Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

SENA TEMA:
http://www.supermama...?...0819&st=528
user posted image
Atsakyti
Ziuriu tema pabaigta, o naujos nerandu.. tikiuosi nesidubliuos, o jei dubliuosis, tai persiprasau.. konkreciai mane domina Hydrabio linija.. kremukas Rich ir kauke.. g.gif gal kas bande? ar tikrai gerai sudrekina.. nes paskutiniu metu nesusisneku su oda.. doh.gif
Atsakyti
Laba diena norėčiau jūsų patarimo. Situacija tokia buvau pas dermatologę ir ji man išrašė nuo inkštirų Sebium AKN kremuką ir prausiklį, nes mano oda yra mišri(nors visad naudojau kremus sausai odai, kadangi dažnai lupas, nusiprausus muilu tempia labai jau nemaloniai), todėl nustebau kai pasakė kad mišri linkusi į riebumą oda. Bet nusipirkau produktus naudoju savaitę daugiau ir pradėjo mažų spuogučių atsirast kas seniau būdavo labai retai, o kai su prausikliu nusiprausiu labai nemaloniai tempia veidą jau ir kremu pasitepus nėra malonus jausmas, kartais net nedidelį skausmą jaučiu (kaktos srityje). Čia toks jausmas ir turi būt ar geriau nebenaudot man šių produktų ir vėl kreiptis pas dermatologę?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 04 18, 18:33)
Ziuriu tema pabaigta, o naujos nerandu.. tikiuosi nesidubliuos, o jei dubliuosis, tai persiprasau.. konkreciai mane domina Hydrabio linija.. kremukas Rich ir kauke..  g.gif gal kas bande? ar tikrai gerai sudrekina.. nes paskutiniu metu nesusisneku su oda..  doh.gif

Kaukė man patinka, nieko stebuklingo ir labai ilgalaikio, bet tam kartu nebloga. 2-3 dienas jaučiamas poveikis , - netempia odos, net kremo nakčiai netepu nuplovus makiažą.
Šiaip tai kartą į savaitę naudoju, kai nepamirštu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 19, 12:12)
Kaukė man patinka, nieko stebuklingo ir labai ilgalaikio, bet tam kartu nebloga. 2-3 dienas jaučiamas poveikis , -  netempia odos, net kremo nakčiai netepu nuplovus makiažą.
Šiaip tai kartą į savaitę naudoju, kai nepamirštu.  4u.gif


Nu jei dar 2-3d jauciasi poveikis, tai man cia stebuklas.. blink.gif nes po kosmetologes proceduru drekinimo jau kita diena i vakara noris pasitept kremu kaip iprastai.. o cia jei tiek dienu jaucias dregme, tai super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 04 19, 13:31)
Nu jei dar 2-3d jauciasi poveikis, tai man cia stebuklas..  blink.gif nes po kosmetologes proceduru drekinimo jau kita diena i vakara noris pasitept kremu kaip iprastai.. o cia jei tiek dienu jaucias dregme, tai super bigsmile.gif

Na žinot, po tos kaukės vistiek kitą rytą tepu kremą, pudrą, tai gaunas kad nepajunti kažko TOKIO, juk nevaikštau po kaukės tas dienas "pliku" veidu nieko netepdama biggrin.gif
Bet sakau, toks padrėkinimas, odos atsigavimas jaučiamas mirksiukas.gif
Atsakyti
Visgi ateinu su atsiprašymu biodermai, nes prieš tai naudojau kremuką AKN ir vandenuką mėlyną, tai nepatiko, jau anksčiau esu rašiusi, kodėl. bet surizikavau nusipirkti vandenuką jautriai odai ir bent kol kas laabai patenkinta esu, spuogai nekyla, o oda jaučiasi ir atrodo puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Noriu parašyti atsiliepimą apie Bioderma Sebium Pore refiner.
Produktas man labai labai patinka, mano oda mišri, bet daugiau į sausumą. Tepu šiuo kremu tik tas vietas kuriose poros išsiplėtę (nosį ir skruostus prie nosies). Ja naudoju porą savaičių, poros tikrai pasidarė mažesnės. Veiksminga priemonė, vos užtepus jos akivaizdžiai pamažėja. thumbup.gif
Atsakyti
O man Bioderma Sebium Pore Refiner labai sausina oda. Nors maniske i riebuma.
Uztad Bioderma Sebium AKN kremukas tinka tobulai. Geras ir kaip makiazo pagrindas, o ir blizgesys neislenda ilgai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuchia: 22 balandžio 2012 - 20:53
QUOTE(Balalaika. @ 2012 04 20, 14:12)
Noriu parašyti atsiliepimą apie Bioderma Sebium Pore refiner.
Produktas man labai labai patinka, mano oda mišri, bet daugiau į sausumą. Tepu šiuo kremu tik tas vietas kuriose poros išsiplėtę (nosį ir skruostus prie nosies). Ja naudoju porą savaičių, poros tikrai pasidarė mažesnės. Veiksminga priemonė, vos užtepus jos akivaizdžiai pamažėja.  thumbup.gif


nu vsio.. aciu tau labai doh.gif lotuliukas.gif ir kiek kainuoja? nes reikia jau ir man.. nes pvz Estee lauder pore ten tas man nepadeda schmoll.gif nors reguliariai nenaudoju.. kasdien ji tepi? 4u.gif jaucias kokie silikonai ar kas?
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2012 04 22, 21:52)
O man Bioderma Sebium Pore Refiner labai sausina oda. Nors maniske i riebuma.

aš apie viso veido tepimą net minčių neturiu, tik ant tų vietų, kur išsiplėtusios poros, tai man visai nesausina. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2012 04 22, 21:56)
nu vsio.. aciu tau labai  doh.gif  lotuliukas.gif ir kiek kainuoja? nes reikia jau ir man.. nes pvz Estee lauder pore ten tas man nepadeda schmoll.gif nors reguliariai nenaudoju.. kasdien ji tepi? 4u.gif jaucias kokie silikonai ar kas?

Tepu kasdien, prieš makiažą ir nakčiai. O kaip pajaust tuos silikonus? Yra sudėtyje jų, bet man svarbiausia poveikis, o ne sudėtis. irnesakyk.gif
Atsakyti

QUOTE(fuchia @ 2012 04 22, 20:52)
O man Bioderma Sebium Pore Refiner labai sausina oda. Nors maniske i riebuma.
Uztad Bioderma Sebium AKN kremukas tinka tobulai. Geras ir kaip makiazo pagrindas, o ir blizgesys neislenda ilgai thumbup.gif


Po pusantru metu naudojimo Sebium AKN mano odai nebetiko, nemaciau jokio poveikio, jokios apsaugos nuo spuogu. Sunku isivaizduoti ji kaip makiazo pagrinda, man rutuliodavosi ant odos, tepdavau tik nakciai.
Buvau istikima biodermos vartotoja apie 4-5 metus, bet paskutiniu metu nusivyliau sia kosmetika.
Atsakyti