Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(Rožinė @ 2012 09 30, 20:20)
visai nieko nekeičiau, kepiau 20 min.
taip karamelė, receptą truputėlį aukščiau parašiau wink.gif


dekui 4u.gif nusprendziau kad kepsiu situos, tikiuosi pavyks taip puokiai kaip ir jums, aciu 4u.gif

tik dar klausimelis. ar tie keksiukai smarkiai kyla? ar jie gaunasi labai saldus ar normaliai? kadangi ruzava krema galvoju daryt su juoduju serbentu dzemu, tai jis gaunasi toks su rugstele, bet jei ka tai galiu idet cukraus daugiau. kremas su mascarpone skaniai skamba, bet man reikia ruzavos spalvos, o dazu taip nesinori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani84: 30 rugsėjo 2012 - 20:10
QUOTE(dani84 @ 2012 09 30, 22:06)
dekui  4u.gif  nusprendziau kad kepsiu situos, tikiuosi pavyks taip puokiai kaip ir jums, aciu  4u.gif

tik dar klausimelis. ar tie keksiukai smarkiai kyla? ar jie gaunasi labai saldus ar normaliai? kadangi ruzava krema galvoju daryt su juoduju serbentu dzemu, tai jis gaunasi toks su rugstele, bet jei ka tai galiu idet cukraus daugiau. kremas su mascarpone skaniai skamba, bet man reikia ruzavos spalvos, o dazu taip nesinori  doh.gif

kyla nesmarkiai, pyliau 3/4 keksiuko formelės, ir tikrai nėra saldūs, citrina ir cukrus labai išlygina skonį. prieš kepdama visus keksiukus aš visada darau bandomąjį, t.y. iškepu vieną keksiuką, tada matau kaip kyla, kiek kepa ir ar nieko netrūksta ax.gif iš šio recepto masės man gavosi 13 normalaus dydžio keksiukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 30 rugsėjo 2012 - 20:20
QUOTE(Rožinė @ 2012 09 30, 17:33)
receptas
labai labai skanūs ir purūs gavosi, dabar šitas receptas pirmoj vietoj pas mane wink.gif kremas sviestinis, papuošimas karamelė  4u.gif

Esu kepus si pyraga, labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 09 30, 21:18)
kyla nesmarkiai, pyliau 3/4 keksiuko formelės, ir tikrai nėra saldūs, citrina ir cukrus labai išlygina skonį. prieš kepdama visus keksiukus aš visada darau bandomąjį, t.y. iškepu vieną keksiuką, tada matau kaip kyla, kiek kepa ir ar nieko netrūksta  ax.gif iš šio recepto masės man gavosi 13 normalaus dydžio keksiukų


aciu labai uz kantrybe man atsakinejat, jusu patarimai man tikrai pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 09 27, 18:59)
As suprantu, kad tai yra puse stiklines aliejaus, na 100ml sakykim 4u.gif


taip taip, dėjau pusę stiklinės maždayg, gavosi skanučiai thumbup.gif Tik ant viršaus tokį glaistą dėjau citrinos sultys+cukraus pudra. Neliko greitai biggrin.gif

QUOTE(Rožinė @ 2012 09 29, 16:10)
vakar dienos gaminukas  rolleyes.gif



wub.gif mmmm, norėčiau blush2.gif
Atsakyti
Labas--------------------




 ! 
happy girl, Jums skiriamas viešas įspėjimas už temos taisyklių pažeidimą. Juk aiškiai yra parašyta - JOKIŲ SKELBIMŲ !!!

Jei pakartotinai pažeisite taisykles, Jums bus skirta atitinkama nuobauda.  




moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 05 spalio 2012 - 14:17
sveikos, sumasciau ir as pabandyti issikepti keksiuku, bet niekur nerandu tu popieriniu keksiuko formeliu,kur jus jas perkat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chelsa @ 2012 10 07, 21:56)
sveikos, sumasciau ir as pabandyti issikepti keksiuku, bet niekur nerandu tu popieriniu keksiuko formeliu,kur jus jas perkat?  4u.gif


Maximoj, Rimi.. Visur yra. Ieškokit skyriuje, kut sudėti įvairūs šventiniai atributai: balionai, vienkartinės lėkštutės ir pan.. smile.gif
Atsakyti
Mano vaiku patys megztamiausi keksiukai su kondensuotu pienu 4u.gif , darau pagal si recepta, tik dar i vidu idedu kokios uogienes ar saldytu uogu, o ant virsaus pabarstau kokiu spalvotu pabarstuku ar kokoso drozliu thumbup.gif

http://www_neringa-b...-keksiukai.html
Papildyta:
QUOTE(Jolka_jv @ 2012 10 07, 23:58)
Maximoj, Rimi.. Visur yra. Ieškokit skyriuje, kut sudėti įvairūs šventiniai atributai: balionai, vienkartinės lėkštutės ir pan.. smile.gif



as rimi esu pirkus irgi pirma karta sunkiai radau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidra: 08 spalio 2012 - 09:02
Musu patys megstamiausi ir 'ant bangos' sie keksiukai:

http://skanusgyvenim...-keksiukai.html

Skanus ir rytojaus diena,jei....tik lieka biggrin.gif Bandziau ir banana deti vietoj obuolio-mmm labai gardu rolleyes.gif
Atsakyti
Keksiukai su šokoladu pagal Beatą Nikolson. Tik jos keksiukai yra šokoladiniai su šokoladau. Aš kakavos nededu, nes nemėgstu. Bet šokoldao gabaliukus dedu. Labai skanu. Vaikai kitokių ir nenori. Kremu puošti negalėjau, nes į darželį nešėm gimtadieniui.

user posted image
Atsakyti
labai grazuciai su hello kite wub.gif

O as lieku istikima varskes keksiukam, si kart su razinom smile.gif
keksiukai 5men fotosesijos proga
user posted image
user posted image
Atsakyti