Įkraunama...
Įkraunama...

Blondinės tiesiaplaukės pasidalinkim paslaptim :)

QUOTE(Elektraaa @ 2010 12 08, 16:25)
Sveikos  4u.gif

Uzsukau i sena temele  mirksiukas.gif kazkaip aprime labai visos.... jau ir senbuves reciau pasirodo, kaip suprantu, kai kurios pasitrauke is blondiniu burio  ax.gif

Uzsukau pasidalinti savais rezultatais  thumbup.gif
Nezinau, ar pamenat... Turejau naturalius sviesiai rudus plaukucius, bet nusprendziau juos stipriai pasviesinti...

Taigi apsilankiau pas Juozuka Kaune, kuris isviesino plaukus milteliais...
Jau metai laiko, kaip plauku saknis dazau yellow dazais su 12 proc.
Naudoju Split enderi ir darau keratino tiesinima (Salerm)  smile.gif

Jau beveik metai laiko, kaip plauku nedaziau per visa ilgi.... Dazau tik saknis  rolleyes.gif Taciau, tiek mano kirpeja, tiek draugai pataria kol kas taip ir palikti, nes spalva, ju nuomone - gera. Po tokios sauletos vasaros norejau siek tiek patonuoti ir patamsinti plaukus, bet vis nesiryztu  ax.gif
Siaip labai dziaugiuosiu Juozuko darbu, nes pirma karta  tiek ilgai iskentejau nekeitusi plauku spalvos   smile.gif
Siuo metu esu Salerm produktu gerbeja  ax.gif Ir noriu uzsiauginti ilgesnes kasas  4u.gif

Su artejanciom sventem visas  4u.gif Puoselekit visos savo sviesiasias kaseles  thumbup.gif


Norejau paklausti, kas tas split enderis?smile.gif idomu pasidare labai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 08 gruodžio 2010 - 18:40
QUOTE(jauniute @ 2010 12 08, 19:39)
Norejau paklausti, kas tas split enderis?smile.gif idomu pasidare labai smile.gif


As kazkada jau pasakojau 4u.gif

http://www.google.lt...&...mp;aq=f&oq=

Tik carela rekomendavo 1 karta su juo, kita karta pas kirpeja mirksiukas.gif Tai taip ir darau, kas 3 menesius... tai pas kirpeja apsilankau tik kas pusmeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2010 12 08, 16:25)
Sveikos  4u.gif

Uzsukau i sena temele  mirksiukas.gif kazkaip aprime labai visos.... jau ir senbuves reciau pasirodo, kaip suprantu, kai kurios pasitrauke is blondiniu burio  ax.gif

Uzsukau pasidalinti savais rezultatais  thumbup.gif
Nezinau, ar pamenat... Turejau naturalius sviesiai rudus plaukucius, bet nusprendziau juos stipriai pasviesinti...

Taigi apsilankiau pas Juozuka Kaune, kuris isviesino plaukus milteliais...
Jau metai laiko, kaip plauku saknis dazau yellow dazais su 12 proc.
Naudoju Split enderi ir darau keratino tiesinima (Salerm)  smile.gif

Jau beveik metai laiko, kaip plauku nedaziau per visa ilgi.... Dazau tik saknis  rolleyes.gif Taciau, tiek mano kirpeja, tiek draugai pataria kol kas taip ir palikti, nes spalva, ju nuomone - gera. Po tokios sauletos vasaros norejau siek tiek patonuoti ir patamsinti plaukus, bet vis nesiryztu  ax.gif
Siaip labai dziaugiuosiu Juozuko darbu, nes pirma karta  tiek ilgai iskentejau nekeitusi plauku spalvos  smile.gif
Siuo metu esu Salerm produktu gerbeja  ax.gif Ir noriu uzsiauginti ilgesnes kasas  4u.gif

Su artejanciom sventem visas  4u.gif Puoselekit visos savo sviesiasias kaseles  thumbup.gif



