Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai ir nesivystantys neštumai IV

O kaip atsiliepimai apie G.Karapenko?
Atsakyti
QUOTE(sandraireland @ 2012 06 06, 23:28)
O kaip atsiliepimai apie G.Karapenko?


ji, Karpenko, aš pas ją buvau konsultacijos kovo mėn, dabar esu nestuke.gif , kitą penktadienį važiuosiu, darys tyrimus, kaip tik 8,5 sav, bus ax.gif
Kai pagimdysiu, duosiu žinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Karpenko daro įdomius dalykus - skiria leidžiamus homeopatinius vaistus, krūvas vitaminų, vaistažolių arbatų. Ir po 4 mėn. taip netyčia gavosi natūr (nors ir neilgam) g.gif Po 6 nesėkmingų stimuliacijų, 6 IUI ir 4 IVF.
Papildyta:
QUOTE(drieze @ 2012 05 24, 23:08)
o cia radau sukurta skulptura negimusiems vaikams...

Nu negaliu dirbti..... pradėjau žliumbti ir nenustoju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 07 birželio 2012 - 09:42
QUOTE(velnyte @ 2012 05 26, 11:16)
.....Taip jau yra su mūsų kaimu ir nieko čia nepadarysi.........

Nereikia nei kaimo, vidury Vilniaus iš žmonių su aukštuoju ir moksliniais laipsniais tokių dalykų galima išgirsti - tik lieka palinkėti, kad jiems liežuvis nudžiūtų doh.gif
Atsakyti
Merginos , gal kuri norite pas gyd Abraiti i KUMK .Esu uzregistruota rytdienai 14 val,bet manau nepavyks man is darbo iseiti...
Atsakyti
Merginos, gal kam reikia leidziamu homeopatiniu vaistu "Ovarium compositum"? Man juos buvo israsius gydytoja homeopate S. Malychina, bet taip ir neprisiruosiau ju panaudot blush2.gif Vaistai pakankamai brangus, atiduociau su didele nuolaida (turiu dvi pakuotes po 10 vienetu) 4u.gif
Atsakyti
Na va, tik neseniai nusipirkau g.gif
Tik jų gydytojo priežiūros vartoti negalima unsure.gif nes stimuliuoja kiaušides.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2012 06 12, 13:08)
Na va, tik neseniai nusipirkau  g.gif
Tik jų gydytojo priežiūros vartoti negalima  unsure.gif nes stimuliuoja kiaušides.

Gaila, buciau dar pridejusi prie ju virusiuka 4u.gif Kazkur dingusi tema "Vaistinele", bent jau as jos neradau, tai nebuvo kur parasyti apie tai unsure.gif
O vaistai galioja iki 2015-02, bet linkiu, kad tau uztektu tavo nusipirktu vaistuku 4u.gif
Bet jei kam ju prireiktu, prasau kreiptis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 12 birželio 2012 - 13:02
Sveikos merginos, teko ir man uzeit i sia tema cray.gif siandien paleista po A, zeme slysta is po koju....kolkas nieko nenoriu net pagalvot,skaitau ir baisiuosi kiek daug mano likimo draugiu....
Jau kelis kartus radau, kad kuo greiciau reikai pasidaryt ta AFS, tai gal reikia prisiverst ir galvot i prieki....
domina klausimai: is kokio gyd reikia gaut siuntimus pas Abraiti ir Serapina ir ar ilgos eiles pas juos? aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -vaiva-: 12 birželio 2012 - 18:16
-vaiva- stiprybės 4u.gif Kad ir kaip bebūtų gaila, bet labai daug merginų ir moterų ateina į šią temą unsure.gif


Abraitis po pirmo nepasisekimo nerekomenduoja daryti tyrimų. Reikia bandyti vėl susilaukti vaikelio. Ir jei tada nepasisektų, jau galima darytis tyrimus. Pas Abraitį reikia siuntimo iš ginekologės. Dėl eilių pasiskambinkit į polikliniką ir pasiklauskit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellezza: 12 birželio 2012 - 19:02
[quote=bellezza,2012 06 12, 21:01]
Abraitis po pirmo nepasisekimo nerekomenduoja daryti tyrimų. Reikia bandyti vėl susilaukti vaikelio. Ir jei tada nepasisektų, jau galima darytis tyrimus.

na nemanau kad kazkas blogo jei domesiuosi kas ir kaip, gal ka ras, tai bent zinosiu del ko taip nutiko. geriau jau pries planuojant kita vaikiuka (kaip nerealiai tai dabar skamba....cry.gif ) viska issitirt, kiek imanoma aisku ir but ramiai, kad padarei viska kas tavo jegoms, nei paskui grauztis nagus, kad o gal........
Atsakyti

Aš visiškai neprieštarauju jūsų nuomonei, tik sakau kokią savo poziciją šiuo klausimu išdėstė man Abraitis, kai pas jį buvau. Bet čia yra jo nuomonė. Jei tik norėsite, tikrai patars kokius tyrimus galima pasidaryti tokiu atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellezza: 12 birželio 2012 - 19:46