Įkraunama...
Įkraunama...

Blondinės tiesiaplaukės pasidalinkim paslaptim :)

QUOTE(Valerija Leja @ 2011 03 16, 18:08)
Sveikos , paneles, noriu pasitarti tokiu klausymu , gal kas esat bande pelette xxl dazus , kiek zinau Lietuvoje jie uzdrausti , bet mano drauge anglijoje jais nusisviesino juodus plaukus per viena karta , o ant virsaus dejo siek tiek tamsesni blondiniska atspalvi kad sulygint spalva ir jai gan graziai gavosi , o ir plaukai nera taip , kad nuluzinejo , tik kazkiek siurkstoki pasidare , bet jau baige atgaivint juos loreal profesional priemonem , o kita drauge dazesi kirpykloj gal pries metus palaipsniui sviesino , tai jai plaukai daug labiau sugadinti liko  blink.gif  nutarem mes kad ir man nusisviesint reikia tik va sedejom ir galvojom kokiu budu siap abi man jos patare sviesint pirmuoju budu .. Noreciau pasiklausyti daugiau nuomoniu:) Mano plaukai yra dazyti juodai , o ataugineja savieji jie sviesios rusvos spalvos  g.gif  Isankto dekui uz patarimus smile.gif


aš ataugusias šaknis dažau palete dažais, tais maža mėlyna pakuotė, jau du kart dažiau,jie ima tikrai geriau nei garnier naturals, bet ir tikrai,kad gadina labiau plaukus, o baigiu nusipilkint su cheko pilkintoju, nes jau kurį laiką nerandu kas dgražiai nudažytų, o ne geltonintų, bandysiu gal keune dažus.
O dėl tų tokių radikalių būdų aš net nežinau ką patarti.. šiaip bijočiau taip kardinaliai dažytis, nes visgi efektas priklauso ir nuo plauko, ir nuo pigmento stiprumo , esančio plaukuose,ir nuo pačio plauko struktūros. žinot, draugei gal ir gerai gavosi, o kaip čia kitai gali nutikti - neprognozuojama, sugadinsit dar plaukus taip,kad paskui vargų turėsit... sėkmės sprendime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija Leja @ 2011 03 16, 19:08)
Sveikos , paneles, noriu pasitarti tokiu klausymu , gal kas esat bande pelette xxl dazus , kiek zinau Lietuvoje jie uzdrausti , bet mano drauge anglijoje jais nusisviesino juodus plaukus per viena karta , o ant virsaus dejo siek tiek tamsesni blondiniska atspalvi kad sulygint spalva ir jai gan graziai gavosi , o ir plaukai nera taip , kad nuluzinejo , tik kazkiek siurkstoki pasidare , bet jau baige atgaivint juos loreal profesional priemonem , o kita drauge dazesi kirpykloj gal pries metus palaipsniui sviesino , tai jai plaukai daug labiau sugadinti liko  blink.gif  nutarem mes kad ir man nusisviesint reikia tik va sedejom ir galvojom kokiu budu siap abi man jos patare sviesint pirmuoju budu .. Noreciau pasiklausyti daugiau nuomoniu:) Mano plaukai yra dazyti juodai , o ataugineja savieji jie sviesios rusvos spalvos  g.gif  Isankto dekui uz patarimus smile.gif

