Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

Sveiki, norejau suzinoti ka man daryti? Siom dienom suzinojau kad mano mama nemoka uz elektros paslaugas jau nuo 2007 metu!!! tad nieko nebeliko kaip jas apmoketi
nuejus i namu valdyba kad suzinoti skaitliuko parodymus man pasake kad nebuvo duoti skaitliuko parodymai tad namu valdyba (UAB Busto Paslaugos)
skaiciavo po 250 KW uz kiekviena menesi. paprasiau paziureti archyve parodymus nuo tos datos kai buvo moketa paskutini karta ir paskaiciavau kad jie neatitinka. kur kreiptis? ka daryti? juk niekam nerupi!! O LESTO kompanija reikalauja kad butu sumoketa iki spalio menesio!!! as noriu sumoketi bet saziningai uz tai ka rodo skaitliukai o ne tai ka parase namu valdyba. Suratyje nera pamineta kad skaiciuos po 250KW.
Patarkite ka daryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina.sin: 28 rugpjūčio 2011 - 15:48
Manau, kad suma yra suskaičiuota su visais delspinigiais - gi kažkas turėjo kompensuoti jos išnaudojamą elektrą... už tai ir reikia susimokėti g.gif
Čia panašiai kaip ir už "vagiamą" vandenį, kai tiek kubų priskaičiuoja, kad už mėn gaunasi apie 6000 lt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.sin @ 2011 08 28, 16:45)
Sveiki, norejau suzinoti ka man daryti? Siom dienom suzinojau kad mano mama nemoka uz elektros paslaugas jau nuo 2007 metu!!! tad nieko nebeliko kaip jas apmoketi 
nuejus i namu valdyba kad suzinoti skaitliuko parodymus man pasake kad nebuvo duoti skaitliuko parodymai tad namu valdyba (UAB Busto Paslaugos)
skaiciavo po 250 KW uz kiekviena menesi. paprasiau paziureti archyve parodymus nuo tos datos kai buvo moketa paskutini karta ir paskaiciavau kad jie neatitinka. kur kreiptis? ka daryti? juk niekam nerupi!! O LESTO kompanija reikalauja kad butu sumoketa iki spalio menesio!!! as noriu sumoketi bet saziningai uz tai ka rodo skaitliukai o ne tai ka parase namu valdyba. Suratyje nera pamineta kad skaiciuos po 250KW.
Patarkite ka daryti

o siaubeli, o skaitliukas per ta laikotarpi nebuvo keistas? jei yra pirmi rodmenys 2007 metu ir galiniai - imate didziausia suma (kuri buvo per tuos metus uz elektra ir sudauginate) ir tegul neaiskina, kad nebuvo teikiami rodmenys- dabar galit pateikti ir jie turi daryti perskaiciavima...
cia tas pats kaip su vandeniu - neduok dieve cia po nauju istatymu pamirsai nurodyt kiek kubu tavo seima isleido per menesi- tai sekanti menesi pareina saskaita pagal paskaiciuota normatyva kiekienam seimos nariui po tiek, kiek zmogus nelabai ir isleidi... bet kita menesi nusiunti skaitliuko rodmenis- ir padaro perskaiciavima- tada ir susimoki kiek reikia, o visus tus standartinius paskaiciavimus isminusuoja.

siulyciau issikviest i namus - kad uzregistruotu rodmenis- patikrintu plomba ir tada vel nuvaziuociau.... jei nelabai nores atvykti - sakykit ketinam keist skaitliuka- reikia, kad uzregistruotumet senojo rodmenis ar panasiai, o tada jau netures kur dingti tures perskaiciuoti uz tiek kiek prasukta, o ne tiek kiek paskaiciavo dar 5 metams i prieki.. o del delsiningiu nezinau (gali buti ne didesni tikriausiai 0.05- bet kazin, turetu but nurodyta laiske, kuri gavot ar tokie skaiciuojami isvis)
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 08 29, 08:01)
o siaubeli, o skaitliukas per ta laikotarpi nebuvo keistas? jei yra pirmi rodmenys 2007 metu ir galiniai - imate didziausia suma (kuri buvo per tuos metus uz elektra ir sudauginate) ir tegul neaiskina, kad nebuvo teikiami rodmenys- dabar galit pateikti ir jie turi daryti perskaiciavima...
cia tas pats kaip su vandeniu - neduok dieve cia po nauju istatymu pamirsai nurodyt kiek kubu tavo seima isleido per menesi- tai sekanti menesi pareina saskaita pagal paskaiciuota normatyva kiekienam seimos nariui po tiek, kiek zmogus nelabai ir isleidi... bet kita menesi nusiunti skaitliuko rodmenis- ir padaro perskaiciavima- tada ir susimoki kiek reikia, o visus tus standartinius paskaiciavimus isminusuoja.

