Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai

QUOTE(Eleina @ 2012 05 04, 08:44)
kad nelabai aiskiai aprasyta. kurio priekinio? priekiniu yra bent kokie 8 biggrin.gif ir ka turit omeny per koki tarpsni isuktu varzta? tarpsni tarp ko? biggrin.gif

na per koki laiko tarpa norejau parasyt,bet gavos su klaida..Tu dvieju pagrindiniu dantu biggrin.gif tai vienas is ju iskrito,kaip pas kiski tie du atsikise buna biggrin.gif tai va 1 nebera,Tai cia kazkuri rase kad jai labai greit isiuko nes nesenai neteko danties,tai ir idomu pasidare kiek laiko reiktu laukti kol viska sutvarkytu nuo a iki z,su isukimu ir t.t.
Nors pagal Sm 2002aprasyma tai teko nemazai laiko laukti..Bet cia pats pagrindinis priekinis,visi mato vos tik kalbet pradedi,gi ilgai taip be danties neisvaiksciosi cia tau ne kruminis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 04 gegužės 2012 - 14:41
QUOTE(mr nobody @ 2012 05 04, 14:38)
na per koki laiko tarpa norejau parasyt,bet gavos su klaida..Tu dvieju pagrindiniu dantu biggrin.gif tai vienas is ju iskrito,kaip pas kiski tie du atsikise buna  biggrin.gif tai va 1 nebera,Tai cia kazkuri rase kad jai labai greit isiuko nes nesenai neteko danties,tai ir idomu pasidare kiek laiko reiktu laukti kol viska sutvarkytu nuo a iki z,su isukimu ir t.t.
Nors pagal Sm 2002aprasyma tai teko nemazai laiko laukti..Bet cia pats pagrindinis priekinis,visi mato vos tik kalbet pradedi,gi ilgai taip be danties neisvaiksciosi cia tau ne kruminis. ax.gif

na tai laikina pasidaryt galima gi
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 08 08, 18:55)
Po ištraukimo aš laukiau pusę metų.

Sinuso dugno pakėlimas:
- operacija
- po trijų dienų apžiūra
- dar po savaitės išėmė siūlus
- po dviejų savaičių apžiūra
- po penkių mėn implantacija

Implantacijos metu lankiausi tris kartus:
- implantacija
- po trijų dienų apžiūra
- dar po keturių dienų išėmė siūlus

Dar pusmetį laukiau:
- pjovė ir suko gijimo galvutes
- po savaitės išėmė siūlus
- po trijų savaičių nuėmė atspaudus
- per savaitę pagamino protezą, tad po savaitės primatavimas
- kitą dieną cementavimas


Matau, kad kalbat apie procedūrų eigą- tai suradau savo seną žinutę, kad nereiktų rašyti iš naujo.
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 05 04, 15:38)
na per koki laiko tarpa norejau parasyt,bet gavos su klaida..Tu dvieju pagrindiniu dantu biggrin.gif tai vienas is ju iskrito,kaip pas kiski tie du atsikise buna  biggrin.gif tai va 1 nebera,Tai cia kazkuri rase kad jai labai greit isiuko nes nesenai neteko danties,tai ir idomu pasidare kiek laiko reiktu laukti kol viska sutvarkytu nuo a iki z,su isukimu ir t.t.
Nors pagal Sm 2002aprasyma tai teko nemazai laiko laukti..Bet cia pats pagrindinis priekinis,visi mato vos tik kalbet pradedi,gi ilgai taip be danties neisvaiksciosi cia tau ne kruminis. ax.gif

pagrindinis priekinis cia kuris? biggrin.gif pirmas ar antras? virsuj ar apacioj? biggrin.gif
na tarkim jei virsutinis pirmas, tai sunkiai ten su tais implantais kiek girdejau.. nesidomejau labai, bet sako lengviau sukt kai ne pats pirmas buna, nes ten virsuj daug nervu eina su nosim susijusiu.. nepakomentuosiu nieko protingiau, gal rasim siaip kokios informacijos ar kuri nors is cia esanciu parasys. bet lengviau sukt kai ne pirmas dantis. o kiek laiko uztruks, tai cia labai nuo daug ko priklauso. niekas nepasakys tiksliau nei jusu gydytojas. be to is tiesu - galima laikina pasidaryt net ir neisukus implanto.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2012 05 04, 23:55)
pagrindinis priekinis cia kuris? biggrin.gif pirmas ar antras? virsuj ar apacioj? biggrin.gif
na tarkim jei virsutinis pirmas, tai sunkiai ten su tais implantais kiek girdejau.. nesidomejau labai, bet sako lengviau sukt kai ne pats pirmas buna, nes ten virsuj daug nervu eina su nosim susijusiu.. nepakomentuosiu nieko protingiau, gal rasim siaip kokios informacijos ar kuri nors is cia esanciu parasys. bet lengviau sukt kai ne pirmas dantis. o kiek laiko uztruks, tai cia labai nuo daug ko priklauso. niekas nepasakys tiksliau nei jusu gydytojas. be to is tiesu - galima laikina pasidaryt net ir neisukus implanto.

