Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

Apklausa: Kodėl valgote duoną (arba nevalgote)? (135 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jei norit gauti gerą duoną, reikia įdėti meilės ir kantrybės. Kepkime duoną su meile, tuomet ji bus skani it medus

user posted image
Senoji tema 24

Skaičiai ir raidės ant miltų pakelio šalia pavadinimo reiškia jų kokybę ir vertę sveikatai. Tiksliau sakant, tai reiškia, kiek kartų prieš malimą miltai buvo valomi ir/ar lupami. Skaičiai, nurodyti ant pakuotės, pavyzdžiui, 550 ar 1 600, rodo, koks miltuose likęs pelenų kiekis. Kuo skaičius mažesnis, tuo miltai bus baltesni.
Gardiems kepiniams reikėtų miltų, kurių pakuotė pažymėta skaičiumi 405, nes tai – patys balčiausi miltai. Raidės A, B, C, D, E, F, G rodo glitimo kiekį. Glitimas – baltymų kompleksas, kuris leidžia tešlai gerai kilti.
Plikytai ar mielinei tešlai reikia, kad glitimo indeksas būtų kuo didesnis – tuomet tešla geriau kyla. Tokiu atveju ieškokite miltų, kurie pažymėti raide, esančia arčiau abėcėlės pradžios – A arba B. Kepant kepinius iš trapios tešlos arba biskvitinės tinka ir mažesnio glitimo miltai, pažymėti C ar D raidėmis.

Dažniausiai kepant duoną duonkepėje su sausomis mielėmis, mieles reikia dėti pačias paskutines ir neleisti joms susiliesti su skystais ingredientai anksčiau, nei pradeda maišyti. Tuo tarpu šlapias mieles maišom su nedideliu kiekiu cukraus, šiltu vandeniu ar pienu (kaip recepte aprašyta) ir dedam vienus iš pirmųjų ingredientų kartu su kitais skysčiais.

7g sausų mielių atitinka 20g paprastų (šlapių) mielių maišant rankomis
7g sausų mielių atitinka 10g paprastų (šlapių) mielių maišant duonkepei


Nereikia maišyt sausą raugą su naminių, nes skirtumas tarp naminio raugo ir sauso yra didžiulis, naminis raugas- tai natūraliai subrandintas, gyvas produktas, su natūralia rūgštele ir laukinėmis mielėmis, o sausas raugas tai TIK ruginiai miltai, citrinų rūgštis ir askorbo rūgštis. Su sausu raugu būtinai reikalingos mielės, su natūralių-ne.

Duonos receptai
Saldžiuos duonos ir batonų receptai
Matavimo vienetai
Raugo receptai

Kelėta patarimų:
1. Geriausia pilt nechloruota vandenį
2. Esminė klaida, kad raugas išmetamas nors realiai jis būna geras, blogas raugas tai supelijęs raugas.
3. Nuo pelėsio dedama plėvelė ant raugo ir jokių razinų!
4. Jei raugas beviltiškai nekyla yra pagalba: medus (gliukozė, fruktozė), jogurtas, rūgpienis (tik ne pramoninės mielės).
5. Iš knygos "Laiko patikrintos idėjos ir patarimai" (ačiū regnai):
Prieš dedant tešlą į orkaitę, apibarstykite ją miltais arba aptepkite glajumi.
Glajaus rūšis lems kokia bus iškeptos duonos plutelė.
Norėdami, kad plutelė būtų traški aptepkite tešlą pienu.
Jei patinka minkšta plutelė, tešlą aptepkite skysta grietinėle.
O išėmę iš orkaitės padėkite ant grotelių, uždenkite švariu rankšluosčiu ir leiskite atvėsti.
Jei norite patikrinti ar duona iškepusi, išverskite kepaliuką iš skardos ant švarios pašluostės pabarbenkite pirštais į jo apačią. Jeigu skambesys aiškus vadinasi duona iškepusi.

Iš pradžių gal ir atrodys, kad nieko jums nesigauna, bet neskubėkit ir viskas pasiseks. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
first.gif
speciali padėka keistuolei ir nataliunick padėjusioms išsikepti duonutę, kadangi raugas visai netikėtai atsidūrė pas mane, tai staigiai reikėjo pagalbos.
Sekmadienį perskaičiau visą temą, labai daug kas paaiškėjo. Patiko jau minėtų merginų pasisakymai, o taip pat gėrėjausi ir aguonele ir Terra2 duonytėmis. Kol kas nieko neturiu: nei duonkepės, nei kombaino, nei kildinimo maišelio, nei kepimo akmens - tik rankytes biggrin.gif ir galvytę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbulas: 29 rugpjūčio 2012 - 14:51
QUOTE(bumbulas @ 2012 08 29, 14:50)
first.gif
Kol kas nieko neturiu: nei duonkepės, nei kombaino, nei kildinimo maišelio, nei kepimo akmens - tik rankytes biggrin.gif ir galvytę 4u.gif