siulyciau issikviest i namus - kad uzregistruotu rodmenis- patikrintu plomba ir tada vel nuvaziuociau.... jei nelabai nores atvykti - sakykit ketinam keist skaitliuka- reikia, kad uzregistruotumet senojo rodmenis ar panasiai, o tada jau netures kur dingti tures perskaiciuoti uz tiek kiek prasukta, o ne tiek kiek paskaiciavo dar 5 metams i prieki.. o del delsiningiu nezinau (gali buti ne didesni tikriausiai 0.05- bet kazin, turetu but nurodyta laiske, kuri gavot ar tokie skaiciuojami isvis)





Aciu Vikosiuks, jie atsisako kategoriskai perskaiciuoti tad jau siandien kreipsiuos i teisininkus, mano mama yra neigali tad pridare daug bedu kol manes nebuvo Lietuvoje.....tikiuosi kad teisininkai pades.
Atsakyti
kazkaip keista g.gif ,nesumoki uz elektra kokius 3-4 men.Ateina ,nuraso skaitliuko duomenys ir gauni ispejima apsimoket iki nurodytos datos.Jei ne,atjungimas,skolos isieskojimas ir t.t
O cia nuo 2007 metu??? doh.gif Kazkas cia ne taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma: 16 rugsėjo 2011 - 12:45
QUOTE(vilma @ 2011 09 16, 13:44)
kazkaip keista g.gif ,nesumoki uz elektra kokius 3-4 men.Ateina ,nuraso skaitliuko duomenys ir gauni ispejima apsimoket iki nurodytos datos.Jei ne,atjungimas,skolos isieskojimas ir t.t
O cia nuo 2007 metu??? doh.gif Kazkas cia ne taip g.gif

man irgi keista,mes buvom 2 men neuzmokeje,tai jau skambino klause kada uzmokesim,nes jei negaus kita menesi apmokejimo,ateis atjungs elektra,o cia 4 metus nemoka zmogus ir nieko. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 16 rugsėjo 2011 - 13:14
Sena tema

Sveiki, niekad gyvenime nereikėjo teisininkų paslaugų, o dabar taip susiklostė, kad net dvi skirtingos komplikuotos situacijos iškilo unsure.gif

1) Pirkome butą. Pagal sutartį, kelis mėnesius jame dar turėjo pagyventi senoji šeimininkė ir, žinoma, sumokėti už visas paslaugas. Šią savaitę ji išsikraustė, palikdama jau tūkstantines skolas už šildymą bei kitas paslaugas. Vis sako, kad sumokės, bet jau pradedame galvoti, kaip reikės ją gaudyti (kur išsikraustė - nežinome, nes "įsižeidžia" vien pradėjus bet kokią normalią kalbą apie tai) ir kiek mums tai kainuos. Kad ji kalta - akivaizdu. Bet pagal įstatymą ar ji, pvz, privalėtų teisminio pralaimėjimo atveju mums apmokėti visas išlaidas, advokatą ir pan.? Tiesiog nežinau, ar verta klimpti į tuos dalykus.

2) Prieš kelis mėnesius kreipėmės į vieną spaustuvę dėl knygos leidimo. Sutarties kaipo tokios nėra, yra tik el. paštu jų atsiųstas paslaugų pasiūlymas ir mūsų 100% mokėjimas avansu (tokia buvo sąlyga). Tik sumokėjus avansą paaiškėjo, kad dėl techninių neatitikimų jie negali priimti mūsų failų ir t.t., žodžiu, teko nutraukti sutartį, pažadėjo, suprantama, grąžinti pinigus, juk paslauga nesuteikta. Daugybę kartų šnekėta su vadybininke, su buhaltere, pinigų iki šiol nėra. Norėčiau dabar rašyti oficialų raštą direktoriui ir jau gąsdinti teismais (realiai ten irgi ne per didžiausia suma, apie pusantro tūkstančio). Gal kas nors žinote, ar egzistuoja koks tokio rašto pavyzdys? Nesinori ten šiaip emocingai parašyti, kokie jie niekšai ir kad jie turėtų per mėnesį mums sumokėti, kitaip bus blogai biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, kaip suprantu čia galima kreiptis teisiniais klausimais ir sulaukti pagalbos ax.gif Situacija tokia: aš ir mano du mažamečiai vaikai eseme deklaravę savo gyvenamąją vietą mano tėvo sodyboje. Žiemos metu laikinai dėdė leido pagyventi savo bute, šiltuoju sezonu gyvename sodyboje, na ir tvarkomės po truputį pagal išgales, su mintim galutinai ten persikraustyti - remontą šiokį tokį pasidarem, vandenį pravedėm ir pan., dar reikia normalią šildymo sistemą įsirengti. Na bet čia ne esmė.

