Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

Gal kas yra bandžiusios Bioderma autobronzantą? Mačiau vaistinėj su nuolaida, būtų visai įdomu išbandyti smile.gif
user posted image
Atsakyti
naudoju - kvapas ok, purskia smulkia dulksna, spalva pirma kart vos matoma, o pakartojus pvz kita diena - intensyvesne, poras man siek tiek kemsa, (maziau nei Garnier ) , todel nepalieku nakciai, nuprausiu po poros valandu. patinka, pirkciau dar.


QUOTE(_sala_ @ 2012 04 29, 12:05)
Gal kas yra bandžiusios Bioderma autobronzantą? Mačiau vaistinėj su nuolaida, būtų visai įdomu išbandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siboney: 01 gegužės 2012 - 09:36
Merginos, vis neapsisprendziu tarp AKN ir AI kremuko. Jeigu kakta isberta tarkiniais spuogeliais, ant nosies ir smarko yra inkstiru ir kars nuo karto iskyla giluminiai spuogai, taciau tikrai ne kasdiena. Kiek skaiciau, tai AI veiksmingesnis, gal ji paimt? smile.gif
Atsakyti
o sakykit tas makiazo valiklis - H2O vandeniui atsparu makiaza irgi nuvalo? svariai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 02, 23:28)
Merginos, vis neapsisprendziu tarp AKN ir AI kremuko. Jeigu kakta isberta tarkiniais spuogeliais, ant nosies ir smarko yra inkstiru ir kars nuo karto iskyla giluminiai spuogai, taciau tikrai ne kasdiena. Kiek skaiciau, tai AI veiksmingesnis, gal ji paimt? smile.gif


Aš siūlyčiau imti AI. Bent jau man jis tikrai efektyvesnis. O situacija pas mane panaši kaip ir pas tave su retkarčiais iškylančiais giluminiais.

QUOTE(caramele87 @ 2012 05 02, 23:40)
o sakykit tas makiazo valiklis - H2O vandeniui atsparu makiaza irgi nuvalo? svariai? smile.gif


Man nuvalo tiek ilgai išliekančias makiažo priemones, tiek ir vandeniui atsparias. Tiesa, kiek pastebėjau, Sebium H2O ir Sensibio H2O makiažą nuvalo geriau negu Hydrabio H2O.
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2012 05 03, 01:46)
Aš siūlyčiau imti AI. Bent jau man jis tikrai efektyvesnis. O situacija pas mane panaši kaip ir pas tave su retkarčiais iškylančiais giluminiais.
Man nuvalo tiek ilgai išliekančias makiažo priemones, tiek ir vandeniui atsparias. Tiesa, kiek pastebėjau, Sebium H2O ir Sensibio H2O makiažą nuvalo geriau negu Hydrabio H2O.


O dar vienas klausimukas. AI tinka vasarai, ta prasme nera jame rugsciu? Papildomai drekinote oda po sio kremo, ar nesausino odytes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 03, 11:02)
O dar vienas klausimukas. AI tinka vasarai, ta prasme nera jame rugsciu? Papildomai drekinote oda po sio kremo, ar nesausino odytes?  smile.gif


Aš AI tepu nakčiai, dienai naudoju Sebium Hydra. O vasarą dienai tepu Photoderm AKN Spray arba Photoderm AKN Mat su apsauga nuo saulės.
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2012 05 03, 12:25)
Aš AI tepu nakčiai, dienai naudoju Sebium Hydra. O vasarą dienai tepu Photoderm AKN Spray arba Photoderm AKN Mat su apsauga nuo saulės.


O Jusu oda kokia? Mirsi, riebi? Ar su spuogeliais bet linkusi ir i sausuma?

Ir vasarai naudojate tik Photoderm priemones? Ar jas tepate po Sebium Hydra ryte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Swychek: 03 gegužės 2012 - 12:54
QUOTE(*smile* @ 2012 05 03, 00:46)

Man nuvalo tiek ilgai išliekančias makiažo priemones, tiek ir vandeniui atsparias. Tiesa, kiek pastebėjau, Sebium H2O ir Sensibio H2O makiažą nuvalo geriau negu Hydrabio H2O.



o kaip kitoms sitas makiazo valiklis - vandenukas? smile.gif
Atsakyti
Neislaukusi Jusu komentaru, nusipirkau Sebium Al ir Sebium Hydra kremukus. Vakar tepiausi Sebium Al pries miega. Kol kas jokio salutinio poveikio nepajutau, jokio perstejimo. Tikiuosi apgydys bent kiek mano kakta su gausybe smulkiu spuogeliu. O ryte pasitepiau Sebium Hydra krema. Skaiciau daug atsiliepimu apie ji, vieni giria, kiti peikia. Viena galiu pasakyti - pasitepus juo veidas tikrai pakankamai greit pradeda blizgeti. Bet taip man panasiai buna ir nuo kitu drekinamuju kremu. Tikiuosi odos nekims sie kremai ir neissauks dar didesniu nesibaigianciu spuogu, kaip kazkas anksciau rase. Na o atsiliepimus parasysiu panaudojus ilgesni laika. Dar nusipirkau valomaji vandenuka Sensibio H2O, tik dar neismeginau. Noriu damust kita makiazo valikli, kuri turiu. Ziuresim, kaip toliau seksis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Swychek: 05 gegužės 2012 - 09:50
QUOTE(Swychek @ 2012 05 02, 23:28)
Merginos, vis neapsisprendziu tarp AKN ir AI kremuko. Jeigu kakta isberta tarkiniais spuogeliais, ant nosies ir smarko yra inkstiru ir kars nuo karto iskyla giluminiai spuogai, taciau tikrai ne kasdiena. Kiek skaiciau, tai AI veiksmingesnis, gal ji paimt? smile.gif

Nakčiai naudoju AKN, jis man pasirodė truputį veiksmingesnis už AI, kurį naudoju dieną. Bet iš tikrųjų didelio efekto nepastebėjau, tikėjausi daugiau ax.gif Pas mane yra tik juodi ikštirai ant nosies, balti ant smakro ir kakta retkarčiais paberta. Gal jums labai tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 05, 10:50)
Neislaukusi Jusu komentaru, nusipirkau Sebium Al ir Sebium Hydra kremukus. Vakar tepiausi Sebium Al pries miega. Kol kas jokio salutinio poveikio nepajutau, jokio perstejimo. Tikiuosi apgydys bent kiek mano kakta su gausybe smulkiu spuogeliu. O ryte pasitepiau Sebium Hydra krema. Skaiciau daug atsiliepimu apie ji, vieni giria, kiti peikia. Viena galiu pasakyti - pasitepus juo veidas tikrai pakankamai greit pradeda blizgeti. Bet taip man panasiai buna ir nuo kitu drekinamuju kremu. Tikiuosi odos nekims sie kremai ir neissauks dar didesniu nesibaigianciu spuogu, kaip kazkas anksciau rase. Na o atsiliepimus parasysiu panaudojus ilgesni laika. Dar nusipirkau valomaji vandenuka Sensibio H2O, tik dar neismeginau. Noriu damust kita makiazo valikli, kuri turiu. Ziuresim, kaip toliau seksis  smile.gif


turiu sebium AKN ir sebium AI kremukus. AI guli nenaudojamas nes giluminiu neturiu šiuo metu.. o nuo smulkių gelbėja AKN.
apie sebium hydra tai man jsi vasara per riebus, o žiemą kimšo poras doh.gif .. dabar jį pabaigusi pirkau sensibio light ax.gif
Atsakyti