Pabandykite gal pirma sruogelemis? Nes dazant is karto visus plaukus rezultatas gali buti tragiskas doh.gif Mano drauge taip susivare savo ilgus plaukus, ko pasekoje reikejo nukirpti ir galiausiai vel persidaze juodai. Be to ziurint kiek metu jus tamsinot plaukus, nes juodas pigmentas gali buti stipriai isigeres i plauka ir praktiskai ji issviesinti labai sunku nepakenkus plaukui, be to dar kitas klausimas jus dazetes visa laika cheminiais ar augaliniais dazais? Be to ir nebetkuri kirpejo ryztusi kardinaliai keisti spalva is juodu plauku i sviesius smile.gif Dazniausiai tokiems dalykams reikia laiko, nes viskas pasiekiama palaipsniui smile.gif As pati vargau keleta metu sviesinant plaukus, nors mano ir nebuvo juodai dazyti, bet tamsus 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz patarimus merginos mirksiukas.gif Juodai dazausi jau pakankamai ilgai is pradziu su lorealio dazais po to su londa juodais , tokioje raudonoje pakoteje jie pigus bet man lb patiko juodas atspalvis koks gaudavosi... O del to sviesinomo tai kiek supratau lb nuo plauku priklauso nes visom labai ivairiai gaunasi , del to pasimetus nezinau ka daryt blush2.gif gal is tiesu pirma sruogom nusisviesint , o po to ziuret plauku reakcija? rolleyes.gif mano mama turi lb gera pazystama kirpeja bet ji kitam mieste ji pati sviesino juodus plaukucius sruogelem palaipsniui , tai patare sviesint per kokius 3 4 kartus kas menesi nueit ir vis daugiau sruogu nudazyt vienas apsilankymas 120lt ir tai cia su nuolaida nes plaukai netrumpi blink.gif nu bet gal tikrai daugiau naudos bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija Leja @ 2011 03 19, 14:58)
Dekui uz patarimus merginos mirksiukas.gif  Juodai dazausi jau pakankamai ilgai is pradziu su lorealio dazais po to su londa juodais , tokioje raudonoje pakoteje jie pigus bet man lb patiko juodas atspalvis koks gaudavosi... O del to sviesinomo tai kiek supratau lb nuo plauku priklauso nes visom labai ivairiai gaunasi , del to pasimetus nezinau ka daryt blush2.gif  gal is tiesu pirma sruogom nusisviesint , o po to ziuret plauku reakcija? rolleyes.gif   mano mama turi lb gera pazystama kirpeja bet ji kitam mieste ji pati sviesino juodus plaukucius sruogelem palaipsniui , tai patare sviesint per kokius 3 4 kartus kas menesi nueit ir vis daugiau sruogu nudazyt vienas apsilankymas 120lt ir tai cia su nuolaida nes plaukai netrumpi blink.gif  nu bet gal tikrai daugiau naudos bus   rolleyes.gif



tiktai su sruoginimu patarciau tau zinok, net minciu kitu geriau neturek smile.gif geriau kas menesi paaukok po ta 120, bet ir dziaukis po truputi sviesejancia galva ir ne taip pagadintais plaukais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 19 kovo 2011 - 14:25
QUOTE(Egliukasz @ 2010 12 09, 03:19)
Sveika,

Gal gali nuoroda ymesti, is kur pirkai sita split endery ir ar pastebejai kazkokiu jo minusu? 4u.gif  Galvoju gal reikia nusipirkti, nes cia kur gyvenu normaliu kirpeju ne su ziburiu per metus neradau smile.gif  4u.gif

Sorry, kad tik dabar atrasau blush2.gif As pirkau ji ebay.co.uk 4u.gif Tik pirkau su pakuote, nauja, kad butu originalas smile.gif

O carela kazkada rase, kad plauka 1 karta kirpti, kita karta "pjauti", nes split enderis kaip ir "pjauna"... Cia toks kaip minuselis, tiesa dar po 12 kartu panaudojimo reikia keisti peiliukus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nezinau cia uzklausiu ar necia. BET pasakykit man, kuriuos turite sviesius plaukus, o butent (naturali spalva tamsi, o dazotes sviesiai). Paskiciusi nemazai info apie silikonus, sulfatus ir visoki kitoki "blogi" nusprendziau, kad reikia man ekologisku naturlaiu sampunu, kaukiu ir t.t pradejau naudotis. Na bet ka as zinau.... plaukai TRAGISKI, nors pries tai ir alijus tepu ir t. t ir pan. issukuoti neimanoma sad.gif nezinau gal as blogas priemones pasirinkau ar ka gal glite pasidalinti savo patirtimi su naturalia eko kosmetika blondinems smile.gif
Atsakyti
As irgi prie eko perejau, tai deja truputi nusivyliau. Gal nuo saknu ir sveiki atauga, bet chemiskai pazeistiem plaukam tokia kosmetika silpnoka sad.gif. Juk plaukas jau negyvas ir neatsigeneruos kaip oda, jei jau pakenktas tai pakenktas, nelabai kas jo struktura pakeis. Galima tik kosmetiskai juo spagrazint, arba silikonu padengt, dar yra visokios proteinu ir keratinu proceduros. Dar minusas kad su eko kosmetika sunku grazia spalva islaikyt. Na bet nemetu dar i sali ekologisku priemoniu, tik galvoju gal kokia kauke (ne eko) profesionalia nusipirkt. Tiesa,dar pastebejau, kad nenaudojant tu silikoniniu aliejuku galai pradejo labai skilinet, nes silikonas vis tiek kazkiek uzklijuoja juos, bandau dabar su vasku pasigaminta priemone tept, kol kas nelabai padeda, bet dar neilgai naudoju.