Sveika,

Gal gali nuoroda ymesti, is kur pirkai sita split endery ir ar pastebejai kazkokiu jo minusu? 4u.gif Galvoju gal reikia nusipirkti, nes cia kur gyvenu normaliu kirpeju ne su ziburiu per metus neradau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kadangi blondė aš jau senokai, tai galiu pasipasakoti kaip juos prižiūriu. Žinau iš seno jog šviesintus plaukus reikia ypač rūpestingai prižiūrėti tad pradėsiu nuo to, jog naudoju rusiškus šampūnus, nes nuo kitų jie man arba pradeda slinkti arba baisiai išnegražėja. Kad plaukas iš vidaus būtų stiprinamas geriu nakvišų aliejų moterims. kiekvieną kartą plaunant būtinai bent 4 min palaikau plaukų kaukę. Šiuo metu bandau šią http://www.magalambr...590aea01a94.jpg bet paprastai irgi rusiškas naudoju, nes jos natūralesnės. Porą kartų į savaitę darau plaukučiams aliejų kaukes, dažniausiai nakčiai ištepu ir po plovimo prieš džiovinimą ir po tepu plaukų galiukų serumu iš avon lotuliukas.gif na, nežinau jis man kažkaip tinka ir patinka, nk negaliu padaryt biggrin.gif
Aišku naudoju ir pilkintoją Cheko, pastaruoju metu sustiprėjo plaukai, tad garnier paprasti dažai jau nebepaima mano plaukų biggrin.gif tad bandau ieškoti stipresnių dažų...
Ir gal kas turi kokių patarimų ką naudoti plaukams,kad žiema jų taip nenukankintų? Aš kaipo tą avon naudoju, bet sakau gal yra kokių įdomesnių ir geresnių priemonių specialiai žiemai.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Na galiu pasakyti tiek, kad rudus plaukus dazau visa galva sviesiom sruogelem ir laikui bėgant pastebėjau, kad iš tų visų plaukų liko vos keli šiaudiniai siuliukai smile.gif) Tai va pradėjau misija- atgaivinti plaukus kol dar nepradėjo matytis plike ir žinokit pavyko wink.gif gal netapo kaip iš reklamos storesni, bet jau tikrai ne šiaudiniai ir nebereikalinga photoshopo pagalba kad pablizginti plaukučius dabar jie ir taip atrogo gyvai smile.gif) Tai va o naudot pirmiausia pradėjau milkshake ampules, ten kur men naudot, bet kadangi kaip sakiau plauku ne tiek daug tai man užtenka vienos ampules dviems sykiams, tai du men naudojam šias ampules ir galiu pasakyti kad rezultat pradėjau jausti jau po 3 ampuliu (bet žinoma ne kiekvienom šios ampulės tinka, esu girdėjus, kad kažkam visą galvą išbėrė) Tai va šampūnus naudoju Tony G ( na nežinau ar jie ką padeda, bet man patinka) Prieš tiesinimą naudoju S factor spry (man pats geriausias iš visų turėtų, bet taip pat, ne visiem tinka, kitiem riebaluoja plaukus labai) Galiukam naudoju Bio traitement, ir galiausiai kur atima daugiausiai laiko, naudoju nerafinuota kokosu alieju, uzsitepu, apsimaunu maisa tada galvos ranksluosti ir miegu, zinoma galite ir nesiaukoti taip, uztex ir keliu val. Beto jei milk shake ampules turit geresnis efektas bus jei uzsidėsit maiselis ir ranksluosti ant galvos, kad gautusi kaitinimo efektas ir laikykit valanda o ne 10min.
Atsakyti
Man tai patinka tas kaukes laikyt per naktį, kažkaip ant širdies geriau,kad pamaitinu juos ilgiau ax.gif bet aš tai dušo kepurėlę užsimaunu biggrin.gif
Atsakyti
Idimu ar ant naturaliu, rudu plauku dazant dazais galima gauti tokia spalvyte? ar cia nusviesina milteliais ir paskui spalva deda?
user posted image
Atsakyti
Galbut kuri turite atsiliepimu apie profesionalius Schwarzkopf plauku dazus be parabenu?
Atsakyti
QUOTE(mettta @ 2010 12 28, 02:33)
Idimu ar ant naturaliu, rudu plauku dazant dazais galima gauti tokia spalvyte? ar cia nusviesina milteliais ir paskui spalva deda?
user posted image