perziurejau video http://implantvision...e...p;type= ir lieka tik varzto sukimas.Kaiptik video yra jai 1 danties netenkama,virsutiniame zandykaulyje kaip ir pas mano tevuka.
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 05 05, 20:06)
perziurejau video http://implantvision...e...p;type= ir lieka tik varzto sukimas.Kaiptik video yra jai 1 danties netenkama,virsutiniame zandykaulyje kaip ir pas mano tevuka.


Čia tik kompiuterinis modelis, jį man gydytojas rodė prieš krūminių dantų implantaciją. Tiesiog tam, kad parodytų kaip viskas vyksta.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 05 07, 16:38)
Čia tik kompiuterinis modelis, jį man gydytojas rodė prieš krūminių dantų implantaciją. Tiesiog tam, kad parodytų kaip viskas vyksta.

Zinau,bet is tu pateiktu variantu pats geriausias yra varztas,tai ji ir reiks sukt.O gal kas paaiskint kaip tas laikinas dantukas laikos?Su juo galima valgyt?
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 05 07, 20:21)
Zinau,bet is tu pateiktu variantu pats geriausias yra varztas,tai ji ir reiks sukt.O gal kas paaiskint kaip tas laikinas dantukas laikos?Su juo galima valgyt?

tai juk tame paciame video labai aiskiai parodo, kaip laikosi laikinas dantis.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2012 05 07, 21:24)
tai juk tame paciame video labai aiskiai parodo, kaip laikosi laikinas dantis.

doh.gif ot ziopla db isijungiau paziuret akurat :Das galvojau kad cia parodyta kaip ale implantas.
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 05 07, 19:21)
Zinau,bet is tu pateiktu variantu pats geriausias yra varztas,tai ji ir reiks sukt.


O čia jau pasakys gydytojas, nes būna situacijų, kai varžto sukti negalima.
Man paskutinį kartą pasiūlė tiltelį kaip pigesnį variantą, nes trūko kaulo. Bet aš pati nenorėjau šlifuoti dviejų sveikų dantų, tad ryžausi sinuso dugno paklimui ir implantams.
Atsakyti
sveikos;)
gal is kas dejusiu dirbtini kaulo bloka pasipasakos koks ten jausmas wink.gif mano draugui savaitgali dejo nuosavo kaulo blokas, suko ten ji, dejo ir dirbtinio kaulo, paskui viska uzsiuvo..dabar kai jis liecia su liezuviu dantenas is priekio, sako akd lyg nieko ir nepastorejo tas zandikaulis,pagal ji nedaug ten jo dadejo ir gal net truksta jo,nes pries tai pas ji jau buvo gera duobe po neisdygusio danties isdauzymo o dabar nelb ir tepasatorejo pagal ji..
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2012 05 07, 21:47)
sveikos;)
gal is kas dejusiu dirbtini kaulo bloka pasipasakos koks ten jausmas wink.gif mano draugui savaitgali dejo nuosavo kaulo blokas, suko ten ji, dejo ir dirbtinio kaulo, paskui viska uzsiuvo..dabar kai jis liecia su liezuviu dantenas is priekio, sako akd lyg nieko ir nepastorejo tas zandikaulis,pagal ji nedaug ten jo dadejo ir gal net truksta jo,nes pries tai pas ji jau buvo gera duobe po neisdygusio danties isdauzymo o dabar nelb ir tepasatorejo pagal ji..

mano vienam pazistamam irgi dare kaulo priauginimo operacija per visa virsutini priekini zandikauli. tiesa - dejo dirbtini kaula tik. bet po susiuvimo ir sugyjimo taip pat nebuvo jokio pastorejimo. bet implantus susuko, viskas gerai smile.gif
Atsakyti