Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

Tęsiame diskusijas, nes rudeniop skrandžio bėdutės labiau mus kamuoja... verysad.gif

Nuoroda į ankstesnę temą
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė @ 2012 10 10, 20:32)
Aš visai be vietos jaučiuosi - viena gydytoja man gastritą nustatė, mėnesį trukęs gydymas nepadėjo, nuėjau privačiai, gydytojas beveik neklausinėjęs pagal endoskopijos rezultatus nutarė, kad refliuksą turiu dėl stemplės išvaržos. Ir žinokis  biggrin.gif Pavargau labai - pusantro mėnesio gyvenu su nuolatiniu skausmu, kartais būna geresnių dienų tik. Gal jau visai susigyvenus jaučiuos, tik ta mityba ribota užsitęsė, tai naujos bėdos prisidėjo - svoris krenta, silpnumą jaučiu nuolat. Matau, kad nemažą įtaką daro stresas ir nervinimasis, tai su šitu tvarkytis irgi tenka. Žodžiu, nežinau kur dėtis, antrą dieną geriu naujus vaistus išrašytus ir tikiuos geriausio. Nes labai labai pavargau ir bijau, kad dar ne vieną mėnesį kovot teks..

O zinot, kas man padejo? Ogi paprasciausios lasalines: gliukoze ir natrio chloridas. 5 dienas palasino, ale nueme visus silpnumus, galvu svaigimus thumbup.gif thumbup.gif Zinau, kad medikai pries lasalines, tipo, daugiau gerk, ale ka daryti, jei organizmas nepriima to vandens? Jei pats jau nebesugeba susitvarkyti su funkciniu sutrikimu? g.gif
Atsakyti
Man tai vis norisi tikėti, kad sulauksiu pagerėjimo ir galėsiu pati įvairesniu maistu atsistatyt. Tik juokinga, kai gydytoja man pasakoja valgyti sriubą su grietine ir juoda duona, o aš klapsiu akim, kad "negaliu grietinės, negaliu duonos" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 10 10, 08:01)
Čia greičiausiai visoms rudeniop blogėja, o gaila.. Aš tai supratau savo blogėjimo priežastį, bet net nežinau, kaip ją išspręsti. Pasikeitė mano gyvenimo rėžimas, grįžtu namo tik kokią 19val. vakaro, pavalgau kokią 20val. na ir jau einu miegot apie puse vienuolikos, kadangi ten dar pilna maisto, atsigulus  man visa gerklę per naktį išgraužia...nevalgyti irgi kazkaip neišeina.. doh.gif

Man irgi darbo rėžimas labai viską maišo.. Pusryčiams vos užkandu, pietus kaip kada pavyksta pavalgyt, o ir maisto nelabai galiu pasirinkt, nes mažai kur troškintą pavyksta rasti. Namo irgi grįžtu vėlai, greit pavalgau ir dažniausiai vėl kimbu į darbus. Niekur neišsijudinu, vis nervinėj įtampoj, tai ta erozija ir visos bakterijos, spėju, tiesiog trykšta iš džiaugsmo viduj, dėl tokio mano tempo.. Jau su gydytoja anksčiau kalbėjau, kad pas mane viską stresas ir įtampa daro, bet kad negaliu kitaip - neturiu laiko ir galimybių leisti sau baigti darbą laiku ir grįžti namo ramia ir švaria galva.. šiaip geriu raminančias tabletėles, antilipidinę arbatą, tai ji sunormalizuoja rūgštingumą, tačiau vis tiek labai dažnai blogai jaučiuos, o tai tikrai ne į gerą... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2012 10 11, 19:36)
antilipidinę arbatą, tai ji sunormalizuoja rūgštingumą, tačiau vis tiek labai dažnai blogai jaučiuos, o tai tikrai ne į gerą...  verysad.gif


O kas tas yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2012 10 11, 19:36)
Man irgi darbo rėžimas labai viską maišo.. Pusryčiams vos užkandu, pietus kaip kada pavyksta pavalgyt, o ir maisto nelabai galiu pasirinkt, nes mažai kur troškintą pavyksta rasti. Namo irgi grįžtu vėlai, greit pavalgau ir dažniausiai vėl kimbu į darbus. Niekur neišsijudinu, vis nervinėj įtampoj, tai ta erozija ir visos bakterijos, spėju, tiesiog trykšta iš džiaugsmo viduj, dėl tokio mano tempo.. Jau su gydytoja anksčiau kalbėjau, kad pas mane viską stresas ir įtampa daro, bet kad negaliu kitaip - neturiu laiko ir galimybių leisti sau baigti darbą laiku ir grįžti namo ramia ir švaria galva.. šiaip geriu raminančias tabletėles, antilipidinę arbatą, tai ji sunormalizuoja rūgštingumą, tačiau vis tiek labai dažnai blogai jaučiuos, o tai tikrai ne į gerą...  verysad.gif

As ismokau maitintis kitaip: rytais namuose issiverdu avizine kose, isidedu i darba. Suvalgau jos puse silta darbe ir salta priespieciams. Pietums isidedu kazka troskinta, bet darbe sildau mikrobangej. Pavakariams suvalgau kokia pasuku varske ar jogurta. Vakariene jau namuose buna. Ismokau maitintis, skrandis man uz tai dekoja smile.gif
Su musu liga, mergaites, negalima maitintis kavinese ir uzkandinese, jei norime gerai jaustis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 10 11, 19:00)
O kas tas yra? blush2.gif

