje. Pas mane Lg taip pat virsija norma. Terapiaute pasake, kad pas mane umi citomegalo infekcija ir nukreipe pas infektologus. Savijauta ne is geruju, jau ryte jauciuosi taip, lyg po bulviakasio...visa skauda, galva svaigsta. Nuramino keliu forumieciu patirtis, kad kartais galima apsieiti ir be vaistuku. Bet labiausiai nerimauju del savo leliuko, kuri maitinau dar iki praeitos savaites. Yra didele tikimybe, kad jis taip pat uzsikrete, nes citomegalas, kaip tik ir plinta per piena (bei kt. keliais). Gal kas turite patirties, kur tirti mazus kudikius? Maniske terapiaute tepasake, kad dar palaukim, neskubekim, netirkim....siaubas kazkoks, o ne gydytoja
Atsakyti
Ir as sita velnia turiu. Siandien gavau atsakyma, kad IgG teigiamas. Kaip kilo mintis pasidaryti toki tyrima? Pasidarius kraujo tyrima, buvo mazas leukocitu kiekis. Po savaites prilipo bronchitas. Busena klaiki. Viska skauda, veido spalva nenusakoma, temperatura 37 - 37, 5.
Atsakyti
Labas,
man jau dabar depresija verysad.gif kaip pradejau darytis visokiu tyrimus pries noredama pastoti tai nzn kada baigsis mano kancios verysad.gif siulo pasiskiepyti nuo hepatito B o tai uztuks iki kitu metu geguzes men schmoll.gif
ir dar gydytojai liudina su citomegalo virusu kuriuo esu prasirgusi bet tikiuosi jis man nesutrukdys pastoti...siaubas kazkoks...jau buciau seniai pagimdziusi o dbr laukimas,ilgas laukimas... verysad.gif
bet sako kad juo as prasirgusi jis neaktyvus pas mane, bet man baisu jog jis bet kada gali suaktyveti tada bus negerai...tai meldziuosi kad jis ir nesuaktyvetu...
Atsakyti