Įkraunama...
Įkraunama...

Blondinės tiesiaplaukės pasidalinkim paslaptim :)

Na, man tai sunku įsivaizduot gerus ekologiškus plaukų dažus blondinėms hihihi.gif įdomu kokio lygio ryžiukas aš būčiau hihihi.gif
Tie ekologiški dalykai didelis mados reikalas, o man tai svarbiausia,kad plaukam tiktų ir patiktų. Dedu ir aliejų kaukes nakčiai ir pan., naudoju šampūną koks man patinka ir nesiskundžiu ax.gif
Atsakyti
Cia apie alkoholius kosmetikoje biggrin.gif

http://www.sveikipro...iai-kosmetikoje
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kaip gyvuojat? smile.gif Pasakysiu is savo varpines 4u.gif Sviesintiems plaukams reikia labai didelio ir stipraus drekinimo,atstatymo.Tos prekes,kurios yra "eko" turi arba trumpai galioti ir tureti tam tikras laikymo taisykles,arba kitaip vistiek jose yra koncervantu visokiu ir pan.Nes kitaip priemones nesilaikys.Beje merginos ir su aliejais atsargiai.Sviesintas plaukas labai geria spalvas.Ne karta esu pastebejus,kad ateina klientes su zalsvais plaukais, gelsvais...Taip,kad atsargiai. smile.gif
Atsakyti
i eko produkcija, deda eko konservantus smile.gif
naudoju aliejus N metu, esu sviesinta ir dar ne vienas aliejus ( o ju sunaudona N) nenudaze ar kitaip nepaveike plauku spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 25, 16:59)
i eko produkcija, deda eko konservantus smile.gif
naudoju aliejus N metu, esu sviesinta ir dar ne vienas aliejus ( o ju sunaudona N) nenudaze ar kitaip nepaveike plauku spalvos smile.gif


Kokius bandet? Nes man pvz. palmiu aliejus ispurvino sviesia spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 03 25, 17:04)
Kokius bandet? Nes man pvz. palmiu aliejus ispurvino sviesia spalva smile.gif


uoj, labai daug, nuo alyvuogiu, linu semenu, makadamiju iki argano, avokadu ir t.t. zodziu begale.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2011 03 25, 16:10)
Sveikos smile.gif
Kaip gyvuojat? smile.gif Pasakysiu is savo varpines 4u.gif  Sviesintiems plaukams reikia labai didelio ir stipraus drekinimo,atstatymo.Tos prekes,kurios yra "eko" turi arba trumpai galioti ir tureti tam tikras laikymo taisykles,arba kitaip vistiek jose yra koncervantu visokiu ir pan.Nes kitaip priemones nesilaikys.Beje merginos ir su aliejais atsargiai.Sviesintas plaukas labai geria spalvas.Ne karta esu pastebejus,kad ateina klientes su zalsvais plaukais, gelsvais...Taip,kad atsargiai. smile.gif


Tiesa pasakius, nemanau, kad dazant cheminiais dazais, sviesinant eko priemones tinka atstatymui ir atgaivinimui. Tai chemijos pazeistas plaukas, prisigeres yvairiu ingredientu, kurie reaguoja su ta vadinamaja eko kosmetika. Taip kad jeigu eko, tai dazai irgi eko, jie nesviesina daugiau negu 0.5 tono, nes naudojamas 3% peroksidas (bent jau taip skelbiama), jeigu daugiau sviesina, tai toks ir eko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 03 25, 16:08)
Tiesa pasakius, nemanau, kad dazant cheminiais dazais, sviesinant eko priemones tinka atstatymui ir atgaivinimui. Tai chemijos pazeistas plaukas, prisigeres yvairiu ingredientu, kurie reaguoja su ta vadinamaja eko kosmetika. Taip kad jeigu eko, tai dazai irgi eko, jie nesviesina daugiau negu 0.5 tono, nes naudojamas 3% peroksidas (bent jau taip skelbiama), jeigu daugiau sviesina, tai toks ir eko smile.gif

3 proc sviesina 1 tonu.Na, mano nuomone tai mada uz kuria imami pinigai.Nesakau,yra geru priemoniu,yra kam tinka ir patinka.Bet ka "eko" tai tada geriau ramuneles,dilgeles,berzai ir pan...Tai bent jau tikrai eko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2011 03 25, 20:45)
3 proc sviesina 1 tonu.Na, mano nuomone tai mada uz kuria imami pinigai.Nesakau,yra geru priemoniu,yra kam tinka ir patinka.Bet ka "eko" tai tada geriau ramuneles,dilgeles,berzai ir pan...Tai bent jau tikrai eko 4u.gif


Pritariu thumbup.gif man "eko" reiškia iš savo daržo ar pagal močiutės receptus, kitų priemonių tokiomis vadinti nedrįstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 03 19, 15:25)
tiktai su sruoginimu patarciau tau zinok, net minciu kitu geriau neturek smile.gif geriau kas menesi paaukok po ta 120, bet ir dziaukis po truputi sviesejancia galva ir ne taip pagadintais plaukais  mirksiukas.gif




Sveikos mergynos nutariau dazyt sruogelem , jau si savaitgali uzsirasiau pas kirpeja smile.gif bandysiu pa laipsniui mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti