Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(egliuchiux @ 2012 05 05, 22:19)
turiu sebium AKN ir sebium AI kremukus. AI guli nenaudojamas nes  giluminiu neturiu šiuo metu.. o nuo smulkių gelbėja AKN.
apie sebium hydra tai man jsi vasara per riebus, o žiemą kimšo poras  doh.gif .. dabar jį pabaigusi pirkau sensibio light  ax.gif



As pastebejau, kad ir man jis toks riebokas. Kaip taukais pateptas veidas atrodo. O kazkaip paskaiciau gerus atsiliepimus apie ji, galvojau gal pades... g.gif Na, bet dar tik karta naudojau, reikes pabandyt ilgiau panaudot.
O kaip Jus suprantate, kad jums kemsa poras?
Matyt reikes dar prigriebt AKN, jei AI nepades biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 03, 13:51)
O Jusu oda kokia? Mirsi, riebi? Ar su spuogeliais bet linkusi ir i sausuma?

Ir vasarai naudojate tik Photoderm priemones? Ar jas tepate po Sebium Hydra ryte?


Mano oda mišri. Su retkarčiais išlendančiais giluminiais spuogais, kartais smulkesnių spuogiukų pasirodo. Prieš naudojant biodermą buvo labai išsausėjus oda, bet viską susitvarkiau su hydrabio kauke (jos dabar nėra Lietuvoj prekyboj), o po šios žiemos, kai vėl šiek tiek išsausėjo oda, naudojau hydrabio serumą. Labai padėjo.
Vasarą dienomis naudoju tik photoderm priemones, nes be jų vėl visas veidas būna nusėtas spuogiukais nuo saulės. O tepu dienomis tik photoderm akn arba spray, hydra vasarą nenaudoju.
Beje, sebium AI naudoju ir kaip prfilaktinę priemonę kai nėra nei vieno spuogiuko. Tiesiog mano odai jis labai tinka mirksiukas.gif

QUOTE(Swychek @ 2012 05 05, 10:50)
O ryte pasitepiau Sebium Hydra krema. Skaiciau daug atsiliepimu apie ji, vieni giria, kiti peikia. Viena galiu pasakyti - pasitepus juo veidas tikrai pakankamai greit pradeda blizgeti.


Taip, oda po hydra kremo tikrai blizga. Bet kadangi aš visada bent jau minimaliai naudoju pudrą, tai tame problemos nematau, ji apsaugo nuo blizgesio. P.S. sėkmės testuojant biodermą mirksiukas.gif

QUOTE(Linju @ 2012 05 05, 14:22)
Nakčiai naudoju AKN, jis man pasirodė truputį veiksmingesnis už AI, kurį naudoju dieną. Bet iš tikrųjų didelio efekto nepastebėjau, tikėjausi daugiau ax.gif Pas mane yra tik juodi ikštirai ant nosies, balti ant smakro ir kakta retkarčiais paberta. Gal jums labai tiks smile.gif


Kai turėjau AKN, aš jį irgi tik nakčiai tepdavau. Nes ryte pasitepus ant jo tiesiog neįmanoma lygiai užsitepti pudros, susigumuliuoja žiauriai.. doh.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 05 05, 21:19)
turiu sebium AKN ir sebium AI kremukus. AI guli nenaudojamas nes  giluminiu neturiu šiuo metu.. o nuo smulkių gelbėja AKN.
apie sebium hydra tai man jsi vasara per riebus, o žiemą kimšo poras  doh.gif .. dabar jį pabaigusi pirkau sensibio light  ax.gif


Turbūt dėl to ir guli nenaudojamas, nes AI ir skirtas pagrinde giluminiams spuogams gydyti, o AKN nuo inkštirų daugiau mirksiukas.gif Vasarą hydra aš irgi nenaudoju, o sensibio light kolkas dar nebandžiau, gal reiks šią vasarą ir man išbandyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *smile*: 05 gegužės 2012 - 20:59
Na matyt teks ir man tada Hydra atidet i sali. Nors jei pudra uzsitepus kompatine vis tiek blizgesys turetu dingt, tai gal ir nieko. Svarbiausia, kad poru nekimstu, kaip cia kazkas rase...
Dieve, negi apsisoviau su kremu doh.gif Tikiuosi tiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Swychek: 05 gegužės 2012 - 21:31
QUOTE(Swychek @ 2012 05 05, 22:24)
Na matyt teks ir man tada Hydra atidet i sali. Nors jei pudra uzsitepus kompatine vis tiek blizgesys turetu dingt, tai gal ir nieko. Svarbiausia, kad poru nekimstu, kaip cia kazkas rase...
Dieve, negi apsisoviau su kremu  doh.gif Tikiuosi tiks...


Na, svarbiausia, kad atsirinktum tai, kas tau labiausiai patinka. Aš pati išbandžiau visas sebium priemones, kol išsirinkau tinkamiausias..
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2012 05 06, 12:19)
Na, svarbiausia, kad atsirinktum tai, kas tau labiausiai patinka. Aš pati išbandžiau visas sebium priemones, kol išsirinkau tinkamiausias..