Man ją išrašė gydytoja. Pas ją homeopatiniais vaistais gydžiaus kiek įmanoma, nes nesinorėjo išvargint skrandžio dar labiau iškart geriant antibijotikus. Tai ši arbata yra valanti, reikia jos išgerti minimum litrą per dieną. Ištikrųjų ji man tinkama. Anksčiau jos nešdavausi į darbą ir ten gerdavau, kad per dieną tolygiai pasiskirstytų, o dabar... net vandens nerandu kada ramiai atsigert unsure.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 10 11, 19:27)
As ismokau maitintis kitaip: rytais namuose issiverdu avizine kose, isidedu i darba. Suvalgau jos puse silta darbe ir salta priespieciams. Pietums isidedu kazka troskinta, bet darbe sildau mikrobangej. Pavakariams suvalgau kokia pasuku varske ar jogurta. Vakariene jau namuose buna. Ismokau maitintis, skrandis man uz tai dekoja smile.gif
Su musu liga, mergaites, negalima maitintis kavinese ir uzkandinese, jei norime gerai jaustis. 4u.gif

Tai tame ir bėda, kad pas mus nėra kur pasišildyti maistą, o šalto valgyti irgi nesinori, kad neapsunkinti ir neužkišti skrandžio... Nors aišku, visada galima kažką sugalvoti. O man būna proga išeiti prasiblaškyt... O tau 4u.gif už tokį savęs mylėjimą ir prisižiūrėjimą, tikrai šaunuolė esi thumb_yello.gif
Atsakyti
Labas, turiu ir as GERL.. Ar jum nebuna kad pavalgius jauciate alkio jausma?? :/
Atsakyti
Labas. Girdėjau, kad žmonės GERL ir aplamai skrandžio skausmus "numuša" natūraliom priemonėm, na tarkim pienu, grietinėle ir t.t. Gal kas bandėt ir žinot, ar veiksminga ir nepavojinga šitaip "gydytis"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2012 10 15, 15:33)
Labas. Girdėjau, kad žmonės GERL ir aplamai skrandžio skausmus "numuša" natūraliom priemonėm, na tarkim pienu, grietinėle ir t.t. Gal kas bandėt ir žinot, ar veiksminga ir nepavojinga šitaip "gydytis"?  g.gif

GERLui jokio kitokio gydymo ir nera, tik naturaliom priemonem drinks_cheers.gif Bet su pienu, grietinele nejuokauciau, kitiems jie ir yra GERLo priezastis. Reikia bandyti su visokiais produktais ir atrasti, kas savam skrandziui tinka, o kas ne. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė @ 2012 10 11, 18:23)
Man tai vis norisi tikėti, kad sulauksiu pagerėjimo ir galėsiu pati įvairesniu maistu atsistatyt. Tik juokinga, kai gydytoja man pasakoja valgyti sriubą su grietine ir juoda duona, o aš klapsiu akim, kad "negaliu grietinės, negaliu duonos"  biggrin.gif

Tai vat man irgi visai analogiska situacija buvo,koju nebepavilkau,akyse tamsu,gyd. sako-juodos duonos butinai reikia,cia tau nuo svelnaus maisto,o as-negaliu... doh.gif Vnz.,dabar,kai tik geriau-valgau juodos duonos po biski-su daug sviesto ir cesnaku,labai megstu ax.gif Ir dar-visur kraunu nezmoniska kieki pipiru,jie skrandziui nekenkia,o man kompensuoja druska-galiu maziau sudyti ax.gif bet juoda duona valgau tik Iki gamybos,ta,kur be konservantu,tu visu fabrikiniu negaliu-iskart rugstys kyla...tai buna apsipirkineju kokioj kitoj pardej,o duonos varau i Iki doh.gif
Papildyta:
QUOTE(emilija13 @ 2012 10 15, 15:33)
Labas. Girdėjau, kad žmonės GERL ir aplamai skrandžio skausmus "numuša" natūraliom priemonėm, na tarkim pienu, grietinėle ir t.t. Gal kas bandėt ir žinot, ar veiksminga ir nepavojinga šitaip "gydytis"?  g.gif

Pienas,grietinele-visa tai rugstinguma pakelia dar labiau,juk skrandyje-druskos rugstis,pieno produktai tik pateke iskart surugsta ir tos rugsties gaunasi dar daugiau...bet padeti gali,pvz.-ryte ant tuscios isgertos citrinos sultys (be cukraus),atskiestos kokiu puslitriu vandens. Zinau zmoniu,kurie sitaip issigyde visiskai,bet as kazkaip nesiryztu tokiam drastiskam budui...nors-dabar i darba imuosi spanguoliu gerimo (pora sauksteliu trintu spanguoliu ir puslitris vandens,dedu cukraus-kitaip nesigeria blush2.gif ),tai nuo to rugstys nei kiek nekyla.Kai rinkau spanguoles-prisivalgiau ju,irgi nieko skrandziui neatsitiko...ir nuo raugintu (naminiu,be acto) agurku irgi nieko...Vnz.,as pasidariau isvada,kad labiausiai kenkia viskas kas nenaturalu+ stresas,tai dabar stengiuosi maitintis taip,kad pagrindiniai produktai butu be E ax.gif
Atsakyti
Emilija-->> visiski mitai. Paskaitykit sita straipsni. http://www.sveikaszm...r...&strid=3053 cia tokiems tikintiems atmerkia akis (nieko pikto rolleyes.gif ). Tik kalba apie man nezinoma vaista. As pirkau Ipraalox, nes ir pigiausias, ir vaistininkė pasiulė kaip tikrai gera. Galiu rekomenduot. thumbup.gif
Atsakyti