Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai

QUOTE(sm2002 @ 2012 05 14, 10:39)
itariu, kad "Protezavimas lietu metaliniu Cr-Co vainikėliu" ir yra metalo spalvos... Balti tai porceliano ir metalokeramikos vainikeliai.




biggrin.gif
Dantų technikų laboratorijoms > Medžiagos dantų technikų laboratorijoms
Metalas liejimo darbams Starbond Co

Skirtas metalo keramikai, sudėtis : Co - 64,%; Cr - 30.0%; Mo - 5.0%, pakuotėje 1kg.

Atsakyti
biggrin.gif 1...Metalo keramikos protezo šerdis yra metalinė, bet padengta dantų spalvos porcelianu
2...Cirkonio keramikos protezai atrodo labai gražiai ir yra tvirti. Protezo karkasas pagamintas iš cirkonio oksido, yra lengvas ir spalva primenantis tikrą dantį(vieni geriausiu)
3...Porceliano arba kompozito laminatės. Porceliano laminatės – tai itin plonos plokštelės, kurios suteikia dantims gražią formą ir švytintį baltumą, todėl dantys atrodo estetiškai. Kompozito laminatėms naudojamos plombinės medžiagos. Laminačių pagalba pašalinami priekinių dantų spalvos pakitimai, dantų įtrūkimai, susigrūdimas, nusidėvėjimas, tarpai tarp dantų. tai tik isvaizdai koreguoti,bet ne protezuoti

lieka tik pirmi du variantai

Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 05 14, 09:39)
itariu, kad "Protezavimas lietu metaliniu Cr-Co vainikėliu" ir yra metalo spalvos... Balti tai porceliano ir metalokeramikos vainikeliai.


Taip metalo, man siūlė tokį variantą 7 dančiui, vis tiek nesimato, bet aš nesutikau, jei viską vienodai- tai viską.
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2012 05 14, 10:52)
biggrin.gif
Dantų technikų laboratorijoms > Medžiagos dantų technikų laboratorijoms
Metalas liejimo darbams Starbond Co

Skirtas metalo keramikai, sudėtis : Co - 64,%; Cr - 30.0%; Mo - 5.0%, pakuotėje 1kg.

ir? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2012 05 14, 09:44)
bet va todėl ir klausiu, nes girdėjau daktarių kalbą, kad tokių senovinių nebedaro, kad metalo spalvos kaip ir nebebūna...  cool.gif

Vaikams tikrai daro - pas daugeli maciau. Suaugusiems gal ir nedaro g.gif

QUOTE(Eleina @ 2012 05 14, 11:04)

as irgi nesupratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 05 14, 11:28)
Suaugusiems gal ir nedaro  g.gif


Daro, man siūlė daryti tolimus dantis, kurių nesimato, bet aš visus norėjau metalo keramikos- tai ir padarė.
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 05 14, 11:28)
Vaikams tikrai daro -  pas daugeli maciau. Suaugusiems gal ir nedaro  g.gif
as irgi nesupratau  biggrin.gif


Pieninukams - kad išsaugotų tarpą - daro metalinius tikrai - mano dukra prieš mėnesiuką tokį pametė biggrin.gif O va dėl suaugusių ir suabejojau, nes kaip suprantu pagal ES naujas derektyvas tokių daryti nebegalima...
Na čia kažkokie kiti metalo lydiniai matyt... arba - kaip supratau iš vienos žinutės - vidus metalinis, o išrodė atrodo baltai +- ....... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 14 gegužės 2012 - 12:35
QUOTE(Mazule @ 2012 05 14, 13:34)
Pieninukams - kad išsaugotų tarpą - daro metalinius tikrai - mano dukra prieš mėnesiuką  tokį pametė  biggrin.gif O va dėl suaugusių ir suabejojau, nes kaip suprantu pagal ES naujas derektyvas tokių daryti nebegalima...
Na čia kažkokie kiti metalo lydiniai matyt... arba - kaip supratau iš vienos žinutės - vidus metalinis, o išrodė atrodo baltai +- .......  unsure.gif


Oj direktyvos jus direktyvos, kaip prisiklausot nesamoniu visokiu, tai juokas ima smile.gif
Daro metalinius lietus dar kaip, neleidziama daryt stampuotu vainikeliu, o ne lietu metaliniu.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2012 05 14, 20:40)

Daro metalinius lietus dar kaip, neleidziama daryt stampuotu vainikeliu, o ne lietu metaliniu.


O kodėl? jei tokia gudra - tai prašom paprotint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2012 05 14, 22:35)
O kodėl? jei tokia gudra - tai prašom paprotint  biggrin.gif


Nes stampuotu vainikeliu technologija nebeatitinka tam tikru normu, kokiu neklauskite, cia klinikos vadovybe turi zinot, o man, kaip siti aspektai visai neidomus. Mano dalykas jums parduot kanalus, ir viskas smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2012 05 14, 22:35)
O kodėl? jei tokia gudra - tai prašom paprotint  biggrin.gif

cia labai mandras dantu medicinos mokslu daktaras biggrin.gif bet jis pasakys jums nebent uz tam tikra mokesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2012 05 15, 07:54)
cia labai mandras dantu medicinos mokslu daktaras biggrin.gif bet jis pasakys jums nebent uz tam tikra mokesti  lotuliukas.gif


Is tiesu tai nezinau, kodel uzdraude. Kazkas susije su tuo, kad technologija labai netiksli ir sukelia daug komplikaciju. Uzdraude panasiai tuo metu, kai istojome i ES. O gal kaip tik ir istojus i ES uzdraude, nes ES to negalima daryt ...
Atsakyti