Tai zinoma! smile.gif Svarbiausia dabar nusistatyti savo odos tipa normaliai ir ziureti, kokios priemones veido odai labiausiai tinka, nes visa laika galvojau, kad mano oda sausa, nes pleiskanojo, bet kartu ir blizgejo, riebalavosi, tai tepiau visokius drekinamuosius, maitinamuosius kremus, kol nepasiskaiciau, kad oda gali buti misri arba riebi, bet dehidratuota, o visokie maitinamieji kremai tik dar labiau gali kimst oda doh.gif Kazkaip priemones spuoguotai odai apeidavau lanku, nes jos sausino, tempdavo, dirgindavo oda, del to nesinorejo ju bandyti. Taciau tikiuosi su Bioderma susidraugauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 05, 21:43)

O kaip Jus suprantate, kad jums kemsa poras?
Matyt reikes dar prigriebt AKN, jei AI nepades  biggrin.gif


na atsirasdavo vis daugiau įvairių juoduliukų doh.gif pravalius juos jei vėl užsikimšdavo labai greit. nutraukus kremo naudojimą to nebeliko 4u.gif

QUOTE(*smile* @ 2012 05 05, 21:58)
Turbūt dėl to ir guli nenaudojamas, nes AI ir skirtas pagrinde giluminiams spuogams gydyti, o AKN nuo inkštirų daugiau  mirksiukas.gif  Vasarą hydra aš irgi nenaudoju, o sensibio light kolkas dar nebandžiau, gal reiks šią vasarą ir man išbandyt smile.gif


taip taip. man AI padėjo nuo giluminių. išgydė juos ir dabar nebeturiu jų 4u.gif dėl to ir guli nebenaudojamas tas kremas biggrin.gif o kasdien AKN man šventas dalykas. kaip sakant profilaktika jau čia biggrin.gif visada vakare bioderma prausiklis + AKN kremas. mano odai labai tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 05 06, 13:51)
na atsirasdavo vis daugiau įvairių juoduliukų  doh.gif  pravalius juos jei vėl užsikimšdavo labai greit. nutraukus kremo naudojimą to nebeliko  4u.gif
taip taip. man AI padėjo nuo giluminių. išgydė juos ir dabar nebeturiu jų  4u.gif  dėl to ir guli nebenaudojamas tas kremas biggrin.gif o kasdien AKN man šventas dalykas. kaip sakant profilaktika jau čia biggrin.gif visada vakare bioderma prausiklis + AKN kremas. mano odai labai tinka  ax.gif


O pas mane taip visa laika atsiranda juoduliukai, gal nuo tu kremu, kur pries tai naudojau, gal nuo pudros, bet noris visa juoda, smakras irgi inkstiruotas, kaktyte taip pat doh.gif Nes irgi, vos pravalai, ir vel atsiranda tie inkstiriukai...
Atsakyti
siandien gavau poru ten to kelis meginukus.. uzsitepiau ir nesuprantu.. ar gali but, kad po pirmo karto, uz keliu min jis jau kazka padare porom? blink.gif nes nu tikrai jos kazkokios grazesnes tapo.. nesuprantu lotuliukas.gif ai nu bendriau tiesa jei eina ten silikoonas, tai vizualiai graziau.. bet seip vis tiek paliko labai gera ispudi po 1k bigsmile.gif zesim kaip toliau... tikiuosi labai nesausins
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 11, 20:05)
siandien gavau poru ten to kelis meginukus.. uzsitepiau ir nesuprantu.. ar gali but, kad po pirmo karto, uz keliu min jis jau kazka padare porom?  blink.gif nes nu tikrai jos kazkokios grazesnes tapo.. nesuprantu lotuliukas.gif ai nu  bendriau tiesa jei eina ten silikoonas, tai vizualiai graziau.. bet seip vis tiek paliko labai gera ispudi po 1k  bigsmile.gif zesim kaip toliau... tikiuosi labai nesausins


čia ko?? g.gif sebium pore refiner?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 05 11, 20:29)
čia ko??  g.gif  sebium pore refiner?
user posted image


mhm lotuliukas.gif kazkaip maniau, kad Bioderma viena produkta porom turi, tai galvojau bus aisku, nes pamirsau pav doh.gif sorry 4u.gif
Atsakyti
Parasysiu dabar savo atsiliepimus po savaites naudojimo sios produkcijos. Ryta ir vakara veida prausiau Biodermos meginukais, gautais pirkus prekes. Pirmas buvo skirtas jautriai odai, o antras - Sebium. Tas kur jautriai odai man ispudzio nepaliko jokio, o Sebium tai is viso sausino oda labai, labai nemalonus tempimas jauciasi nusiprausus. Ryta tepuosi Sebium Hydra, jis tikrai riebus, bet ir tai dar vietom pleiskanoja nosis ar kakta nuo prausiklio. O vat kremukas Sebium Al tai mano issigelbejimas. Turejau labai "tarkine" kakta. Ir ko tik netepiau, ir Differinu ir Duac, ir Actipur geliu nuo spuogu, ir nieko. Pradejau naudoti Sebium Al - spuogeliai pradejo nykti! Tikejausi pradzioje, kaip kazkas cia rase berimo didelio, ir panasiai, bet nieko tokio nebuvo. Pastebejau, kad kaktoj tik atsirado vietoj tu berimu inkstirai, bet tie inkstirai net nezinau kaip nupasakoti, tokie vandeningi. Jei spaudi, tai jie ne islenda, o tiesiog skystis isbega. Bet as vietoj spaudymo nusipirkau sveitikli. Juo nusveiciau oda gerai ir tie juodi inkstiriukai prasivale ir ju nebeliko wub.gif Zinoma, dar turiu ir nemazai inkstiriuku, ir spuogeliu, ir demeliu, bet efetas jau matosi po savaites toks, kokio ilgai nemaciau naudodama kitas, pakankamai smarkiais dermatologes israsytas priemones. Tikiuosi, kad tai ne laikinas pagerejimas, ir kad odyte ir toliau grazes 4u.gif
Atsakyti
Kai faina, kad jums tinka tie produktai. Man nei AI, nei AKN nieko gero nedavė, tik kakta dar labiau išberta tapo doh.gif Prausiklis Sebium visai neblogas pasirodė, nesausina, bet tik nuvalymui, daugiau nieko ypatingo nepastebėjau unsure.gif
Atsakyti