Manau, turit viska, ko reikia. Turiu duonkepe, bet dabar, manau, kad nepirkciau.
Skanios duonytes!!!
Atsakyti
QUOTE(bumbulas @ 2012 08 29, 15:50)
Kol kas nieko neturiu: nei duonkepės, nei kombaino, nei kildinimo maišelio, nei kepimo akmens - tik rankytes biggrin.gif ir galvytę 4u.gif

Orkaitės irgi neturit? blink.gif lotuliukas.gif
Aš irgi tik rankytes ir galvytę, na - ir orkaitę. Dar mama atnešė dovanų seną špižinę duonos formą, nuo šiol kepsiu joje thumbup.gif
Atsakyti
bumbulas, gera pradžia puse darbo 4u.gif kad tik padėjo

QUOTE(Miaška @ 2012 08 29, 22:24)
Dar mama atnešė dovanų seną špižinę duonos formą, nuo šiol kepsiu joje thumbup.gif
g.gif čia kažkokia speciali forma?
kai sutrukinėjo ir sulūžo mano TW Ultra Pro forma (dar kai ir nemaži pinigai į balą doh.gif ) aš dabar kepu špižiniam puode su dangčiu biggrin.gif bet ten paprastas špižinis puodas su dangčiu, nieko įmantraus, bet duonyte labai gerai iškila ir svarbiausia nereikia kepimo popieriaus kaip su kitom formom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 08 31, 14:03)
g.gif čia kažkokia speciali forma?

Tiesiog špižinė forma duonai. Brolis gan ilgai gyveno Rusijoje, dirbo maisto gamyboje, tai jis tą formą ir parvežė kažkada seniai. Dabar nebegamina, tai man perėjo paveldas biggrin.gif
Špižinį puodą turiu iš dar senesnių laikų, bet duonai jis man per didelis, ten troškinu maistą.
Atsakyti
O aš mečiau kept duoną verysad.gif
Nes labai jau šonai išsiputė.
Todėl ir kitoms šio skanėsto mėgėjoms siūlau su ja atsargiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 09 01, 19:16)
O aš mečiau kept duoną  verysad.gif
Nes labai jau šonai išsiputė.
Todėl ir kitoms šio skanėsto mėgėjoms siūlau su ja atsargiai  rolleyes.gif

ka tai reiskia g.gif paciai kepant duona nereiskia jog be saiko ja ir valgyti reikia. As issikepu kepaliuka tai man savaitei dviem zmonems kaip tik. Truputi nesuprantu priezasciu kodel reikia savo maisto atsisakyti, tuo labiau zinant ka pati dedi kai pirktines duonos vien tik is mieliu ir visokiu kitu nereikalingu priedu kepamos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2012 09 02, 11:28)
ka tai reiskia  g.gif  paciai kepant duona nereiskia jog be saiko ja ir valgyti reikia. As issikepu kepaliuka tai man savaitei dviem zmonems kaip tik. Truputi nesuprantu priezasciu kodel reikia savo maisto atsisakyti, tuo labiau zinant ka pati dedi kai pirktines duonos vien tik is mieliu ir visokiu kitu nereikalingu priedu kepamos  blink.gif
drinks_cheers.gif pilnai sutinku, nes pirktiniam yra tiek daug visko nereikalingo įdėta schmoll.gif visada savo gamintas maistas buvo žymiai geresnis ir skanesnis nei pirktinis. Mes dabar su vaikais sanatorijoj, tai jie ne tik kad duoną ten nevalgo, bet ir patį maistą užbrokuoja, o čia skaitosi specialiai jiems gamina doh.gif Tai kad vien dėl to kad svoris padidėjo kepimą mest nereikia, tik reikia apribot/sureguliuot maistą
aišku kai pradedi be perstojo kept visokias bandeles, bulkutes, net duona ir valgyt be saiko tai kiekvienam pradės svyruot svarstyklių radyklės ne į norimą pusę mirksiukas.gif
Atsakyti
na man su svoriu bedos nera,dar tokio kombikormo negamina kad svoris didetu lotuliukas.gif ,dukra teko truputi dietu griebtis,bet nuo namines duonos svoris neauga,kepu tik juoda duona su raugu,ir kuo rupesne,ir sveika ir skanu ax.gif
Atsakyti
Aš irgi nepradėjau daugiau valgyt, kai pradėjau duoną kept - visada mėgau ruginę duoną, tik retai kuri pirktinė man įtaikydavo, o dabar valgau tiek pat, kiek anksčiau, tik su dideliu malonumu biggrin.gif
Jei netyčia užsimaišo per daug - antrasis kepaliukas keliauja šaldiklin, ir ten palaukia, kol suvalgysim pirmąjį smile.gif
Atsakyti
Man pirma karta isvis nutiko taip, kad budama LT vasara stebejaus kokia suprastejus duona blush2.gif kaip seniau patikdavo, taip siais metais laukiau kada grysiu namo ir kepsiu wub.gif

Siandien visa diena namnoju bandeles. nu zinokit nerealios wub.gif velniop tie kilai lotuliukas.gif daugiau atsilenkimu padarysiu ir ramiai miegosiu tongue.gif
user posted image
Atsakyti