Tiesa, bandet Sante Brilliant Care, labai labai geras kondicionerius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 24 kovo 2011 - 12:39
Tiesa, bandet Sante Brilliant Care, labai labai geras kondicionerius
[/quote]

Ne nebandziau, bet paziurejau jus sudeti jo matet?
Sudėtis
Aqua
Alcohol
Cetearyl Alcohol
Stearamidopropyl Dimethylamine
Arachis Hypogaea
Betula Alba
Arctium Lappa
Panthenol
Sodium Cetearyl Sulfate
Sodium Lauroyl Sarcosinate
Glycerin
Sodium Lactate
Lactic Acid
Parfum
Antoje ir trecioje vietoje alkoholis, tai plaukams nelabai o dar blond g.gif
O dar turiu nemazai buteliu nesunaudotu visokiausiu reikia kazkaip pribaigti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvakuska: 24 kovo 2011 - 13:00
Nezinau kaip ten su tuo alkoholiu, bet plauku tikrai nesausina, daug kas giria sita kondicionieriu. Be to girdejus kad alkoholis alkoholiui nelygu, bet ne chemike, tai nelabai galiu paaiskint. Siaip kiek domejausi Sante patikima firma, tad blogiuku lyg ir nelabai buna sitoj kosmeikoj. Kita kur turiu eko kondicionieriu, tai irgi alkoholis ieina ir siame forume skaiciau kad daugelyje kondicionieriu sudeciu jis yra.

O koki jus naudojate kondicionieriu be alkoholio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 24 kovo 2011 - 13:58
Man atvirksciai plaukai issauseja nuo visu tu silikonu ir ekologiskus sampunus naudoju todel, kad dabar beveik neimanoma rasti sampuno be silikonu - ne ekologisko ax.gif Nors aliejuka tai naudoju, bet jo sudetis geresne nei iprastu aliejuku, daugiau visokiu alieju, o ne ******cone 4u.gif

Yra geros kosmetikos ekologiskos ir nemanau, kad dazytiems plaukams ji netiktu... Paprasciausiai reikia surasti tinkama ir papildomai stengtis plaukucius palepinti - naminem kaukem ir pan. Vn zdziu daug daug drekinti ir maitinti 4u.gif
Atsakyti
As jau daugiau nei puse metu naudoju eko priemones plaukams, tai va del to jau ir pradedu trupiti nusivilt, bet dar nepasiduodu lotuliukas.gif . Naudoju aliejines kaukes beveik pries kiekviena plovima. Nuo sampuno tai nesveikai niezti galva, ir nuo sintetiniu nieztedavo, bet pries pradedant naudot eko, naudojau Jonsons vaikiska sampuna, tai buvo jau beveik susitvarkius galvos oda, o dabar vel is pradziu. tk tiek paguoda kad dar tik du sampunus isbandziau, tai dar nemazai liko ka isbandyt smile.gif. Paciais plaukais lyg ir buvau patenkinta, glotnus svelnus buvo, kol sruogelem nenudaze, tai va tik po menesio po truputi pradeda atsigaudinet. Kuo labiausiai nusivyliau, tai galiukais, atrodo jie siaubingai, jau po kirpimo praejus savaitei buvo vel suskilineje. Dabar po menesio nera nesuskilinejusio plauko turbut.
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2011 03 24, 11:20)
Sveikos, nezinau cia uzklausiu ar necia. BET pasakykit man, kuriuos turite sviesius plaukus, o butent (naturali spalva tamsi, o dazotes sviesiai). Paskiciusi nemazai info apie silikonus, sulfatus ir visoki kitoki "blogi" nusprendziau, kad reikia man ekologisku naturlaiu sampunu, kaukiu ir t.t pradejau naudotis. Na bet ka as zinau.... plaukai TRAGISKI, nors pries tai ir alijus tepu ir t. t ir pan. issukuoti neimanoma sad.gif nezinau gal as blogas priemones pasirinkau ar ka gal glite pasidalinti savo patirtimi su naturalia eko kosmetika blondinems smile.gif


mano natūraliai šviesiems plaukams neužteko ekologiškų kaukių ir balzamų, nes aš tuos plaukus taip jau labai nenatūraliai kankinu kiekvieną dieną: plaunu, džiovinu, tiesinu.. išbandžiau visokių tikrai, bet skirti dažytiems būdavo grynas riebalas ir vaikščiojau lyg neplautais plaukais, o visi kiti man kaip vandenėlis.. šiuo metu iš natūralių pasilikau tik šampūną ir dar tokį plius minus geresnės sudėties (bet toli gražu ne ekologišką ir ne natūralų) kondicionierių, o daugiau prisipirkau silikonų, nes tikrai jau užkniso šukuotis su ašarom akyse (veldavosi siaubingai), išvaizdos irgi nulis, nes plaukai atrodė išsausėję ir nualinti g.gif matysiu kaip bus toliau.. aišku netikiu tikrai, kad tie silikonai sugeba atgaivinti ir gydyti, bet bent jau tam kartui atrodau žmoniškai rolleyes.gif
Atsakyti