Esmė tame, kad mano tėvas užsimanė tą sodybą parduoti. Ar jis gali tai padaryti be mano sutikimo ir iškeldinti mane besilaukiančią ir su dviem nė penkerių neturinčiais pypliais? Mes kitos gyvenamosios vietos neturime, jokio nekilnojamo turto taip pat, dėdė priėmė laikinai. Mano vyras registruotas savo mamos bute, Vilniuje, šiuo metu uždarbiauja užsienyje.

Būčiau labai dėkinga, jei kas galėtų patarti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ieglius @ 2012 02 11, 13:28)
Laba diena, kaip suprantu čia galima kreiptis teisiniais klausimais ir sulaukti pagalbos  ax.gif  Situacija tokia: aš ir mano du mažamečiai vaikai eseme deklaravę savo gyvenamąją vietą mano tėvo sodyboje. Žiemos metu laikinai dėdė leido pagyventi savo bute, šiltuoju sezonu gyvename sodyboje, na ir tvarkomės po truputį pagal išgales, su mintim galutinai ten persikraustyti - remontą šiokį tokį pasidarem, vandenį pravedėm ir pan., dar reikia normalią šildymo sistemą įsirengti. Na bet čia ne esmė.

Esmė tame, kad mano tėvas užsimanė tą sodybą parduoti. Ar jis gali tai padaryti be mano sutikimo ir iškeldinti mane besilaukiančią ir su dviem nė penkerių neturinčiais pypliais? Mes kitos gyvenamosios vietos neturime, jokio nekilnojamo turto taip pat, dėdė priėmė laikinai. Mano vyras registruotas savo mamos bute, Vilniuje, šiuo metu uždarbiauja užsienyje.

Būčiau labai dėkinga, jei kas galėtų patarti..  4u.gif

Na kadangi tai ne jūsų turtas o jūsų tėvų, tai taip jie gali jį parduodi.

Tačiau kažkur esu skaičiusi kažką bet čia jau gaunasi VBS principas, todėl negarantuoju, kad kai yra registruoti yra kažkas kitaip...
Vat jei būtų tai jūsų turtas tai negalėtumėt parduoti be teismo leidimo. Tačiau šis turtas yra jūsų tėvų, kadangi spėju jų vaikai jau suaugę, tai parduoti galės.
Atsakyti
Sveiki, turiu viena klausima, gal kas padesite smile.gif ar imanoma paduoti i teisma imone,kuri nebuvo siuntusi saskaitos, o po 3metu atsiuncia saskaita su delspinigiais ir grasinanciu laisku.

is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ieglius @ 2012 02 11, 13:28)
Laba diena, kaip suprantu čia galima kreiptis teisiniais klausimais ir sulaukti pagalbos  ax.gif  Situacija tokia: aš ir mano du mažamečiai vaikai eseme deklaravę savo gyvenamąją vietą mano tėvo sodyboje. Žiemos metu laikinai dėdė leido pagyventi savo bute, šiltuoju sezonu gyvename sodyboje, na ir tvarkomės po truputį pagal išgales, su mintim galutinai ten persikraustyti - remontą šiokį tokį pasidarem, vandenį pravedėm ir pan., dar reikia normalią šildymo sistemą įsirengti. Na bet čia ne esmė.

Esmė tame, kad mano tėvas užsimanė tą sodybą parduoti. Ar jis gali tai padaryti be mano sutikimo ir iškeldinti mane besilaukiančią ir su dviem nė penkerių neturinčiais pypliais? Mes kitos gyvenamosios vietos neturime, jokio nekilnojamo turto taip pat, dėdė priėmė laikinai. Mano vyras registruotas savo mamos bute, Vilniuje, šiuo metu uždarbiauja užsienyje.

Būčiau labai dėkinga, jei kas galėtų patarti..  4u.gif

tėvas tiesiog gali jus išdeklaruoti, kaip negyvenančią ten ir tiek. ir parduoti... čia jau jūsų asmeniniai reikalai yra, reikėtų su tėvuku kalbėtis g.gif
Atsakyti
pirmine teisine pagalba (konsultacija rupimais klausimais) kiekvienoje savivaldybeje yra nemokama, einate i savivaldybe pas ten dirbanti jurista ir rastu uzklausiate jusu dominanciu klausimu, o jis jau jus pakonsultuos visais rupimais klausimais ir nukreips teisinga linkme.
Atsakyti