Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Tiramisu keksiukai, ant virsaus maskarpone su grietinele smile.gif
recepta radau cia : http://citrinoszieve...-keksiukai.html

Atsakyti
QUOTE(saulyte sesyte @ 2012 09 20, 22:52)
bigsmile.gif vaje koks "šedevras"  thumbup.gif
žiūrėjau  lens.gif  ir nesupratau keksiuko padas, ten tokia servetėlė  ax.gif ar vis tik valgomas papuošimas  g.gif
drinks_cheers.gif ir aš manau, kad nuo popieriaus.

lotuliukas.gif ne sedevras-paprasta smile.gif o aplink keksiuka ten servetele. Cia gal aiskiua matysis kai kremuko nera (foto jau buvau dejus)
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2012 09 23, 14:13)
abejoju g.gif bijau kad per ilgai tešlai tiek stovėti. Žinoma, visada galima paeksperimentuoti biggrin.gif iš kitos pusės, juk galite užsimaišyti tešlą ryte. Iš vakaro susiruoškit visus produktus, kad ryte nebereiktų sverti, matuoti. Tada ryte kol kais orkaitė viens du ir suplaksit tešlą.
Bet asmeniškai aš kepčiau iš vakaro. Nebent labai anksti kelsitės. Juk vos ištrauktų iš orkaitės keksiukų nedėsit nešti, reikia leisti jiems šiek tiek ramiai atvėsti kambaryje. Bus tokie pat skanūs bei švieži ir iš vakaro kepti mirksiukas.gif



Ačiū už atsakymą 4u.gif . Eksperimentuoti nesinori, eis paskui vaikas į daržą be vaišių smile.gif. Turbūt teks kept iš vakaro.
Atsakyti
QUOTE(Dzita @ 2012 09 23, 17:23)
Ačiū už atsakymą 4u.gif . Eksperimentuoti nesinori, eis paskui vaikas į daržą be vaišių  smile.gif. Turbūt teks kept iš vakaro.

Bet gi bus pats tas, jie bus tik atvese- sviezus ir skanus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 09 23, 16:45)
lotuliukas.gif ne sedevras-paprasta smile.gif o aplink keksiuka ten servetele. Cia gal aiskiua matysis kai kremuko nera (foto jau buvau dejus)

nu bet kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Oi kiek daug čia keksiukų receptų thumbup.gif
Gal galėtumėt rekomenduot, kokie labiau vaikams patinka? nešimės į darželį g.gif
Atsakyti
QUOTE(hitohana @ 2012 09 24, 22:51)
Sveiki smile.gif
Oi kiek daug čia keksiukų receptų  thumbup.gif
Gal galėtumėt rekomenduot, kokie labiau vaikams patinka? nešimės į darželį  g.gif


Aš dariau bandymus su savo vaikais, tai labiausiai valgė keksiukus pagal šį receptą biggrin.gif
http://www.sauletavirtuve.lt/?p=304
Atsakyti
Gal kas su tuo susidurete ir zinote problema: kodel neatlimpa keksiukai nuo piepieriniu formeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RytoTyluma @ 2012 09 26, 17:29)
Gal kas su tuo susidurete ir zinote problema: kodel neatlimpa keksiukai nuo piepieriniu formeliu?  g.gif

Arba popierius blogos kokybes, arba mazai riebalu tesloje.
Atsakyti
[quote=saulyte sesyte,2012 09 21, 07:49]
[quote=ausrele,2012 09 21, 09:55]
Sveikos kepejėlės,

Pagal kokį receptuką kepate keksiukus iš moliūgo?? Kad būtų paprasta ir skanu essen.gif

Pasidalinkite help.gif

pagal šį receptą kepu keksą....manau skanus bus ir keksiukai
prašom :
500 g tarkuoto moliūgo (aš tarkuoju burokine tarka)
2 kiaušiniai
1 st. cukraus (galima ir mažiau)
3 st. miltų
0.5 aliejaus
žiupsnelis kep. miltelių, vanilinio cukraus
kepu 45-50 min. (keksiukams manau trumpesnio laiko reiks ax.gif )
[/quote]


kaip suprasti 0.5 aliejaus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 27 rugsėjo 2012 - 12:45
QUOTE(ausrele @ 2012 09 27, 13:44)
kaip suprasti 0.5 aliejaus? g.gif

As suprantu, kad tai yra puse stiklines aliejaus, na 100ml sakykim 4u.gif
Atsakyti
vakar dienos gaminukas rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti