Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonoji vilkligė

Apie savo liga gaug nepasakosiu,labai jau ilga istorija.Medikai beveik tris metus gydė nuo reumatoidinio artrito,o man pasirodo sita vilkligė,ir tai išaiškejo tik tada kai ištiko krizė ir 11 savaičių karščiavau.Ačių dievui ir gyd.M.Pileckytei ,kuri klinikose ir iškapstė šią ligą.Taigi jei kas susidūrėt su šia liga būtų smagu jei pasidalintumėt patirtim.
Atsakyti
Labas, Šarlote,
turiu draugą, jo dukterėčia sirgo šia liga. Oi, kiek daug apie tai kalbėdavomės mes sad.gif deja merginos jau 8 mėn. kaip nebėra, prieš mėn jai būtų sukakę 16 metų. sad.gif
jis pažįsta 40m moterį , kuri susigyveno su šia liga ir dar džiaugiasi gyvenimu.
įdomu iš kokio Tu miesto, gal būtų naudinga jums susitikti?
Atsakyti
Man rodos viena forumo dalyvė serga šia liga - daria. Ji parašė nesulaukiančių gandro, paguodos sarašėlyje.

Aš apie šią ligą žinau tik iš vadovėlių, teoriškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migluze: 27 liepos 2004 - 15:34
Labas visiems,

Taip tikrai liga labai klastinga, bet valdoma. Bent jau as su ja 12 metų gyvenu, nors buvau ziauriai prigazdinta tipo 5 metai ir viskas. Kartais net pamirstu apie ja.
vaistus (prednezolona) geriu tik pablogejant o po to visiskai atsisakau. kai nustate lyga irgi atsisakiau nuo gerti vaistus nuolat. Nes prednezolonas tik slopina imuniteta bet ne gydo
Atsakyti
QUOTE (Daria @ 2004 07 30, 12:02)
Labas visiems,

Taip tikrai liga labai klastinga, bet valdoma. Bent jau as su ja 12 metų gyvenu, nors buvau ziauriai prigazdinta tipo 5 metai ir viskas. Kartais net pamirstu apie ja.
vaistus (prednezolona) geriu tik pablogejant o po to visiskai atsisakau. kai nustate lyga irgi atsisakiau nuo gerti vaistus nuolat. Nes prednezolonas tik slopina imuniteta bet ne gydo

daria,
papasakok daugiau jei nesunku apie gydyma prednisolonu?
Aciu wub.gif
Atsakyti
Apie gliukokortikoidų vartojimas galėčiau ir aš papasakoti, žiūrint kas tiksliai domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglužė @ 2004 11 24, 23:36)
Apie gliukokortikoidų vartojimas galėčiau ir aš papasakoti, žiūrint kas tiksliai domina smile.gif

Parasiau tai AZ. ACIU
Atsakyti
Sveiki, jau keli metai 6m. sergu sia liga. Jei kas sergate ar daugiau zinote apie sia liga, parasykyte.
Atsakyti
QUOTE(Daria @ 2004 07 30, 12:01)
Labas visiems,

Taip tikrai liga labai klastinga, bet valdoma.  Bent jau as su ja 12 metų gyvenu, nors buvau ziauriai prigazdinta tipo 5 metai ir viskas. Kartais net pamirstu apie ja.
vaistus (prednezolona) geriu tik pablogejant o po to visiskai atsisakau. kai nustate lyga irgi atsisakiau nuo gerti vaistus nuolat. Nes prednezolonas tik slopina imuniteta bet ne gydo

Zinot , maniau, kaad nieks neatrasys, bet pasirodo, kad visgi ne viena su sia liga gyvenu. Noreciau pasidalyti savo patirtimi.
Pradejau sirgti nuo 16m., dabar man 26m.jau 4men. kaip turiu labai grazia dukrele.
Dabar jau trys metai kaip nebevartoju prednizolono.Taip ir nezinau ar ta liga yra ar dingo.Nes sios lygos jokiu pozymiu nebejauciu.
Nezinau ar tai teisybe, bet man patare gerti ozkos piena, moteriske persirgusi sia liga. Ir as po paskutinio savo baisaus persirgimo taip ir dariau.Geriau puse metu po litra per diena, kol organizmas pats atmete, pradejau nuo pieno vemti. Tada pradejau mazinti prednizolono kieki, kol visai meciau ji gerti ir ligi sios dienos negeriu.
taigi nezinau ar tai sutapimas ar teisybe, niekam nenoriu kisti sios idejos, nes nezine kas gali nutikti. Bet tik pasidalinau savo patirtimi.
Labai liudna, kad yra zmoniu nuo sios ligos mirusiu. As iki sios dienos dar jos bijau, kad ji manes vel neuzkluptu tuo labiau, kai turiu nuostabia bukrele.
Siaip manau, kad visai neblogai butu susiburi i koki klubeli. Vienam kovoti su sia liga yra beprasmiska.
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2005 11 28, 10:16)
Zinot , maniau, kaad nieks neatrasys, bet pasirodo, kad visgi ne viena su sia liga gyvenu. Noreciau pasidalyti savo patirtimi.
Pradejau sirgti nuo 16m., dabar man 26m.jau 4men. kaip turiu labai grazia dukrele.
Dabar jau trys metai kaip nebevartoju prednizolono.Taip ir nezinau ar ta liga yra ar dingo.Nes sios lygos jokiu pozymiu nebejauciu.
Nezinau ar tai teisybe, bet man patare gerti ozkos piena, moteriske persirgusi sia liga. Ir as po paskutinio savo baisaus persirgimo taip ir dariau.Geriau puse metu po litra per diena, kol organizmas pats atmete, pradejau nuo pieno vemti. Tada pradejau mazinti prednizolono kieki, kol visai meciau ji gerti ir ligi sios dienos negeriu.
taigi nezinau ar tai sutapimas ar teisybe, niekam nenoriu kisti sios idejos, nes nezine kas gali nutikti. Bet tik pasidalinau savo patirtimi.
Labai liudna, kad yra zmoniu nuo sios ligos mirusiu. As iki sios dienos dar jos bijau, kad ji manes vel neuzkluptu tuo labiau, kai turiu nuostabia bukrele.
Siaip manau, kad visai neblogai butu susiburi i koki klubeli. Vienam kovoti su sia liga yra beprasmiska.



Puiki ideja, del klubelio Reida, as labai noreciau pakalbeti, pasidalinti isgyvenimais apie vilklige. Kaip tik siandien isejau is ligonines (as nescia 32 sav. ), sunku buvo susikalbeti su gydytojais, nori taikyti ziauru gydyma nes atseis yra zymus lygos suaktivejimas, nors as jauciuosiu puikiai? Papasakok kaip klostesi tavo nestumas ir gymdymas, ar buvai pastoviai stebima gydytojais ar atlykdavo imunologinius tyrimus? Man grestai pasakyta gymdyti tik Antakalni, nes tipo visko gali atsitikti..
labai lauksiu atsakymo, jei nori galima i asm. p.d. skweras@yahoo.com
aciu
Atsakyti
QUOTE(Daria @ 2006 01 05, 20:05)
Puiki ideja, del klubelio  Reida, as labai noreciau pakalbeti, pasidalinti isgyvenimais apie vilklige. Kaip tik siandien isejau is ligonines (as nescia 32 sav. ), sunku buvo susikalbeti su gydytojais, nori taikyti ziauru gydyma nes atseis yra zymus lygos suaktivejimas, nors as jauciuosiu puikiai?  Papasakok kaip klostesi tavo nestumas ir gymdymas, ar buvai pastoviai stebima gydytojais ar atlykdavo imunologinius tyrimus? Man grestai pasakyta gymdyti tik Antakalni, nes tipo visko gali atsitikti..
labai lauksiu atsakymo, jei nori galima i asm. p.d. skweras@yahoo.com
aciu

Sveikute, taip ir nesupratau ar gavai mano laiska, pries keleta dienu parasiau tau i elektronini pasta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reida: 10 sausio 2006 - 17:18
QUOTE(reida @ 2006 01 10, 17:16)
Sveikute, taip ir nesupratau ar gavai mano laiska, pries keleta dienu parasiau tau i elektronini pasta?


aciu, gavau, labai dziaudiosi del taves, kad viskas susitvarke. Ozkos jiega.. drinks_cheers.gif
Atsakyti