Cia manau didesne tikimybe, kad dazyta dazais, o ne milteliais g.gif
Atsakyti
Esu dažyta sruogelėm, su milteliais, ir kuo toliau dažau, tuo labiau šviesėju, gerai, kad tik pusę galvos dažau, nekenkia taip baisiai smile.gif
Dar neseniai taip, bet naudoju LeeStafford pilkinantį šampūną, ir kaukę blondinėms, man patinka, taip atgaivina plaukus, ir kvepia labai skaniai smile.gif ir apskritai, kai tiesinu plaukus, naudoju dar ir kaukę, ir balzamą, ir purškalą tiesinant. Kaukė tokia nereali, iš karto plaukai atsistato ir vėl gražūs gražūs smile.gif Ampulių nuo slinkimo nereikia kol kas, tikiuosi, kad ir nereikės, nes dabar daug pas mane tų plaukų, kažkaip neslenka labiau nuo dažymo smile.gif
Ieškau gal kokio purškalo blondinėms, kad blizgėtų, nes dabar kiek šiaip purškalų, suteikiančių blizgesio bandau, tai tas pats, kaip ir be jų, gal turite, ką pasiūlyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamparam @ 2011 01 02, 15:46)
Esu dažyta sruogelėm, su milteliais, ir kuo toliau dažau, tuo labiau šviesėju, gerai, kad tik pusę galvos dažau, nekenkia taip baisiai smile.gif
Dar neseniai taip, bet naudoju LeeStafford pilkinantį šampūną, ir kaukę blondinėms, man patinka, taip atgaivina plaukus, ir kvepia labai skaniai smile.gif ir apskritai, kai tiesinu plaukus, naudoju dar ir kaukę, ir balzamą, ir purškalą tiesinant. Kaukė tokia nereali, iš karto plaukai atsistato ir vėl gražūs gražūs smile.gif Ampulių nuo slinkimo nereikia kol kas, tikiuosi, kad ir nereikės, nes dabar daug pas mane tų plaukų, kažkaip neslenka labiau nuo dažymo smile.gif
Ieškau gal kokio purškalo blondinėms, kad blizgėtų, nes dabar kiek šiaip purškalų, suteikiančių blizgesio bandau, tai tas pats, kaip ir be jų, gal turite, ką pasiūlyt? smile.gif

http://cgi.ebay.co.u...=item414e25a7ed as toki pigu purskili bandzius, bet nepatiko, nes labai aitrus kvapas... bet gal kazkam patiks uz tokia kaina rolleyes.gif
o as vargstu su pilkintojo paieskomis...
kur rasti pilkintoja anglijoje ar per ebay? radau kazkokius silverius, bet kaip issirinkt, ar nenusausins man tu vargsu plauku dar labiau..? g.gif
Naudojau toki balzama plaukam, (Herbal Essences hair conditioner for normal hair with chamomile, aloe vera and passion flower)
tai plaukai atrode lyg niekada nebutu buve balinti, tapo labai svelnus, o balzamas dingo is prekybos biggrin.gif per ebay ji nusipirkau, po to, kai is parduotuviu lentynu jis dingo. tai neveike jis man is vis... tai dabar vel paieskose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NebeTa: 05 sausio 2011 - 21:41
Sveikos , paneles, noriu pasitarti tokiu klausymu , gal kas esat bande pelette xxl dazus , kiek zinau Lietuvoje jie uzdrausti , bet mano drauge anglijoje jais nusisviesino juodus plaukus per viena karta , o ant virsaus dejo siek tiek tamsesni blondiniska atspalvi kad sulygint spalva ir jai gan graziai gavosi , o ir plaukai nera taip , kad nuluzinejo , tik kazkiek siurkstoki pasidare , bet jau baige atgaivint juos loreal profesional priemonem , o kita drauge dazesi kirpykloj gal pries metus palaipsniui sviesino , tai jai plaukai daug labiau sugadinti liko blink.gif nutarem mes kad ir man nusisviesint reikia tik va sedejom ir galvojom kokiu budu siap abi man jos patare sviesint pirmuoju budu .. Noreciau pasiklausyti daugiau nuomoniu:) Mano plaukai yra dazyti juodai , o ataugineja savieji jie sviesios rusvos spalvos g.gif Isankto dekui uz patarimus smile.gif
Atsakyti